lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 4988056
Šiandien: + 15169
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kate nakti nemiega3

Puslapiai: Atgal 1 2 3
RSS
Kate nakti nemiega

Taip, Svecias, dabar jau prasidėjęs katulių morčius. Kada galima sterilizuoti katelę, pasitarkite su veterinaru, nes morčiaujančios katytės negalima sterilizuoti. Morčiius turi praeiti. Net jei ir neleisite katulei dienos metu miegoti- reikalas nepasikeis, tik tapsite jos priešu  :-[ , o naktį vistiek ji nerimaus. Beje, sterilizavę katytę tikrai nesigailėsite. Taip tvirtinu iš savo patirties, nors ilgai dvejojau dėl tokios operacijos, bet nė dienos dėl to nesigailėjau. Sterilizuokit, kai tik veterinaras leis. Kuo jaunesniam gyvūnėliui tai daroma, tuo lengviau ir greičiau gyvūnėlis atsigauna ir užgija žaizdelė  ;)

Ačiū labai, už patarimą.  ;)

Na gal ir man kas gales padeti. Mano katineliui dabar eina septintas menesis, parsiveziau ji i savo namus kai jam buvo 4 menesiai ir nuo to laiko miegu mazdaug iki 4-5 val ryto, o po to prasideda miaukimas, siutimas, sokinejimas ant tv ir pan. Net nezinau ko imtis, kaip drausminti, niekas ka bandziau iki siol nepadeda, o kantrybe ima po biski sekti. Jis grynas naminukas, i lauka neina, nei pries tai ejo nei kai atsikele pas mane. Kniaukia vaiksciodamas po kambari, sededamas ar netgi guledamas. Nezinau, gal kas gali patart kaip drausmint mano nenaudeli?

Citata
Renata parašė:
Na gal ir man kas gales padeti. Mano katineliui dabar eina septintas menesis, parsiveziau ji i savo namus kai jam buvo 4 menesiai ir nuo to laiko miegu mazdaug iki 4-5 val ryto, o po to prasideda miaukimas, siutimas, sokinejimas ant tv ir pan. Net nezinau ko imtis, kaip drausminti, niekas ka bandziau iki siol nepadeda, o kantrybe ima po biski sekti. Jis grynas naminukas, i lauka neina, nei pries tai ejo nei kai atsikele pas mane. Kniaukia vaiksciodamas po kambari, sededamas ar netgi guledamas. Nezinau, gal kas gali patart kaip drausmint mano nenaudeli?

Morciukas jam ;)  Kastruoti laikas ;)

O gal jis nepakankamai issiduksta diena? Gal mazai su juo uzsiimat??

Katinėliui ar katytei gali būti morčius. Bet jei kiekvieną naktį ilgą laiko tarpą katinėlis ar katytė atsibunda labai anksti ir naktį neduoda miegoti, tai: 1) nori dūkti, nes nebuvo gerai išdūkintas vakare; 2) yra alkanas. Taigi, reiktų pabandyti jį vakare gerai nuvaikyti, nudūkinti, kad iš nuovargio jau griūvinėtų ir pasirūpinti, kad maisto dubenėlis ryte būtų pilnas.

Maniškis nors ir kastruotas, bet nenaudėlis kokių reta. Jam 9-10 mėnesių, iš vakaro išdūkinamas, kad net lekuoti ima iš nuovargio, dubenėlis visuomet pilnas - o vistiek 6 ryto kaip į uodegą įkirptas ima siausti ir rėkauti, o jei į tai nekreipi dėmesio - ima kramsnoti į žandą. Nu ir ką, ir nieko - kenti ir stengiesi iš paskutiniųjų miegoti. Nebent kuris nors keliasi ir pasibovyja su kačioku - tada kačiokas nurimsta ir užparpia :)

Rytkos - tikras kenkejas.  :$
As tai pradarau duris, uzsaukiu "negalima !" ir vel uzdarau. jei ne- bunu pasiruosusi is vakaro maisto. Pakisu, pradariusi duris. Paeda jos ir eina vel miegoti. Atsiminkite viena: KATES PRISITAIKO PRIE SEIMININKU, JU DIENOTVARKES.

Na bandysiu ji priversti isidukt  :$  o kastruot yra uzrasytas sausio menesiui.  Dazniausiai abu budavom moksluose, darbuose, grizdavom tik vakare tai jisai speju ilsisi visa diena, o nakti nebesimiega. Dabar visa ateinanti menesi praleisiu daug laiko namie,taigi bandysiu jam neleist miegot ir siausiu su juo  (x)

Sveiki,mano katinas maisytas  rusu melynasis su britu trumpaplaukiu. Jau kova bus 1metukai,iskastruotas kai buvo 6 men. iki to laiko visai nemiegojau.Tai 3h tai 4h tai 6h zadindavo ir  verkiau  :{ ir jau ruosiausi atiduoti .Bet su draugu  nusprendem iskastruoti ir paziuteti kaip bus toliau. [hm]  O toliau siek tiek aprimo ,ne 3 kat zadino o jau 2 arba 1kart , bet rytais vistiek budima anksciau laiko ir brangaus miego valandos niekaip netenka pamiegoti. Drasko  betkokias duris kniaukia.Viena savaite gerutis kita savaite sugalvoja kad jau nebe.Va siuo metu jau nuo sausio  19 dienos nebemiega normalei ,vos uzmiegi ,o jis jau keliasi zaisti ,lakstyti betkokias duris prapstyti,kniaukti.Jau kantrybes nebetenku. Visko pilna ir maistuko ir zaislu, ir vaikscioti visur iskyrus vone leidziam. Pratrepsi per pilva ar per krutine kai miegi mazdaug kelkis ir viskas.Visi dirbantys ,rytinis mieas saldziausias,nebegaliu net grazei ir svelnei berasyti.Ne pirmas katinas, teko anksciau auginti tai nebuvo tokiu problemu,nezadino kai pakvaises.O cai visiskai atvirksciai, seip katinas geras nepridirba sunybiu kaip cia kad raso,na buvo vienas kitas, bet ne tiek kad visai butu kuo skustis,bet tas nedavimas mieoti mane zudo. :{  Viska esam isbande niekas nepadeda.Paskutine viltis pas daktara gal visdelto jam kazkas negerai.katinas zinoma be dokumentu, pirko pagal skelbima is interneto. tad okios tokeles  *^

Inga, pakentėkit truputį - katinėlis paaugs ir šėlionės baigsis. Mums irgi taip buvo. Kastracija šiuo klausimu mažai tepadėjo, bet kai kačiukui sukako metai, tapo rimtas ir solidus katinas - dabar rytais ateina žadint tik tada, kai išgirsta žadintuvo skambutį, o savaitgaliais gali miegot nors iki pietų. Mūsiškis irgi rusų mėlynasis be dokumentų. Gal jų toks temperamentas? Atsimenu, kokia neviltis buvo apėmusi per tuos siautėjimus, maniau, tai niekad nesibaigs. Bet baigėsi, ačiū Dievui. Linkiu, kad ir jūsiškis ateitų į protą. Sėkmės  :$

Nuvedem pas gydytoja. :$  Tiek daug suzinojom. &) Atslugau.Sveikas kaip ridikas, :$ kraujo Biologinis viskas Normoje.Dar pastiprino keliais skiepais,pakonsultavo.Padarem isvada kad truksta demesio ir per daug gal suagojam,dabar visur net i vone leidziam .Gydytoja sake kad niekis jei vanduo siek tiek bus pasistovejas( vonia tokia ,lieka vandens balute ir neisbega) Pasiuvau buda nes labai jau jam patiko veterinarine deze  (z) (sofute jau aprtyne,ja irgi pasiuvau).  Pasirodo ir maitinam gerai,gerai kad kriausias ,obuolius ,aurkus (vasara) arbuzus megsta,duodam pastos dabar jau kasdien( gydytoja rekomendavo).Ta dien gavo streso ir daug malonunu kai gryzom.Visi sake o kaip dabar pakerstaus kad tiek jam teko patirti, anaiptol kai namo parejom nurimo pagyriau daviau skanumynu ir RYTE JOKIU MIAU :!  na ir ka tai reiske?! o gi kad Demesio trukumas,nes kai buvo maziukas buvau dazmiau manie  laisvom nuo darbo dienom,o dabar nuo rugsejo dar ir mokinuosi,tai jam laiko tiek nebeskiriu,kai gryztu nuolat ant keliu sedi,net trumpam prisesti negaliu  :$ Seip ir nenoreciau kad nuolat dybsotu ir butu ramus kaip koks kilimukas, man patimka kat nuolat malasi ir strikineja,beja pasoka ohoho! iki mutuko siesai isjungti. Strakaliukas  :D  tik kads tas beprasmis zadinimas praeitu,tai but auksinis katinas [} .na tikiuosi,paziuresim kaip ten jam gausis.Beja gydytoja sake kad katinam erti is to pacio indelio neydomu jiem reikia is visur kur tik kaip nors kitaip.na tai dabar ir ant palanes puotukas ,vonioje bliudelis, po stalu lekstute, paziuresim kaip cia nusu artistas surimtes  (s)

Taip taip...mano kate irgi megsta savo "katinisku" daiktu visur - jai tai laaabai patinka. Pastatem stikline kambary su vandeniu, tai tik is ten ir geria, jai taip skanu is tos stiklines gert kambary  (z)

O vasara balkone pastatom dar viena jos wc ir dar vienus bliudelius, tai kai nuperkam sauso maisto, pabarskinam, nezino kur begti, ar i virtuve, ar i balkona (z) , nors vasara galima sakyti ji beveik gyvena balkone, nebent ateina atvesti nuo karscio i koridoriu ar i kambari.

mano betule tai pat nemiega nuo 5 ryto pradeda siausti namuose (w)

Man ir atrodo kad jam demesio trukumas. Kol musiskis vienas buvo irgi zbitkas kresdavo,nakti ant galvos lipdavo ir sokinedavo.  (z)  Nes diena kai iseini i darba, jiem vieniem nuobodu,jie miega, o vakare siutas uzeina, energijos prisikaupe,zaisti nori. Tai su draugu nusprendem kad ir musu Kventinui kambarioko visdelto reiketu. Ir mums ramiau kad ne vienas namie, ir jam linksmiau.

Citata
Sandra P. parašė:
Pastatem stikline kambary su vandeniu, tai tik is ten ir geria, jai taip skanu is tos stiklines gert kambary

Maniskiai tik pamato stikline su vandeniu, tai vienas kita nustumdami istustina akimirksniu :D  :$

Sveiki :) būkit geri, padėkit... Parsivežėm katinėlį prieš savaitę, jam tarp dviejų - trijų mėnesių, gal jau bus trys. Jis geras tik dieną, bet ir tai tik kartais... Dieną dažniausiai miega, arba šiaip slampinėja, bet vakare, kai metas miegoti, tu jo nenulaikysi - arba draskosi, arba kanda į rankas, šokinėja visur, kur įmanoma, tiesiog kaip vijurkas po visą kambarį... Naktį beveik neįmanoma miegoti, nes jis arba atsibunda, arba su juo reikia "muštis", kad bent valandą būtų ramu... [hm] žaidžiame su juo kiek tik turime laiko, maitiname, glostome ir rūpinamės, bet jis visiškai neduoda mums poilsio naktį... Prašom, padėkit, nes imame gailėtis... laukti kokius pusę metų, manom, neištversim, spėju, ir jūs netvertumėte tiek laiko miegodami po 4 - 5 valandas, o dar mokytis reikia... Sąlygų jį išleisti į kitą kambarį nėra, nes tik vienas kambariukas pas mus... et... :{tikrai labai sunku, norėjom katuko, bet dabar, kai reikia mokytis, su juo neįmanoma... mylim Vito, bet jis mūsų nelabai... ačiū už pagalbą.

Manau, dieną jis nenuvargsta. Jaunas yra, pilnas jėgų. Nuvaikyti reikia. Aš turiu vadinamą lazeriuką. Tai jo švieselę gaudo visos katės. Po pusės valandos visos iškišusios liežuvius guli. Dar galima paimti paprastą ilgą medžio šakutę ir vedžioti ant grindų ratais, ant sofos, vėl ant grindų. Kai kurios katytės šokinėja, ypač jaunesnės. Mano sūnaus katinas storas, didelis, bet laksto lyg patrakęs. Arba lazdelę su plunksnelėm. Ir dar: katės mėgsta "televizorių", t.y. įsitaisyti netoli lango kur nors aukštai. Aš dabar ruošiuosi palei langą pagaminti kopėtėles, kad katės galėtų įsitaisyti ir ir aukštai stebėti per langą arba vaizdą kambaryje iš viršaus. Draugė atlaisvino spintos viršų, kad katė galėtų užšokti. Jos katė tapo ramesnė, nes jaučiasi saugiai. Pažiūrėkite per televiziją laidų apie kates, šunis, paskaitykite straipsnių. Turite katę ir kaip vaikas, ji turi problemų. Būna taip. Kantrybės, kantrybės. Sėkmės.

Šiąnakt katukas miegojo lyg kūdikis, labai ramiai ir naujoje vietoje atsigulė pats. Anksčiau miegodavo su mumis, nes būdavo neramus ir paimdavome jį šalia, o šiąnakt vakare prisižaidė ir užmigo prie savo kraigo dėžutės :D ir dieną ten miegojo... (z) Tikimės, mūsų Vytukas aprims ;)))
Puslapiai: Atgal 1 2 3
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS