lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3668786
Šiandien: + 47818
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Diskusija: prieglaudų perpildymas, arba - kas yra humaniška

Puslapiai: 1
Atsakyti
RSS
Diskusija: prieglaudų perpildymas, arba - kas yra humaniška
 
Ši tema - daug kartų paliesta įvairiose diskusijose, bet nė karto - konkrečiai tam skirtoje vietoje. Ji aktuali ir opi tiek gyvūnų
prieglaudoms, tiek iš šalies jų veiklą stebintiems gyvūnų mylėtojams. Daugeliu atveju susiduriame su nuomone, kad "geros" yra tik tos gyvūnų prieglaudos, kurios gyvūnų nemigdo, o tos, kurios migdo - "blogos". Bet, deja, situacija nėra tokia vienareikšmiška, ir kviečiame visus, kas supranta angliškai, "apsilankyti" šiemet JAV skaitytoje prieglaudos veterinare dirbančios moters paskaitoje studentams - būsimiems veterinarams (trukmė - akademinė valanda):
http://breeze.ucdavis.edu/p81992127/
Čia bus video ir prezentacija, bet jei ką domins daugiau - yra ir šiek tiek "pilnesnė" prezentacijos versija:
http://www.sheltermedicine.com/documents/winning%20the%20numbers%20game%20basic%2008.pdf

Būtų įdomu išgirsti jūsų nuomones ir diskusiją apie tai, kas kalbama šioje paskaitoje. Taip pat labai norėtume sulaukti ir kitų gyvūnų globos organizacijų atstovų komentarų. Kas yra humaniška, o kas ne? Ką daryti su tuo kiekiu benamių gyvūnų, kurių kol kas nepajėgios TINKAMAI globoti net ir visos Lietuvos prieglaudos sudėjus kartu? Ar geriau priimti dešimt gyvūnų ir užsidengti akis, nematant kitų, kurie liko už durų? Ar visus priimti ir leisti jiems kankintis? Ar dalį užmigdyti? Taip pat labai geri klausimai pateikti "pilnesnės" prezentacijos pabaigoje. Verta susimąstyti.

Manau, kad būtų visiems geriau, jei surastume kokius nors bendrus taškus ir veiktume labiau vieningai ir kryptingai, nei kaskart
samprotautume, kas teisesnis ir geresnis. Juk mums visiems rūpi gyvūnai...

P.S. Jei kas nors imtųsi išversti į lietuvių kalbą, apie ką kalbama paskaitoje, būsime labai dėkingi. Manau, tai pravers didesniam ratui besidominčių.
 
As jau buvau issakiusi savo nuomone ir pakartosiu cia dar .Mano atrodo ,kad migdyti sunkiai sergancius gyvunus yra humaniska.Bet nepriskirciau prie tokiu gyvunu grybeliu sergancius ,nes jis pagydomas.
 
Svečias, ar bent pažiūrėjote medžiagą? Šiuo atveju kalbame apie apskritai situaciją su beglobiais gyvūnais ir jų per didelius skaičius - tiek prieglaudose, tiek už jų ribų.

Prašau komentuoti TIK pažiūrėjusius video ir į temą. Ne apie grybelį dabar kalbam.
 
Atsiprasau ,kad pakomentavau medziagos nepaziurejus ,Daugiau nekomentuosiu.Ir dar as ,prisistaciau ,jei pastebejot.
Puslapiai: 1
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS