lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 3668356
Šiandien: + 47388
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Savanoriavimas KAUNE

Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Atsakyti
RSS
Savanoriavimas KAUNE, Ieškomi savanoriai iš Kauno

Sveiki,

Ieškome savanorių Kaune. Prieglaudėlė yra tik Vilniuje, tačiau įvairios pagalbos reikia ir Kaune. Taigi, jei gyveni Kaune ir nori prisidėti prie gyvūnų globos, prašau, parašyk ir draugausim (rašykite asmenine žinute). Juk kartu mes galime daugiau :)Turi klausimų? Kyla neaiškumų? Būtinai klausk, rašyk, o mes atsakysim!

Esmė tokia: dabar bandome suburti komandą Kaune, kuri veiktų (rašytų straipsnius, rengtų renginius, globotų gyvūnus ir t.t.). O netolimoje ateityje turėsime vieningą Kauno komanda, kurie kartu bendradarbiautų, spręstų iškilusius klausimus ir t.t.

Ką galima nuveikti rasite čia:
http://sos-gyvunai.lt/about/volunteers/ Kuri sritis labiausiai domintų? Kur galėtumėte padėti?

Šiame forume galite klausti visus klausimus, kurie tik iškyla dėl savanoriavimo Kaune!

Galima ir per cv.lt kreiptis:
http://www.cv.lt/volunteering/viewBulletin.do?id=208105365&sri=0

Mes taip pat su drauge galvojame. Esame nepilnametės, bet tikrai galime atlikti šiuos darbus, iškyrus gyvūnų pervežimą. Pačios labai mylime gyvūnus ir priglaudžiame ištikus nelaimėje, mūsų namai pilni gyvūnėlių. Jei kuom nors galėtumėm jums padėti, padėtumėm.
;)

Dėkui, kad mylite gyvūnus ir jiems padedate. O kaip tėvai reaguoja į Jūsų globotinius?

Labutis,taip pat ir mes norėtumėme tapti savanorėmis.
Mes esame dviese.Norėtumėme prižiūrėti gyvūnus.
Norėčiau pasiteirauti,kurioj vietoj jūs randatės?
Galite mumis pasitikėti tikrai labai mylime gyvūnus ir mielai jiems padėsim.
P.S esame nepilnametės. [hm]

Sveikos :) šaunu, kad mylite gyvūnus. O iš kokio miesto esate? Iš Kauno?

Sveiki,

labai smagu, kad ir Kaune jau "pakrutėjo" visi šie reikalai.  (x)
Ilona tikrai mane žino, aš čia toji mažyčio juodo šunelio, kuris vėliau buvo pavadintas Pifučiu ir juodos katytės Puzlės ir vieno jos vaikučio "gelbėtoja". Žinoma, be Ilonos pagalbos tų vargšelių jau turbūt nebūtų. Ačiū dar kartą jai už tai.

O dabar prie reikalo. :) Kiek Kaune šiuo metu yra savanorių? Kiek gyvūnų, ieškančių šeimininkų yra Kaune? Laikinų namų nabagiukams suteikt negalėčiau, nes pas pačią gyvena du šunys, tačiau mielai paremtumėm įvairiais reikmenimis, maistu.

Lauksiu atsakymo.   ^*^

Sveika, Juste,

Geriausiai man asmenine žinute ar el.laišku rašykite. O dar geriau man skambinkite 8 673 99342 taip bus greičiau galima susikalbėti.

Kaune šiuo metu apie 16 savanorių. Gyvūnus globojantys žmonės yra tik keli. Savanorių reikia įvairiose sferose: renginių organizavimo, paramos paieškos, dalyvaujančių švietėjiškoje veikloje ir t.t. O kaip tu galėtum prisidėti? ar norėtum? Paskambink man arba parašyk man asmeniškai.

Sveiki,
Mes su dvejomis draugėmis taip pat norėtume prisidėti. Tačiau mes negalime priglausti gyvūnų. Esame nepilnametės ir pačios auginame šuniukus. Taigi, rašykite kokia dar paga;ba Jums būtų reikalinga, mes tikrai labai norime padėti.;))

Kaip galite prisidėti rasite čia:
http://sos-gyvunai.lt/about/volunteers/

Dėkui, kad domitės ir mylite gyvūnus :)

Nezinau ar mano pasiulymas naudingas, bet gal nuo jo kam kils dar kokiu genialiu minciu. As vazineju po Lietuvos mokyklas, darzelius su spektakliuku maziesiems ziurovams tad drasiai galeciau paplatint kokiu lankstinuku, brosiureliu apie gyvunu globa, prieziura, atsakomybe ir pan.

Visi pasiūlymai naudingi :) o gal ir spektakliukus būtų galima sujungit su pamokėlėm apie gyvūnų gerovę bei priežiūrą? O tu Milda iš Kauno? gal susitikę plačiau pasikalbėtume. Jei ką, tai man asmenine žinute rašyk arba skambink.

sveiki,
ar nebutu galimybes kaune priglausti suniuka?radau laiptineje ileista,tiesa su antkakliuku,klausiau kaimynu-niekas nieko nezino.veliau kazkas isleido is laiptines,maniau gal kazkas palakstyt isleido,ir grizo jis i namus,taciau siandien kieme vel lojo jis..ileidau i laiptine,neatrode labai isalkes,draugiskas.pati laikyti neturiu galimybes.prikabinau lapeli prie antkaklio ''ar suo turi seimininkus'',jei kas isleistu i lauka ir butu taip kad jis juos turi..nors manau cia paprasciausiai ismestas suo..:(

Taip, as is Kauno. Susitikti galetume po geros savaites, nes siomis dienomis busiu isvykusi. Spektakliuko apjungti su pamokelemis nelabai pavyktu [hm] , nes vienai mokyklai turime labai ribota laika...nors...kartais kokia trumpa paskaitele ir speciau paskaityt.Taciau zvelgiant dar toliau, t.y i kitus mokslo metus :-[ , kai reikes statyti nauja spektakliuka galima pagalvoti apie specifini scenariju, kuris propaguotu meile gyvunams  :$  na bet iki to dar toli :D reikia pagalvoti kaip issipaust naudos is to ka darau, jau dabar. Tai kai grisiu Lietuvon butinai su Jumis susisieksiu gal bus kile dar kokiu minciu.

Šaunu. Dėkui už idėjas! Lauksiu žinių iš Jūsų.

Sveiki mes norime b8ti savanoriais man 13 metų  [}

Savanoriauti priimame nuo 16 metu. O kaip galima prisideti ir ka galima daryti rasite cia:

Sekmes!

Labas vakaras, aš taip pat norėčiau padėti prižiūrėti gyvūnus. Deja,galimybės pasiimti pas save globoti neturiu. Kaip galėčiau padėti?

Sveika, Simona,

Smagu, kad nori prisideti prie musu komandos. O esi pilnamete? Kaip gali prisideti rasi cia:

Sveiki, be galo myliu gyvunus, su mielu noru prisideciau prie sios veiklos:) galbut atrasciau vietos jiems ir pas mane namie.. tik nezinau ar ilgam :( todel, noreciau suzinoti kuriam laikui gyvuneliai gyventu pas mane?:)
Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS