lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 3735499
Šiandien: + 28200
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kate nakti nemiega2

Puslapiai: Atgal 1 2 3 Pirmyn
RSS
Kate nakti nemiega

Citata
Lina parašė:
Tačiau kiek skaičiau internete, tai valerijono ir katžolės poveikis panašus, tiesa?

Lina, valerijonas ir katžolė nieko bendra neturi. Poveikis gal ir panašus, bet į valerijoną katytė tik trins ausytes, voliosis ir tiek. Katžolės kvapas joms patinka po nagučiais, nors ir ausytes mėgsta išsitrinti. Gal jūs geriau pas mane atvažiuokit - duosiu tos katžolės, o ir su mano katinais susipažinsit :)) O jei nuo sofos draskymo mėtos nebaido, tai dar pabandykit citrina ir jos žievele - reikia viską išbandyti. Mano buvusieji katinai "mirė" nuo valerijono (kartais užmesdavau mikroną, jei reikėdavo ką nors sušert), bet dabartinės katytės valerijonui abejingos - geriu lašus "viešai" ir kad nors krust :)) Taigi ir Sagutei reikia išbandyti viską - gal jos skonio ir kvapo receptoriai kitokie :)) Parašysiu jums sms, telefoną, rodos, dar išsaugojus.
Žmogus, priklausantis katei :-)

Odeta, as kaip tik perku masinyte, tikiuosi per savaitele kita jau turesiu nuosava transporto priemone, tada galeciau palekti iki jusu, nes viesuoju transportu tai truputi keblu, ypac darbo diena. Zodziu, susisiekim telefonu netolimoj ateity :)

o citrina ir zievele tai tiesiog zalia va taip ir trint? Man truputi baisu istepti sofa, nes ji gan sviesi. Ar gal kaip nors ja sutarkuot ir atskiedus truputi vandeniu tas sultis pabandyt patept? Reiks ir kompo laidus pabandyt taip istept :)

Citata
Lina parašė:
o citrina ir zievele tai tiesiog zalia va taip ir trint?

Lina, citrinos žievele kuo greičiau ištrinkite visus laidus, jei katytė juos graužia. Maniškės irgi graužė laidus, kai keitėsi dantukai, bet man padėjo tos pačios mėtos. O baldams galite pirkti citrusų aliejaus (tose pačiose Aroma parduotuvytėse, kurių yra visuose didžiuosiuose centruose) ir įlašinus į vandenį trinti baldus - tada tikrai nieko baldams neatsitiks. Bet visų pirma įsitikinkite, kad tikrai Sagutė citrinų nemėgsta. Tai paprasta patikrinti: kai katytė šalia, lipa ant kelių, kyštelėkite gabaliuką šviežiai atpjautos citrinos ir pasižiūrėkite reakciją. O katžolės turiu (galiu ir dar nupirkti - man netoli) ir ji lauks Sagutės :)

Nenoriu gąsdinti, bet mano katytė Rainė, kad ir laiku sterilizuota, bet trečiuose metuose - 2009 m. sausio mėn. pirmomis dienomis staiga pradėjo paryčiais "bujoti" - apie 4 val. ryto pradėdavo žaidimus, į kuriuos įtraukdavo ir kitą metais jaunesnę katytę (taip pat laiku sterilizuotą), kuri ramiausiai sau gulėtų šalia lovos, kol šeimininkai miega. Palaksto abi kaip drambliukai, nubėga į vaiko kambarį, užšoka ant stalo, nušoka ant lovos, visus pažadina. Rainei būtinai reikėdavo ir kniaukti, ir murkti, o kai bandydavom uždaryti ją kitame kambaryje (išskirti), tai draskydavosi ir dar garsiau kniaukdavo. Jeigu sudrausmini, tai lyg ir apsiramina, bet kur nors ant palangės virš galvos įsitaiso ir miaukčioja.. Visa tai tęsdavosi iki 6 val. ryto, tada jau apsiramindavo ir ateidavo prigult. Bet 6 val. jau ir mums keltis laikas. Išbandėm viską - bandėm neleisti vakare snausti, jas išjudindavom, žaisdavom, paryčiais uždarydavom į kitą kambarį, išskirdavom, net snukutį su vandenuku kartais nuplaudavom, papurkšdavom, tačiau jokios priemonės nepadėjo arba padėjo trumpam (iš visų priemonių, gal, purškimas vandeniu iš gėlių purkštuko buvo veiksmingiausias). Tad pasikeisdamos - aš arba mama nuo 4 val. budėdavom ir kates drausmindavom, kad kiti šeimos nariai galėtų ramiai miegoti. Vieną kartą pabudau, žiūriu, mama sėdi lovoje ir verkia, pasakė man tada: "Arba aš, arba katės" (buvo išgėrus vaistų, o miegoti dėl katyčių siautėjimo negalėjo, nes nenorėjo, kad jos vaikus ir anūką katytės pažadintų. Sakė, kol sėdžiu, katės tyli, guli sau ramiausiai, tik atsigulu, pradeda lakstyti). Po to karto aš stengdavausi pati pirma pabusti (kad ir labai nesinorėdavo) ir katytes tramdyti, nes esu jų didžiausia mylėtoja, kažkaip visai ant jų nepykau, tačiau miego trukumas po poros mėnesių jau pradėjo jaustis.... Kai perėjom prie vasaros laiko, jų dūkimo pradžia nusikėlė į 5 val. ryto. Džiaugėmės bent tuo. Na o gegužės mėnesį išvežėm abi katytes į kaimą – ten jau su jomis jokių problemų nėra, kurortas, tik pašert ryte ir vakare nepamiršk. Tačiau štai ir atėjo ruduo, greitai parvešim savo katytes atgal į miestą, tada ir pažiūrėsime, ar šis „žalingas“ įprotis neišnyko... Laimė, sužinojau iš šio forumo kitokių būdų katytėms raminti;)

Oj, Sviese, skaitau jusu atsakyma ir taip pazistama viskas... Man net sirdi suspaude, nes savo mama viena ryta lygiai taip pat radau sedincia ir verkiancia. Ultimatumo ji, tiesa, nekele, nes ir pati myli musu Saga, bet pasijutau labai kalta, kad parnesiau namo kate ir dabar mama negali issimiegoti. Apskritai, mano mama ir taip jautriai miega, o dabar isvis nebepailsi...

Tiesa, paskutines pora savaiciu Sagute prie manes rytais nebelenda - as sau ramiausiai issimiegu iki ausros. Zadina tik mama (velnias, jau geriau prie manes tik lystu, as istverciau!). Bet ne, ji kaip tycia pasirenka "silpnesni"... Nebezinau ka daryt.... buna kartais, kad miega ilgiau, iki 5 ar net 6 val. O buna ir 4 ryto atsikelia ir duodasi po namus, kniaukia, laksto, sokineja, braizosi nagais, lova drasko... Paskui mama man guodziasi ir paraudusiom akim eina i darba...

Tiesa, si savaitgali katyte vezame pas gyd. Birute sterilizuoti. Labai kazkaip gaila katules... :( Na, bet gal pavyks vienu suviu du zuikius nusauti ir po operacijos Sagutes budejimo-miegojimo rezimas susitapatins su musiskiu.... labai tikiuosi!

Katės yra naktinukės, t.y. naktinės gyventojos  :=] Todėl jos ir ulioja paryčiais  :=] Maniškis keliasi apie 4val. ryto, kai tik išgirsta atsikėlusį tėvuką. Per ketverius metus tuo klausimų pastebėjau tokį dalyką: po kastracijos tapo tylesnis (mažiau ir tyliau kniaukė) naktimis, su amžiumi vis ilgiau išmiega (kai tėvukas neina į darbą tai ir iki 7val. išmiega). O atsikėlęs pavaikšto, pagraužia sausiako, apsilanko tualete (jei dideliu reikalu, tai keliuosi sutvarkyti, nes ilgai "užkasinėja"  :-[ ) ir vėl eina gulti. Manau, kad jums teks atkentėti vaikystę ir paauglystę, kol jūsų pukuočiai nori žaisti, dūkti, o tuo reikalu reikia ką nors pažadinti  :D Beje, maniškis mažas kol buvo, tai naktimis mane pažadindavo ir gąsdindavo; turėdavau jį vytis, tada jis mane pavydavo ir griebdavo už kojų, tada vėl aš  jį ir t.t.  :-[ Įdomu, ką galvojo apatinio buto kaimynai  :D  :L

Lina, man toks klausimas kilo: o gal Sagutė rytais nori valgyti? Ar paliekate jai dubenėly maistuko, ar ribojate? Mano senieji katinai žadindavo paryčiais, kol nesupratau, kad reikia palikti pilnus dubenėlius maisto. Girdėdavau, kad keliskart per naktį keldavosi patriaukšti. Bet po kokių keturių metų Mikis vėl pradėjo žadinti ir prašytis į lauką, Sara išmiegodavo iki ryto.   Su dabartiniais katinais tokių problemų neturiu - miega kol mes miegam. Usurskis tik atvykęs mėgdavo keltis apie 4 ryto, lakstydavo per lovą ir mūsų galvas, bet dabar nusibeždžioniavo nuo katyčių ir knarkia tiek kiek reikia. Gal ir neknarkia, bet bent jau nežadina nepadoriai anksti(tpfiu tpfiu tpfiu pro kairę petį). Gal čia nuo charakterio priklauso? O gal kad ne vienas auga, tai dėmesio ne taip reikalauja?

As irgi is pradziu galvojau, kad gal alkana katyte mano. Bet jei idedi jai esti, tai ji nevalgo, o pradeda barstyt maista is indelio ir zaist su juo.
Redaguota: Lina - 2009 09 30 09:23:46

Aš irgi iš pradžių galvojau, kad alkanos mano katytės. Nuo 4 iki 6 val. kartais net ir po du kartus maisto įberdavau, galvojau, persisotins ir aptings (iš mano pusės - tikras nusikaltimas). Kartais maisto perteklius padėdavo, katytės apsiramindavo, tačiau dažniausiai būdavo taip: paėda ir dar linksmiau laksto...:).

Sianakt buvo beda.... Sagute ISVIS NEMIEGOJO. Ne minuteles. Bet prie manes ji nelenda, terorizuoja tik mama. O mama liko visai be miego... Sunese visus zaislus jai i lova ir duko ten, sokinejo, siaute, draske patalus... Netgi ryte Saga neatrode pavargus. Nesuprantu kas tai katei...... :-(

Su tokia situacija neteko susidurti :-{ Maniškis, bent jau pirmą (didesnę) nakties dalį išmiega... Labai keista  :-{ Sagutė- banditutė  :=]

Saga sestadieni sterilizavom pas gyd. Birute Pilaites klinikoj. Po narkozes dar buvo apspangusi, kojeles pynesi, o sekmadieni jau visai gerai jautesi, zvali, patenkinta, visai nepanasi i ligoni :) Labai dziaugiuosi. Ir sia nakti ismiegojo iki pat zadintuvo skambejimo! Valio katei! :)

Labai smagu dėl Sagutės- miegaliutės  [} Svarbiausia, kad operacija praėjo sėkmingai  ;) O siūlė greitai užgys ir mažylė bus pati išdykiausia, smalsiausia ir mylimiausia pasaulyje Sagutė ;)

As irgi labai dziaugiuosi del Sagutes ir del jos seimininku:). Savaja Raine planuojame atsivezti is kaimisko kurorto kita savaitgali, paziuresiu, kaip elgsis, juk priprato visa vasara naktavoti gamtoje... Pirma savaite jai buna nekokia - tupi ir nesupranta, kur ji. Na o kita katyte vardu Baltyte atsivesim veliau, jos kailis labai storas ir siltas, tad dar pabus laisveje, siek tiek...

Na štai, mūsų Rainoji jau namie... Dėja, elgesys kažkodėl nepasikeitė. Pirmą dieną murkė iš malonumo ir buvo pati laimingiausia pasaulyje katė - glaustėsi, meilinosi, nuo rankų nenulipo, džiaugėsi namų šiluma, patalų minkštumu, saugia aplinka, nes kaime nakvojo lauke... Bet naktį šiek tiek po keturių pabandė žaisti su mano kojų pirštais (pabudau, kai užkabino nagučiais), vieną kartą miauktelėjo, bet greitai nusiramino ir įsitaisė šalia. Tačiau antrą ir trečią naktį ir vėl žadina apie penktą - pradeda dūkti, murkti, bėgioti, o šiąnakt dar ir garsiai kniaukti, ko anksčiau tikrai nebuvo. Ir visus pažadino... Tikriausia, kai pervesim laiką atgal, tai jos šelionės prasidės apie ketvirtą:(. Gal ją visgi veikia aplinkos pasikeitimas, nes nuo gegužės 1 d. iki spalio 10 d. praleido laisvai, gamtoje, ten jai taip gera, jokių draudimų, jokių dėželių, jokių sienų... Svarbiausia, kad taip vežiojama kiekvienais metais, tačiau tris metus buvo rami ir drausminga katelė, o ketvirtuose metuose kažkas jai pasidarė...

maniske nei veziojama nebuvo, nei kitu ritmu kada nors gyvenusi, bet irgi zadina 4-5 ryto... :(((

4-5 val. ryto keltis katėms normalu  :-[ Maniškis irgi tokiu laiku keliasi- pagraužia sausiuko, pagalanda nagus, apsilanko tualete, kartais parėkauja ir vėl nueina snausti. Teisiog taip jau yra- jos naktinės gyventojos. Gal kokį žaisliuką duokit, kad turėtų kuo užsiimti (žinoma, ką nors minkšto, nebarškančio). LINA, kaip Sagutė jaučiasi?

Ilo, 4-5 ryto katei gal ir normalu, bet seimininkams - tikrai ne. Jei ji tik pagriauztu sausiuko, apsilankytu tualete ir vel nueitu snausti, butu saunu. Bet ji duksta! Trankosi po namus, laksto per mus miegancius (tiksliau nebemiegancius). Zaislus savo ji visus atnesa i lova, deda prie rankos ir kviecia su ja zaisti. Tiesiog beviltiskas reikalas..... :(

O jauciasi maniske gerai. Pilvelis sekmingai gyja. Aciu uz rupesti :)

sveikinorejau paparasiti patarimo  del savo katino  apie 3 - 4 valanda ryto jis pradeda garsei miaukti prie duru vedandziu i laiptine jau tai 2 sav tesesi jis jau ir kastruitas .Visatai prasidejo jau kita savaite po kastracijos   :$ ir dar pradejo ziaurei daug valgiti praktiskai islaizo savo indeli iki pat dugno . :O gal galite patarti elgtis kad jis nebe miauktu labai anksti rytais  :O

Sveiki, :]  turime katytę, maždaug keturių, penkių mėnesių. Prieš porą savaičių jai buvo prasidėjęs morčius, bet vėliau ji nusiramino. Dabar nebežinom, kas darosi, uodegos ji neriečia, nuo pat keturių ryto atsistoja prie lauko durų ir rėkia. Vakar visą naktį prarėkė, mama nesugebėjo išsimiegoti, miaukimas panašaus į šuns kaukimą miauuu-wau-wauuu.Vakar vyresnysis brolis rakino duris ir jis net nepastebėjo, kaip mūsų Pūkutė šmurkštelėjo į laiptinę.Visus namus apjieškojau, kol mama patarė ieškoti laiptinėje ! Ten ji ir tupėjo. Nubėgus nuo penkto iki trečio aukšto. Šiandien dieną irgi tupėjo prie durų ir rėkė, uždarėme ją į balkoną ir nekreipėme dėmesio , ji apsiramino. Vėliau paleidome. Dabar mano katė guli ant lovos ir aš ją kratau , stengiuosi pažadinti, kad nemiegotų ! Nes naktį išmiega tik iki kokių keturių - penkių valandų. Nebežinome ką daryti, gal sterilizuoti ? Patarkite.  ;)
Puslapiai: Atgal 1 2 3 Pirmyn
Skaito temas (2 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS