lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 4971531
Šiandien: + 40105
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Tina

Puslapiai: 1
RSS
Tina

lLABUKAS, SKAICIAU APIE ZMONES, KURIE IESKO SAU GYVUNELIU, IR APIE ZMONES, KURIE SAVO NUMYLETINIUS ATIDUODA I GRINDA, NES JIE "PASENO". PRISIMINIAU, KAIP AS NETEKAU SAVO BOKSERIUKES. JA TEKO UZMIGDYTI. PRIPAZINO VETERINARAI VEZI.... SIRDELE SKAUDEJO IR MAN, IR MANO DUKRAI. BET GYVENIMAS NESTOVI VIETOJE - PRADEJOM IESKOTI NAUJOS BOKSERIUKES. IESKOJOM NEILGAI, NES I MUSU KIEMA ATKELIAVO TOKIA VALKATELE, PANASI I VILKSUNI. VIENI JA VIJO LAUK, KITI BANDE PASERTI. NEEDE NIEKO, NORS BUVO SULYSUSI. PAGAILO MAN JOS, PAGLOSCIAU, PASIRODE NEPIKTYBISKA... TIKO! PRISIRISAU PRIE TUSCIOS BUDOS, IR JAU ANTRI METUKAI KAIP YRA GERIAUSIA DRAUGE IR SARGYBINE. MANO MERGAITE JA DIEVINA, LABAI GRAZIAI DRAUGAUJA. VIS PRISIMENU VYRO PASAKYTUS ZODZIUS: NERISK PRIE BUDOS- NEZINAI ,KAS PER SUO! NEZINOJAU, BET, BET JAUCIAU KAD NE VELTUI JI UZSUKO I MUSU KIEMA............. DAR IGAI IESKOJAU SAVININKU, BET NERADAU. KITI PASAKOJO, KAD MATYDAVO SI SUNI VALKATAUJANT.

Jus išgelbėjote gyvybę. Toji šunytė visą savo gyvenimą bus ištikima jums ir jūsų šeimai. Taip, ji neveltui užklydo į jūsų kiemą, ji rado jus, savo tikrą šeimą. Būkite laimingi ir sveiki.
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS