lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 771832
Šiandien: + 4077
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kačių šlapimo kvapo naikinimas

Puslapiai: Atgal 1 2 3 Pirmyn
RSS
Kačių šlapimo kvapo naikinimas

Laba ryteli,
Odeta, o Jus visada taip siltai patariat. :) Aciu labai. Tai kiek supratau to skystimelio reikia ieskot veterinarijos vaistinese? Jei ka ateity samdysiu Jus savo kates slaugytoja pabut.:D

Siltos ir ramios dienos. *^

Steeya, viena nerimo diena tikrai verta ramaus ir "nekvapaus" tolesnio gyvenimo. Nedvejokit. Pati tas abejones esu išgyvenusi ir visokių "schenarijų" prisifantazavusi, tai suprantu, kokia maišatis Jūsų galvoje dedasi  ;) O atsiimti galite ir atsigavusį gyvūnėlį, gydykloje neatsisakys kelias valandas palaikyti, aš manau.

Citata
Svečias parašė:
Laba ryteli,

Odeta, o Jus visada taip siltai patariat. :) Aciu labai. Tai kiek supratau to skystimelio reikia ieskot veterinarijos vaistinese? Jei ka ateity samdysiu Jus savo kates slaugytoja pabut.  

Siltos ir ramios dienos.  

Ačiū, jei mano patarimas jums nuskambėjo šiltai :)) Apie tokius gyvūnus kaip katinai, kitaip ir neįmanoma turbūt  [}  Beje, mes čia visi esame ganėtinai šilti žmonės - su katėmis gi turime reikalą :))
   O Feliway visur negausite. Gal tiksliau, niekur negausite, išskyrus porą vet gydyklų. Kai ieškojau pati prieš keletą mėnesių, tai turėjo tik Žvėryne ir Jakovo klinikoje. Jakove buvo truputį pigiau. Tas purškaliokas labai jau nepigus, tad gal neapsimoka jo užsakinėti. Tiesa, šio purškalo anotacijoje rašo tik tai, kad jis padeda nuraminti nervingus katinus ir nieko daugiau (ir tai tik lenkiškai). Aš iš tikrųjų dėl to apraminimo ir pirkau, nes atsiradus namuose trečiam kaciui, senbuvės mergytės buvo pavirtę į dobermanus. Na, manau, kad tada tie feromonai situaciją kiek švelnindavo :)) Amerikoje šis preparatas laikomas vos ne išsigelbėjimu, naudojant jį kovai su katinų ir kačių "žymėjimu" namuose. Aprašyme siūlo išpurkšti sienas katino aukštyje, vietas, kuriose nedera teršti ir t.t. O tas pats preparatas, kuris nuolat į orą skleidžia kvapą ir skirtas kišti į rozetę, apskritai maloniai nuteikia katinus. Galvoju, kad racijos yra, nes kai katės morčiavoja, jos darosi nervingos, kartais piktos, nes nelabai supranta kas su jomis darosi, už tą savo "gamtišką" būseną pyksta ant šeimininkų ir ant viso pasaulio. Gal tas nuolat buto erdvėje besilaikantis kvapas padeda sureguliuoti ar palengvinti tą gamtos šauksmo būseną?
   Jeigu tikėti klinikos personalu, tai jie purškia priėmimo patalpą 15 min. prieš atvykstant nervingam ar agresyviam kačiokui  [}

Štai viena iš nuorodų, jei skaitot angliškai:
http://www.catfaeries.com/feliway.html

Laba vakara.:)
o kas mano padauzos pilveli perpjauta saugos? Manau, kad kai busiu kur nors isvykus paprasysiu mamos, kad atliktu ta egzekucija. :D Kad man nereiketu matyt vargso padarelio. :) Odeta, aciu ir vel. Anglu k. filologija mokaus tai manau iveiksiu ta aprasyma. Aciu ir ramaus vakariuko. iki.

laba,
o is batu imanoma panaikint ta kvapa kaip nors?

Man aktualu labai irgi, prigaludžiau katinuką, o jis nekastruotas, visus kampus nužymėjo, nebegaliu to kvapo pakęsti... Reiks bandyt to biodor paieškot, tik net nežinau ką valyt, kad eina pasieniais ir žymi teritoriją. Kuo skubiau planuoju kastruot...

Kazkur skaiciau kad actas padeda eliminuoti kvapa, taciau ilgalaikis yra tik kastracijos poveikis. Gal kokioj gyvunu parduotuvej parduoda specialiu purskalu? Cia UK parduoda toki "Urine-off" purskala. Veikia ir skaniai kvepia, bet brangus dalykas.
http://www.amazon.co.uk/Urine-Off-Kitten-Urine-Cleaning-Bottle/dp/B000SZ7582

valau atskiestu obuoliu actu, ukisku muilu ir langu valikliu kartais (nes ten didzioji dalis yra spiritas). O tualetus sumerkiu vonioje ir pabarstau truputi sveiciamuju milteliu su chloru ( jie yra pigus). Po to viska graziai nuplaunu po dusu. Kvapo ir nera.  :]

Labas vakaras,

Mano katinas , britu trumpaplaukis,  pusantru metu, kastruotas. Susirado vietele, t.y. mano lova ir ten daro. :-{   Ar imanoma  kaip nors padaryt taip, kad jis to ten nebedarytu?  8)

Kai parsinešu kokį naują katiną, aš jam pirmiausiai parodau kur jis turi atlikti savo reikalus. Tiesiog su jo letenėle pakapstau kraiko dėžutėje. O jei kartais atsitiktu, kad iš kart nesupranta, parodau dar kartą. O jei pavyksta pagauti darant nusikaltimą, tiesiog iš karto paimti ir nunešti kur reikia.

Nu jis visa laik darydavo savo dezej, bet kazkas jam uzejo , kad pora kart padare ant lovos, tai dabar kai tik isileidziu i kambari  is karto tupia.

Kartais taip katuliai elgiasi dėl šlapimkanalių ligų.

Kai katinas per atidarytą bagažinę įlipo į automobilį ir primyžo vaiko kėdutėje (pakeliui apmyždamas mano fotokrepšį), tai kantrybė trūko ir pačiupau tą siamą už gerklės ir suspaudęs palaikiau porą minučių kol baigėsi konvulsijos. Vaikams ir žmonai pasakiau, kad nežinau kur tas padla dingo. Viskas todėl, kad actas nepadeda - nebent visiškai uoslės neturite. Išmirkius acte smirda ir actu, ir katino myžalu. Amen

Citata
Svečias parašė:
Kai katinas per atidarytą bagažinę įlipo į automobilį ir primyžo vaiko kėdutėje (pakeliui apmyždamas mano fotokrepšį), tai kantrybė trūko ir pačiupau tą siamą už gerklės ir suspaudęs palaikiau porą minučių kol baigėsi konvulsijos. Vaikams ir žmonai pasakiau, kad nežinau kur tas padla dingo. Viskas todėl, kad actas nepadeda - nebent visiškai uoslės neturite. Išmirkius acte smirda ir actu, ir katino myžalu. Amen

O ką vaikams darote už myžimą?
Redaguota: Vovere - 2011 06 21 17:45:34

Žmogus (jei tai išvis dar galima tokį menkystą pavadint) turi būt pakankamai nesveikas, kad apie tokį "žygdarbį" pasigirtų puslapyje, kur renkasi žmonės atiduodantys visą dūšią, jėgas ir laiką nuskriaustų gyvūnėlių gelbėjimui.

Jau seniai sakau, kad kuo labiau pažįstu žmones, tuo labiau mėgstu gyvūnus. Tokie išsigimėliai šį jausmą tik dar labiau sustiprina..

sužinojus apie tokį vyro poelgį, iškart išsiskirčiau. Nes tas išsigimėlis (taip, taip) pavojingas gyvybei. Tokiam turi būti apribotos tėvystės teisės, nes jis neprognozuojamas, agresyvus, linęs nusikalsti žmogėnas. Brrrrr. Savo draugų tarpe nepakęsčiau tokio.  :O  [= su tuo grėbliuku tam šunsnukiui per pakaušį.

Nereikia čia karščiuotis, eilinis provokatorius ir tiek ;) nei jis kažką nužudė nei ką, tiesiog kai kuriems žmonėms pritrūksta dėmesio, smagu kažką paerzinti- įlyst į gyvūnų mylėtojų puslapį ir "pajuokaut" pačia jautriausia tema, kad sukelt audras. Manau tikrieji gyvūnų kankintojai, žudikai ar kaip juos bepavadinsi, tokiuose puslapiuose net nesilanko.
Redaguota: Goda Bagočiūnaitė - 2011 06 22 18:32:36

Citata
Vovere parašė:

O ką vaikams darote už myžimą?

Sugėdinu ir paklausiu ar žino, kur reikia sysioti...

Citata
RRika parašė:
Žmogus (jei tai išvis dar galima tokį menkystą pavadint) turi būt pakankamai nesveikas, kad apie tokį "žygdarbį" pasigirtų puslapyje, kur renkasi žmonės atiduodantys visą dūšią, jėgas ir laiką nuskriaustų gyvūnėlių gelbėjimui.

Jau seniai sakau, kad kuo labiau pažįstu žmones, tuo labiau mėgstu gyvūnus. Tokie išsigimėliai šį jausmą tik dar labiau sustiprina..

Pirma ne "dūšią", o sielą. Antra, tai patikėkit, bet absoliučiai sveikų žmonių nėra. Va "grazina" apatiniam poste jau it grėbliuku per pakaušį nusiteikusi švaistytis, tai kuris iš mūsų sveikesnis? Man irgi atrodo natūralus iškrypimas nešioti terjerus rankose ar rankinėse, lyg jie neturėtų kojų ar nenorėtų vaikščioti, bet čia jūsų problemos, kad kankinate šunis. Aš myliu gyvūnus, tačiau gyvūnas turi žinoti savo vietą, o ne būti jūsų šeimininkas. Kai gyvulys tai pamiršta, tai jam ne vieta namuose, o jau kas humaniškiau - išmesti naminį katiną į gatvę ar padėti palikti pasaulį nuspręsiu aš.

Citata
grazina parašė:
sužinojus apie tokį vyro poelgį, iškart išsiskirčiau. Nes tas išsigimėlis (taip, taip) pavojingas gyvybei. Tokiam turi būti apribotos tėvystės teisės, nes jis neprognozuojamas, agresyvus, linęs nusikalsti žmogėnas. Brrrrr. Savo draugų tarpe nepakęsčiau tokio.       su tuo grėbliuku tam šunsnukiui per pakaušį.

Taip, aš agresyvus. Paskaitau tokius potencialios nusikaltėlės žodžius (su kažkodėl dar neapribotomis tėvystės teisėmis) ir suprantu, kam man reikalingas ginklas ir kodėl aš agresyvus. Bet tarp mūsų skirtumas toks, kad turėdamas medžiotojo regalijas nešaudau žvėrių, nes gaila. Bet va tokiai kaip jūs, tai su mielu noru peršaučiau koją, kad begulint būtų laiko pagalvoti apie savo egzistencijos paskirtį.

P.S. "Senukuose" nusipirkau "HG Aircare" kvapų šalintoją - nepadėjo.

Svečias, ar bandėte ieškoti katytės sveikatos sutrikimų? Sveika katė neturėtų taip elgtis... Nors šiaip aš kačių nepažįstu :) Gal psicholiginės problemos, bet vargu ar yra kačių psichologų :)

Sveiki ,noriu pasidalinti patirtimi , gyvenant Lietuvoje jokia priemone nepadejo nekastruoto  katino slapimo kvapo panaikinti ,net naturali -actas (ne viena kilima teko ismesti) . Atsivezus i Anglija savo augintini tai tapo ypac opi problema ,nes cia gyvenama plota nuomuoji. Taigi pradejau ieskoti priemoniu ir atradau![IMG] Super purskiklis ,naikina kvapa ar katinas bus tik padares ar rasiu grizusi po keliu dienu , aisku kartais ta pacia vieta kelis kartus ispurskiu (kalbu apie medines grindis) jei balute ne is kart pastebejau .Beje ir balkone labai gelbsti, jei pazymejo koki kampa (ispurskiu gausiai ir gerai vandeniu nupilu ar lietaus palaukiu-nuplauna), jokio kvapo atidarius duris tik gaivus oras .Deje vienas trukumas katinelis gali ir vel i ta pacia vieta padaryti,bet as pastoviai turiu sio valiklio -tai man nebaisu. Isbandyta ant parketo, plyteliu, linoleumo , mediniu grindu ( aisku jas as pastoviai saugau), apie kilima negaliu nieko pasakyti , nes kilimo nera . Firma Rug Doctor , vadinasi Urine Eliminator , 500ml talpa. Yra internetine parduotuve http://www.rugdoctor.co.uk/ ,ten visos kainos nurodytos ir galima issamiau apie valiklius pasiskaityti. Turi jie ir kitokiu  geru valikliu. Dauguma prekybos centru juo prekiauja. Ar Lietuvoje galima isigyti as nezinau, bet jei turite pazistamu  bent jau Anglijoje galite paprasyti ,kad parvestu ir isbandyti (as savo tetai siunciu).Aisku ,jei kas isbandysit gal kam netiks as savo nuomones nepersu ir nesakau , kad tai nr.1, tik dalinuosi savo dziaugsmu-namai be katino slapimo kvapo.
Jei kas isbandysite ant kilimo parasykit, butu idomu suzinoti ar jis toks pat veiksmingas.
Puslapiai: Atgal 1 2 3 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS