lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 3635426
Šiandien: + 14458
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

WC problemos su kate/katinu

Puslapiai: 1 2 3 4 5 ... 8 Pirmyn
RSS
WC problemos su kate/katinu, Prasau pagalbos savo katinui!

Turiu bėdą, gal jūs galite kuo padėti. Mano katinui yra 5 metai, jis kastruotas, labai gražus ir mylimas, tačiau jau treti metai kaip negaliu atsikratyti jo šlapinimosi koridoriuje prie išėjimo. Pusė buto prasmirde, blogai jaučiuosi, buvau paleidusi į lauką pora savaičių, bet grįžo visas erkiuotas ir išbadėjęs, supratau kad į lauką paleisti jo negaliu nes nudvės neėdęs, bandžiau ieškoti pažįstamų, kurie galėtų paimti mano kačiuką prie namo, tačiau kai pasakau, kad jis sysioja tai viskas tuo ir baigiasi. Padėkite prašau, nes priemonių tam ėmiausi labai daug net siunčiausi purškalus iš Anglijos, maniau kad padės, tupdžiau į narvą, bariau, mušiau, baudžiau, glosčiau, murkdžiau nosytę į šlapimą, net pradėjau į lauką vedžioti, bet niekas nepadeda. Pas mane naujas butas, tai įsivaizduokite koks jame kvapas, man taip per sunku gyventi, o gyvūno gaila. Padekite prašau!
Ačiū už dėmesį!
P.s. Jei koks žmogus paims mano katiną, aš jam maistą visada pirksiu, čia be problemų.
Redaguota: N M - 2009 07 22 14:01:10

Pabandykite padeti papildoma dezute su kraiku toje arba labai artimoje vietoje kur jis slapinasi.

Ar jis kasdien ten slapinasi? Ar tik slapinasi o dedeli reikala atlieka normalioje vietoje?
Daznai buna, kad katinas padaro dideli reikala i deze, o paskui uzsimano sisi ir jis neina i savo deze, nes toji nesvari, o padaro kitoje vietoje. Matyt jam koridorius jau pasidares antruoju tualetu, yra kvapas. Padekita jam papildoma tualetine deze koridoriuje ir stebekite koks bus rezultatas.
Maniskis taip elgiasi, jam tualetine deze turi buti svari, jei ne ramiausiu  feisu padaro ant mano kompo klaviaturos. Labai gerai zino, kad negalima, bet vistiek padaro savo.
Vienaip ar kitaip manau, kad galima dar pameginti perprasti jo toki baisu elgesi. Labai geru patarimu esu skaiciusi rusiskame  forume apie katinu auklejima.

Na šiaip tai taip ir padariau, tačiau pradėjo šlapintis į kitą kampą. jam kažkaip kaip užeina, tai šlapinasi į dėžutę tai į kampą, šiaip tai jis tikrai daro didelį reikalą tik į dėžutę. Hm reikia dar pastebėti jį.Dekui  :-{

N M

Citata
Svečias rašo:
N M
Sveiki, mano  katė irgi pamegusi koridoriaus kampą.
Kiek bebartum, linkusi laikas nuo laiko ten nubegti ir nusilapinti.
Jau koki menesi ramu, nes i jos slapinimosi vieta patiesem palute (vaistinese parduodamos po viena). I savaite kartą dar sugrižta į savo megiama vieta "patupeti":), bet namai bent jau svarus.
P.S. Beje, musu katino deze yra su dangciu, nuemiau ir ji. Gali buti, kad ir tai itakojo katės elgesio pasikeitima i gerą.

Pasatykit ir i kita kampa dezute. Suprantu, kad idomiai gaunasi, bet tai laikinai.Gal ta palute pagelbetu?
Gal jam nepatinka jo pagrindinio tauleto vieta? Gal toje vietoje jam atrodo nesaugu, arba kas nors ji buvo isgasdines atliekant reikalus?
Gali buti dar rimciau. Reiktu pastebeti ji besislapinanti. Imanoma, kad jam besysiojant skauda, kad turi problemeliu su slapimtakiais , formuojasi akmenys, smeliukas ir panasiai. Tuomet kai jis eina slapintis, jam atsiranda skausmas. Bijodamas ir vengdamas to skausmo jis bando sisioti kitoje vietoje, tikedamasis kad neskaudes. Deja, taip buna... Reiktu pabandyti  pastebeti sysiojimo procesa, pasiziureti kokios spalvos jo slapimo spalva, ar skaidrus slapimas, kaip daznai ir kokiais kiekiais slapinasi, kiek laiko uztrunka procesas.

Šiaip tai dėžutės vietą todėl ir pakeičiau, ir pastebėjau kad kai pakeičiau pradėjo šlapintis normaliai, bet paskui vėl pradėjo sysioti į kampą. Šiaip jis šlapinasi gan įdomiai, pradeda šlapintis atsistojęs, o paskui vis kelia užpakalį į viršų ir krato uodegą, atrodo lyg žymėtų teritoriją, ir šlapinasi daug (kiekis), tai nemanau kad serga kažkuo beje ir pas gydytoją buvom. Su palutėm menki juokai, nes jis jas išdrasko ir padaro po palute. bandysiu dar vieną dėžutę pastatyti.

Pirma mintis perskaičius, kad katinas turi akmenų ar smėlio. Nes mūsiškiui, kai tik priepuolis (kaip aš vadinu), tai visuose kampuose (dažniausiai trijuose ir dar keliose vietose) daro. Negali normaliai padaryt, skauda, akmenys išeidinėja, tai kai tik pajunta norą iš karto tupia, bet kur. Į dėžutę patupdžius valandą gali ištupėt. Draugo katinas taip pat elgias, kai akmenligės priepuolis.
Mes ką atradom, tai Lenor (tik dabar nepamenu kuris, galėsiu pažiūrėt) naikina katino šlapimo kvapą. Reiktų patept tą vietą. Nes gali būt, kad kvapas lieka ir jis vėl eina ten daryt, nes užuodžia.

Kažkurioje "Forumo" temoje skaičiau, kad kai kurie katinai nemėgsta silikoninio kraiko. Gal ir tai galėtų būti priežastimi, aišku, jeigu Jus tokį naudojate. Beje, paskaitykite temą "Katino tualeto problema...", gal rasite ką nors įdomaus.

Citata
Miste rašo:
Mes ką atradom, tai Lenor (tik dabar nepamenu kuris, galėsiu pažiūrėt) naikina katino šlapimo kvapą. Reiktų patept tą vietą. Nes gali būt, kad kvapas lieka ir jis vėl eina ten daryt, nes užuodžia.
Lenor betkuris tinka. Svarbu neskiestu isvalyti tas vietas.

Katyno seimininkei reiketu paskaityti to Odetos forumu dek kaciaus tualeto patarkyte. Nes tikrai katynai kastruoti be priezasties dazniausiai nedaro taip. Gali buti kaz kokia sveikatos problema.

Manau reikės tuomet katiną dar kartelį pas veterinarus nuvesti, nors jie man tikina, jog jis šlapinasi piktybiškai, bet pabandysiu.
Dėl lenoro tai girdėjau šitą bajerį, bet skiestu valydavau visada, dabar neskiestu reikės pavalyti.
Kraiką naudoju ne silikoninį, nes jam jis tikrai nepatinka, jau bandžiau jį. Naudoju "Borgo" kraiką, jis jam patinka, nes jis natūralus.
Dėkui Jums visiems už patarimus!

Maniskis irgi pradejo slapintis ant lovos budamas 5 men. Po to kai padovanojau kitiems zmonems. Ji ji grazino, ta pati jis padare ir pas mane. Kastravau, kuriam laikui 1,5 men aprimo, kol viena ryta ne pamaciau kad jis tus tupineja o pasiiot neiseina. Daktare suleido ilgai veikiancius antibiotikus ir pakeite maista.Panasu kad tai vis del to buvo sveikatos problemos, o tai kad kastrojant suleido irgi antibitiku kuriam laikui prislopino problema. dabar lyg ir viskas ok. tad esu linkusi manyt, kad tai gal ir pas jususki susije su sveikatos problemoms.

laba diena,
matau daug kas turi ta beda, kad kaciukas vis gryzta i ta vieta sysiu padaryt, kur kazkada jau tai padare.
as taip pat murdau knysliuka jos, gauna per sikna, bet uzeina ir tiek. galvoju gal kersija, bet negaletu, nes jau 3 metus jinai pas mus, anksciau taip nebudavo.
kai deze pagal ja jau keiciama tai visada tai suprasi pagal sysiu palikta ne vietoj, o gal ir rimciau rasi :) bet dabar nupirkau medzio drozliu kazkoki naturalu kraika, kvapo nesijaucia jokio, o ir vizualiai jis sausas. tai nesuprantu kas yra ne taip.

Na mano Pupiui tai matau nesvarbu ar pakeistas smėliukas ar ne jis vis tiek kaip jam užeina taip ir daro. Va šį rytą pastačiau dėžutę į tą vietą kur jis buvo prisysinęs vakar tai šian ryte radau padaryta į dėžutę net du kartus, bet manau kad sysiuką reikia nuvešti pas veterinarą, kad padarytų tyrimus.

Uf... paskaičiau ir supratau kad aš tada su savo Myska nevargstu... maniškis jei jau padaro kur ne vietoj - tai tikrai iš keršto  :-{  Tuo įsitikinau po paskutinio "pokšto": kadangi mano mieliausiasis sunkiai prisitaiko išvežtas iš namų - tai važiuojant aplankyt mamos tenka jį palikti vieną šeimininkaut... taigi grįžtu po savaitgalio namo ir negaliu atsidžiaugt - namai švarūs. Bet užteko pasiklot lovą ir nueit dušan, kaip grįžus teko pakeist visą patalynę - atkeršijo už dvi vienatvės dienas  :] Ir po poros dienų susipainiojo besikuistamas padėtuose skalbimui užvalkaluose - ir ką galvojat? po keleto minučių buvo prie jų grįžta ir jie atžymėti  :D Kerštingas bachūras - belieka džiaugtis kad bent batai nenukenčia  [}

Na aš manau, kad mano Pupis irgi kerštauja, kad jam per mažai dėmesio skiriu, nes dažnai išvažiuojam, o pats lieka namie vienas, ko žiauriai nemėgsta, o su savimi vežtis į sodą tai nesinori, nes jam bus didelis stresas. Bet "žaisiu" su jo myžimais taip, nes labai myliu savo katuli, nors ir apmyžtas naujas butas  :O

Bet kaip supratau jūsiškis "įsimylėjęs" vieną vietą? O maniškis - pagal aplinkybes :) jei išplauni ar išskalbi - ta vieta praktiškai daugiau nenukenčia - ieško naujų plotų kerštui  :=]

Na aš džiaugiuosi kad nors nukenčia pakolkas tik viena vieta, nes priešingu atveju vyras tikrai katiną išmestų lauk, nes jis nekentėtų.

N M :
bet manau kad sysiuką reikia nuvešti pas veterinarą, kad padarytų tyrimus.
Gal dar neskubekite su tais tyrimais. Slapima reikia paimti i sterilu inda ir dar taip kad katinas tiesiai padarytu i svaru inda. Tyrimus reikia atlikti 2 val. laikotarpyje. Kiek esu girdejusi, tai musu daktarai nelabai is tu tyrimu nustato ligas. Labai jie bendri ir nalabai ka bepasakantys. Jei rimtai tirti, tai net su miroskopu paskui turetu istirti slapimo nuosedas. Paskui sektu ekoskopija, rentgenas. Bet cia vel prasideda nekompentencija ir kiti niuansai, pvz. akmenys gali buti keliu rusiu. Mato tik struvitinius ar kaip juos ten vadina. Kiti pralaidus rentgenui, reikia leisti kontrastini tirpala, kuri katinai sunkiai pernesa ir t.t.
Tiesiog, pastebekite katuka, vizualiai pasiziurekite slapimo spalva ir skaidruma. Kadangi katinas kastruotas ir 5 metu amziaus, didele tikimybe, kad jam tikrai gali buti besiformuojantys akmenys. Reiktu atkreipti demesi i maitinima pirmiausiai. Yra sausas specialus  maistas kastruotiems katinams, maitinti del profilaktikos juo. Netikiu, kad maitintumete savo augintini supermarketu maistu, tai tiesiausiais kelias i akmenlige. Patikekite, geriau serti geresniu maisteliu, nei paskui moketi veterinarams uz gydyma, operacijas ir vaistus. Tai tiek.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 ... 8 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS