lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2434714
Šiandien: + 123650
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Pasiūlymai ir jūsų pagalba

Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
RSS
Pasiūlymai ir jūsų pagalba
 
Būtų tikrai šaunu prieglaudos viziją kurti kartu, todėl jei turite konkrečių pasiūlymų, naudingos informacijos - rašykite čia. Taip pat galite siūlyti savo pagalbą, jei turite patirties projektavime, statybose ir pan.
 
Norejau paprasciausia pasidalinti puslapiu (gal ir matytu), kuri radau. Kiek perziurejau, tai projektuotojai yra is JAV, taciau bent jau kai kurie dirba visame pasaulyje. http://www.squidoo.com/animalshelter Cia vienas studentas rinko info apie prieglaudu projketuotojus. Kai kuriuose puslapiuose yra neblogos info (na, kad ir http://www.shelterplannersofamerica.com/hvac.html).
Apie prieglaudu projektavima ES dar paiskosiu ;)
 
Renata, labai ačiū. Puslapiai įdomūs, pravers analizuojant ir ieškant idėjų. Norėčiau ir kitus paskatinti prisidėti prie info paieškos - apie JAV, manau, turime jau nemažai, bet būtų gerai surasti ką nors mūsų kontinente...
 
Konkreciai apie gyvunu prieglaudas, gal daugiau teksto nei paveikslu, bet yra ir planu, breziniu, gal jau ir skaitete:

http://www.vbgov.com/file_source/dept/pw/Animal_Shelter/Documents_Animal_Shel­ter/animal_shelter_design_030309.pdf

http://dogandco.com/index_files/JAAWS.pdf

http://files.hsus.org/web-files/HSI/E_Library_PDFs/eng_guidelines_operation_shelter.pdf

Taip pat, kadangi dauguma gyvunu globos organizaciju yra ne pelno siekiancios, gal galima kreiptis i analogiskas organizacijas uzsienyje, paprasant informacijos ir pagalbos.
 
Turiu patirties lengvų konstrukcijų namų statybose (medinės konstrukcijos turbūt vienos iš pigiausių ir ekonomiškiausių), bet čia neaišku kokie reikalavimai, jeigu prieglauda bus statoma pagal ES standartus. Gali būti ne tik higieniniai, ploto ir t.t. reikalavimai, bet ir reikalavimai statybinėms medžiagoms. Neaišku ką jūs patys jau "iškasę", kokią informaciją turite. Galbūt galima parengti tokį planą, kurį bent dalinai finansuotų iš ES struktūrinių fondų? Čia irgi yra kelias, bet aš nežinau jūsų turimos informacijos ir planų. Gal reiktų kokio bendro susirinkimo šia tema (ir kitokia, aišku), tada visi pasidalintume savo patirtimi, žiniomis ir informacija.
Žmogus, priklausantis katei :-)
 
teko dalyvauti suniuku namu statyboje jei yra noro galiu papasakoti ka ten kaip dare ir atsiust pora mano darytu foto kaip ten kas atrode
 
Dovile, labai ačiū - kai kas jau matyta, o kai kas nauja :)
Ihmantai - tikrai labai įdomu, parašykit daugiau.
 
Labai įdomu ir man, Ihmantai. Parašykit ir įdėkit nuotraukų. o kur tai buvo? Kokioje šalyje?
Žmogus, priklausantis katei :-)
 
rasykit kam idomu i elektronini man bus lengviau atrasyt nes ne kasdien bunu prie kompiuterio o pasta galiu pasitikrint per mobilu tel tad man paprasciau irmantaskurcevicius@googlemail.com
 
Sveiki, butu labai patogu, jei zmones sia busima gyvuneliu prieglauda galetu paremti tiesiog mobiliaisiais teefonais nusiunte sms zinute ar pan. tai daug patogiau nei siusti kad ir kelis litus i saskaita is saskaitos...

Paskubekite tai susitvarkyti, o nuoroda idekite i daug zinomu portalu, nepamirskite ir www.one.lt, manau atsiras norinciu nemazai paaukoti kad ir po 2lt.

Linkiu surinkti pinigelius ir pastatyti puikia prieglauda..aisku noretusi kad ji butu dar didesne suniuku atzvizlgiu..bet tikekime, kas tai bus ateities vizija ir tikslas...

SEKMES!!!
 
100 % pritariu del mobiliuju telefonu. Tai labai patogu. Zinoma svarbu reklamas deti y gaisiai lankomus tinklalapius.
 
Pritariu del paremimo sms zinute...

Tik deja nemazai atskaiciuojama mokesciai yra tai ne visa suma gaunama.
Gal butu galiam su jais susitarti , kadangi pifas organizacija nesiekianti pelno , gal nenuskaiciuotu pinigeliu
 
Nuskaičiuos tuos pinigėlius operatoriai. Dimai Šavrovui suaukojo 70 000, o gavo tik 40 000. Operatoriai ne labdaros dalintojai-padaro nuolaidas, jei kokia super žinoma akcija vyksta. Reiktų kaip nors kitaip su tais pinigėliais, nes tiesiog gaila, kad vos ne pusė bus operatoriams "paaukota" pelnus pasididinti.
 
zinau daug zmoniu, kurie padetu darbuose: muryti, kalti , tinkuoti, klijuoti plyteles. As, pavyzdziui, moku daug darbu pati. Tik pakvieskit!
 
Taigi prašom prašom - nagingi žmonės visada gali pasitarnauti :)) Atvažiuokit į Žalgirio 60 arba paskambinkit Ilonai (tel. rasit kontaktuose).
Žmogus, priklausantis katei :-)
 
Ruošiam senam namuke patalpas gyvūnams kurie galėtu atvykti pas mus iš karantino. Ten jų laikas jau būtu pasibaigęs, o pas mus prasitęstu. Tiesiog reik kambarius paruošti, kad būtu patogu. Gyvūnai iš karantino atvyksta jau karantinuoti ir paskiepyti, o tai reiškia, jei gyvūnas draugiškas ir ramus, reiškia galėtu susigyventi ir pastogę dalinti su kitu buvusiu nelaimeliu.
Tai, jei mokat statybinius ir remonto darbus, pagalba labai priverstu.
Norisi išnaudoti visas galimybes, kad padėti didesniam skaičiui gyvūnų.
Tik norėčiau priminti, kad galim padėti ramaus ir draugiško būdo šuneliams.

Kas dėl parduotuvių ir maisto banku, būtu realu jei atsirastu žmogus kuris galėtu šiuo klasusimu rimtai užsiimti. Mūsų organizacijoje daug mergaičių kurios mielai dalintu skrajutes, kalendoriukus, padėkotu ir papasakotu kokiam tikslui viskas tai daroma.
 
Kadangi planuojate statyti prieglaudele, tikrai reikes daug lesu. Turiu pasiulymu, kaip tinklalapyje idiegti aukojimo modeli, kad paaukoti taptu lengviau, paprasciau ir suprantamiau. Tereikia viska padaryti elektronines parduotuves principu, zmonem siulant "pirkti" tokias prekes kaip: "Maistas katineliui 1 dienai", "skiepas nuo to ir to", "sterilizacija katukui" ir kitoms konkrecioms situacijoms. Geriausia su galimybe pasirinkti ir augintinio varda - tokiu budu tai taptu realus aukojimas - zmones jaustusi padare konkretu darba, galima sakyti "isigije daikta". Pradejus prieglaudeles statyba, tuo paciu modeliu butu galima "pardavineti" 1m2 sklypo, 1m2 stogo, langa, duris ir tt.
Zmogui pasirinkus "daiktus" butinas patogus nukreipimas i SEB, Swedbank, Snoras ir kt. imanomas elektronines bankininkystes. Galima daryti galimybe pasirinkus "prekes" saskaita atsispausdinti, ir nunesti i banka sumokejimui (nebereiktu nieko pildyti ranka).

Cia tik mano idejos. Spresti Jums!
 
Dovile mano mintis skaito. Zoologijos sodai visame pasaulyje tik taip issilaiko.
Ir dar: Kodel nerasomi projektai? Kas galetu patarti, kaip tai daryti? Dabar krizes laiku, sunkiau, bet vis delto.
 
Labai aciu uz siulymus. Jie tikrai puikus, tik kad ne viska spejam ar mokam daryti. Projektai - puiku, taciau tuo reikia kaip reikalas uzsiimti ir zinoti, kaip tai daryti ir kur rasyti. Kol kas tokiu savanoriu neturim...
Kas susije su el.parduotuve - bandysim igyvendinti, tik tai irgi reikalauja laiko ir darbo - tiesiog fiziskai neimanoma viska iskart suspeti.

Stengiames kiek galim, bet vis tiek ranku ir galvu dar labai truksta. Butu greiciau ir lengviau didesniam bury.
 
el.parduotuves ideja sauni!!! 100 kartu geresne uz one.lt "30 tasku", "buciukus", "meskucius" ir kitas niekines dovaneles po 5 Lt siunciamas :P
Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS