lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 814371
Šiandien: + 1067
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

WC problemos su kate/katinu

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 ... 8 Pirmyn
RSS
WC problemos su kate/katinu, Prasau pagalbos savo katinui!

Šiaip savo katuką šeriu veterinariniu maistu, jo net neparduoda specializuotose parduotuvėse, nes jis laikomas veterinariniu maistu, specialiai kastruotiems patinams. tai net nežinau ką čia ir bedaryti. Pabandysiu šiandien iš dezutes smeli ispilti ir paziureti jo slapima, jei zinoma padarys i dezute be smelio.

oi oi niekas pas mane nesikeicia... tik vakar parasiau kad susirado vieta sysiavimui manoji, tai istepiau Lenoru, tai syryt radau salia dezes padaryta. ir suprask ar nepataike, ar cia sikna pasuko nuo Lenor. gal jai nepatinka tas medzio drozliu kraikas  :O ? teks vel tuos akmenukus pirkt, o taip dziaugiaus tuo kraiku, nes jokio kvapo ir net nesimato kur pasysiota...

Ar kate sterilizuota?

O tai ka i smeliuka nedare, kad kraika pakeitet i drozles?

ne nesterilizuota, bet leidziu tuos vaistus nuo morciaus. nors ir kai neleisdavau ji nesizymejo teritoriju. dabar cia kazkas uzejo ir viskas. ten ne drozles o toks kaip drozliu kompostas ar kaip ji pavadinti. is pradziu savaite lipo i ta kraika labai puikiai, sia savaite kankinames mes su ja. jai manau demesio stoka. nes ir kaktusus iskasa visa vazona ant palanges daznai. viena kai bunu as nelabai su ja uzsiimu, o kaip bebutu gyvas padarelis. vyras kai grysta vis daugiau kazkas ja paniurkina   . syryt perstumiau deze i ta puse kur ji dare, tai matysiu ka per savaitgali gero bus atlikus.

Jei katė nupliks ir taps panaši į liūtuką, nes tik galva ir uodegos galas bus plaukuotas,tai bus dėl vaistų nuo morčiaus.Sterilizuokit, neišbalansuokit jos hormoninės sistemos.

Citata
N M rašo:
Šiaip jis šlapinasi gan įdomiai, pradeda šlapintis atsistojęs, o paskui vis kelia užpakalį į viršų ir krato uodegą,

Ar tas kūno padėties keitimas šlapinantis ir "purtymas" nebus skausmo padarinys? Mano Usurskėlis taip pat darydavo kai skaudėjo. Aš galvojau, kad "purtosi" panašiai, kaip kad "žymėtų",- jis buvo neseniai kastruotas. Pasirodo, kad jam skaudėjo šlapinantis.
  Tiesiog stebėkite. Dar mažoka žinių ir faktų, kad galima būtų patarti.
Žmogus, priklausantis katei :-)

Citata
N M rašo:
Manau reikės tuomet katiną dar kartelį pas veterinarus nuvesti, nors jie man tikina, jog jis šlapinasi piktybiškai, bet pabandysiu.
  Mums veterinaras iš pradžių irgi sakė, kad gali būti piktybiškas dergimas, bet pasirodė, kad katulis serga. Man išvis pasakymas apie katinus - "daro piktybiškai"- labai įtartinas. Nemačiau švaresnio gyvūno už katiną! Piktybiškai - gali būti kartą, du, bet jeigu nuolat - ieškokit sveikatos problemų. Beje, gali būti ir psichologinės problemos, bet, kaip jau sakiau - stebėkite, nes maža faktų. Arba rašykite su visomis smulkmenomis - net ir apie savo namų šeimyninę atmosferą  [:)

Citata
Liudmila Michailova rašo:
Nes tikrai katynai kastruoti be priezasties dazniausiai nedaro taip. Gali buti kaz kokia sveikatos problema.
  Va, va, va, pritariu Liudmilai.

Citata
N M rašo:
Na aš manau, kad mano Pupis irgi kerštauja, kad jam per mažai dėmesio skiriu, nes dažnai išvažiuojam, o pats lieka namie vienas, ko žiauriai nemėgsta, o su savimi vežtis į sodą tai nesinori, nes jam bus didelis stresas. Bet "žaisiu" su jo myžimais taip, nes labai myliu savo katuli, nors ir apmyžtas naujas butas

O čia jau prisijuokiau iki soties!!!  :-[   Ir mano panašus požiūris - žaidžiu ir žaidžiu. Bet anksčiau ar vėliau, problemą išsiaiškinam ir eilinį kartą suprantu, kad katinai - fantastiškos kreatūros  [}

NM, ir dar vienas pamastymas:
Viena is savo katinu nuolat palikdavau uzdaryta virtuveje, kitas katinas vaiksciodavo kambaryje, koridoriuje ir vonioje. Taigi, akivazdu, kad esantis virtuveje, turedavo maziau laisves ir suvarzymu nei kitas. Grizus po darbo namuo, viduruje virtuves daznai rasdavau padaryta 'kruva-siurpriza'.  Ka babandziau - niekas nepadejo. Taip jis reiske savo nepasitenkinima laisviu suvarzymu. Nusprendziau juos palikti kartu, neuzdarytus(nors baiminausi del pestyniu) ir visi siurprizai baigesi.
Kur katino tauleto vieta? Ar tikrai, visa laika jis ten gali patekti?

Na vat pastaruoju metu maciau kaip jis slapinasi, tai jau normaliai, pritupia ir pasisioja ir matau kad i savo dezute daro. Siaip su zaidimais tai taip man sunku su juo, nes padariau toki zaisliuka, nu tipo virvute ir maisiuko gnuzuleli prikabinau, laksciau po namus su tuo zaisliuku kaip bebprote, alia Pupis i mane kaip i durnele paziuredavo ir viskas baigdavosi  :-[ Tai vat noriu jam skirti demesio, bet net nezinau kaip tai padaryti. O gal kai jis prades slapintis ne vietoje jam iskarto duoti vaistu? Ar taip negerai yra, gal yra kokiu nuo slapimo taku uzdegimo kokiu zoliniu preparatu?
Redaguota: N M - 2009 07 28 16:07:17

NM, o kur yra katino tualetas? Gal kokioje viešoje vietoje? Dar viena mintis atėjo: sakote, kad esate naujame bute, tai ar katinas gyveno kitur, o paskui su jumis atkeliavo į naują butą? Čia irgi gali būti problemos.
   Rašykite koks progresas su tuo siūsinimu.

Mano kate (nesterilizuota) pradeda slapintis kur papuola kai buna morcius. Siaip visa laika tvarkingai daro dezuteje. Kai padaro ne ten kur reikia - viska isvalau ir istepu citrina. Ji labai nemegsata citrinu kvapo ir prie tos vietos daugiau nesiartina. Tai siulau ir jums pabandyti, ta vieta prie duru istepti citrina :)

Sveiki, tema sena, bet gal kas atkreips demesi ir man patars.
Turiu persu katina,nekastruota, jam jau 8 metai, kelis metus atgal gydem nuo akmenu.
Per visa gyvenima nebuvo to, kad pridergtu kur nors,o nuo nauju metu vos ne kazdien i nauja kampa,ar ant kokio daikto myza bet i toleta irgi eina.
(apie naujus metus pastebejau, kad retai tustinasi, buvome kelis kartus pas veterinara sake gal koks uzketejimas tai gavo ukolu ir vaistukus gere viskas kaip ir susitvarke, bet toliau myza).
Mama jau grasina ismesti ar migdyti. Patarkit prasau

Citata
Svečias parašė:
viskas kaip ir susitvarke, bet toliau myza).
Mama jau grasina ismesti ar migdyti. Patarkit prasau

Atsiprašau, kad tik dabar prisiruošiau atsakyti, nes niekas nieko taip ir nepatarė. Pirmiausia, labai nemėgstu komentuoti "svečiams" ir anonimams, nes komentarams ir patarimams atiduodi "dūšią", o svečias dingsta kaip į vandenį - nebežinai ar pasitarnavai kuo, ar ne. Visi svečiai pas mus turi vardus, nes kitaip atrodo, tarsi kalbėtumeis su siena  8[

Svečias, prašau aprašyti daugiau detalių apie savo katinėlio siusiojimą. Ar jis TIK siusioja, ar ir ŽYMI savo baisiuoju kvapu. Taip pat parašykite, ar tuo tarpu katinėlis naudojasi dėžute. Ta prasme: ar kada nors siusioja į dėžutę, ar tik išimtinai kakoja dėžutėje, o siusioja bet kur? Tai labai svarbu.

Dar svarbu: kaip nekastruotą katiną išlaikote namuose "bekvapį"? Ar jis niekad nežymėjo namie? Ar jis išeina į lauką?

Sveiki!
Kate slapinasi ant mano daiktu: i rankine, ant drabuziu, i batus. Dar megsta svarius skalbinius ir turi vietele po vonia.
Slapinimaisi paastreja per morciu (jai 12 men, tai jos antras morcius, si karta uzsiteses).
Dezute naudojasi tvarkingai, srovele. "Nelegalios" vietos apdergiamos mazom balutem.
Naujas topas slapintis ant minkstu baldu.

Ka patarsit? Is to ka perskaiciau: pastatyti antra tualeta, pabandyti keisti kraika. Kas dar?
Ar yra tikimybe, kad sterilizacija siuo atveju pades?
Kaip jai parodyti tinkamai, kad toks elgesys negeras?

Sterilizacija bet kuriuo atveju yra būtina, duodu 90%, kad tai išspręs šlapinimosi bet kur problemą, nes iš jūsų aprašymo akivaizdu, kad gyvūnas žymi teritoriją, o ne šiaip sisioja. Be to sterilizacija katei panaikins morčiaus kančias, nes juk kankinasi padarėlis kai gamta šaukia, o jūs neleidžiat.

Apskritai apie auklėjima ir konkreciai apie tai, kaip katei paaiskinti, kad kazka ji daro negerai ir to daryti NEGALIMA esu parasiusi kelis patarimus temoje "kaciu kailio metimas ir auklejimas", pasiziurekit.

Citata
Inga parašė:
Ar yra tikimybe, kad sterilizacija siuo atveju pades?

Mūsų katė ir po sterilizacijos žymi teritoriją.
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 ... 8 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS