lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 4967467
Šiandien: + 36041
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kačių šlapimo kvapo naikinimas

Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
RSS
Kačių šlapimo kvapo naikinimas

Yra švedu gamyntojo priemone kuri gali 100% panaikinti kvapa
www.jape.lt
priemones pavadinimas yra Sanera Luck,Sanera Emzym
tel.862088000-Arturas
Duosim nemokamai 0,5 ltr bandymams

o kokia šiaip priemonės kaina?

Sanera Lukt 1 ltr-20lt+pmv
cia yra koncentratas1+10 ltr vandens
Sanera Emzym 1ltr-26lt+pvm
1+20 ltr vandens

obuoliu acta atskiedziu vandeniu, papurskiu ir popieriniu ranksluosciu isvalau. Jokio kvapo.

Citata
grazina rašo:
obuoliu acta atskiedziu vandeniu, papurskiu ir popieriniu ranksluosciu isvalau. Jokio kvapo.

Ir man actas padėjo. Usurskis visus namus buvo užsiūsinęs, padūkėlis  :=]
Žmogus, priklausantis katei :-)

man vanisas su deguonim padejo, o tam vyrui tai prisiskambint negalejau tai ofise nieko nebuvo tai dar kazkas... kazkaip nevisai rimtai...Dar patarinejo zmones sodos uzbert

Hm... o man kažaip po ranka RIMI pasitaikė Eres firmos berods Biodor... (Bijau apsimeluot, nes rašau darbe - neturiu po akimis buteliuko).  Nuostabus valiklis. Panaikina visus kvapus. Tiesa, ne iš pigiųjų - kai pirkau kainavo apie 17 litų. Kokia dabar kaina - net nežinau. Bet išvalius ir papurškus - jokio kvapo nelieka, o ir katinėlis į tą vietą jau nebegrįžta...

Mano katė mašinoje šiandiena pridarė, tai baigiu išprotėti koks kvapas. Bandysiu ir aš actu. Nes ploviau priemonėm nepadeda.

Bet ta priemone tik kietiems pavirsiams ir gausiai vandeniu nuplauti reikia, tai automobilio, fotelio ar kilimo neisplausi...

KILIMU VALYKLOJE SAKE, KAD KVAPA NAIKINTI GALI TIK ACTAS IR LAIKAS -VEDINIMAS.

Laba ryteli.
Nezinau is kur manyje tiek kantrybes, bet as jau 10 metu su savo kate kariauju... Pasirinko sofos kampa, kolonele tarp palangiu, vonia ir spintele nedinuke, ir ka jus sau manot, kai tik uzeina durnumas visi kampai buna suzymeti ta slykscia smarve... Ko tik nedariau. Visus citrusinius vaisius isbandziau, valikliu tukstancius, kuriam laikui kvapas nasinaikina, bet vistiek, siena sugadinta,spintele irgi, o galvos i ta sofos puse, kur sudirbo det jau neimanoma... Baisu zmones net isileist i namus. Jau kai matau, kad tuoj bus cirkas, uzdangstau visus kampus celofanais ir kaip kazkokiam rusy gyvenu... Nebeisivaizduoju kaip su ja kovot. Operuot, kazkaip nekyla rankos. Esu girdejus, kad yra kazkokia priemone, kuria papurskus isnyksta kvapas ir kate nebegrizta i ta kampa. Gal kas zinot pavadinima ar kur butu galima isigyti?  *^

Iki, siltos ir grazios dienos. :)

Citata
Steeya parašė:
Esu girdejus, kad yra kazkokia priemone, kuria papurskus isnyksta kvapas ir kate nebegrizta i ta kampa. Gal kas zinot pavadinima ar kur butu galima isigyti?    
Iki, siltos ir grazios dienos. :)

Jei yra tokia stebuklinga priemonė ir aš labai norėčiau sužinoti :D :D
Kiek aš bandžiau tokių(o jų yra...) veiksmingumo - nulis... Ne kartą su stebuklingąja priemone išpurškus ir išvalius, katinas demonstratyviai iš karto nueidavo ir paleisdavo balą... dar su tokiu žvilgsniu iš serijos - "nesupratau ką tu čia padarei, bet tuoj aš pataisysiu, nepergyvenk"  :L
Šitam forume man patarė katiną kastruoti, nors jis toks jau brandus švelniai tariant... Aš irgi manau, kad prie tokių įpročių chemija nelabai padės... Kodėl jie taip elgiasi nežinau, norėčiau mokėt kačių kalbą dievaži    Gal visgi jei ne per vėlu, operacija galėtų būti išeitis.

Kastruot nepervėlu. Be abejo, svarią nuomonę tegali pasakyti veterinaras, įvertinęs konkretaus gyvūnėlio būklę. Kol nekastruotas- kaip žymėjo, taip ir žymės, kadangi tokie jau tos gamtos surėdymai. Atvirai kalbant, saviškio irgi ilgai nekastravom, net buvo slapta mintis nekastruoti. Bet tie žymėjimai ant mikrobangės ir šaldytuvo išsklaidė visas mūsų dvejones. Dabar visiems patariu neabejoti, tai tikrai pakeičia padėtį į gerąją pusę, netgi suminkština gyvūnėlio charekterį  ;)

Pirkau MaximojeXX Eres firmos toki purskala BIODOR. Geras. Maniskis buvo sofa apvares, zinoma tai buvo virsune, o paprastai randu prie kompo ant  stalo,  koridoriuje, savo tapkes, draugu batus ir t.t  Labai man padeda sis purskalas, tiesiog gelbeja. Maniskiui 11 metu, nekastruotas. Padariau klaida kazkada, kad jo gailejau. Kuo senyn tuo blogiau darosi. Dabar jau galutinai nuspresta kastruoti, bet jis truputeli sirguliuoja, tai vis dar lukuriuoju, duodu visokiausiau preparatus imuninei sistemai stiprinti, labai bijau, kad nepakenktu narkoze, vis tik jau ne jauonuolis mano Marcius. Bet kitos iseities nera - kastracija, jei dar ne velu.

RAMUTE, narkozės poveikio bijojau ir aš, tiesa, manajam buvo gal 1,5metų. Pirma diena/parą po operacijos bus Jums kupina susirūpinimo. Bet vėlgi, nuo katinėlio charakterio priklauso. Kaip man sakė veterinaras: "Katinėlis elgsis kaip girtas vyras, t.y. arba miegos ilgai ir ramiai arba pamiegos ir eis šlitiniuoti po kambarius griūvinėdamas visur, kur įmanoma"  :=] Maniškis buvo antrasis variantas  :L

Ilo,
Maciau pati, kaip po narkozes atsibudo mano Simanas- Drimbukas. Verkiau balsu, baisu buvo ziureti, kaip jis bande eiti, kaip po savimi sysino, kaip vilko nevaldydamas uzpakalines kojas. Labai baisu buvo matyti, galvoje buvo tik viena mintis 'ka as padariau vargsui gyvunui'. Praejo po keliu valandu ir dabar negaliu atsidziaugti del Simano, nuostabus katinas.  O mano senasis Martynas buvo nekastruotas, nezymedavo teritorijos ir viskas buvo gerai, kol namuose gyveno vienas. Atsirado Simanas namuose, jaunas pasiutes, gerokai didesnis uz mano senbuvi , puldavo  Martyna kiekviena proga, gyvenau kaip kokiame Afganistane - tuomet kastravau Simana, nes rodes, kad seimininkauti namuose turi senbuvis katinas, taip man rodes teisingiausia. Deja, Simano jaunatviska energija nesibaige ir po kastracijos. Martyno sveikata kazkaip itartinai atrodo, bijau narkozes, amzius gana garbingas. Jis mano geriausiais draugas, jei jam kas nors atsitiktu, nezinau kaip isgyvenciau, musu meile abipuse. Labai, labai bijau... Bet, Mielosios katinu seimininkes, kastracija veliau ar anksciau neisvengiama. Taigi, pasimokykite is mano klaidu ir kastruokite, sterilizuokite  savo laiku, kada gyvunai jauni, kada maziausiai gresmes ju sveikatai.

Sveikuciai ir vel. Na,pasiskaitinejau kokiu Jus cia patarimu papylet. AS toks zmogas, kad nors uzmusk, negaliu as jos nest pjaustyt. Nebet uz mane kas nors kitas tai apdarytu, ir atnestu katele atgal, kai jau bus atsigavus. As gi uzsiraudosiu ir tt... Per jautri esu tokiem dalykam. Manau, pabandysiu rasti purskala, kuri pataret. Pabandysiu, gal atsoks nuo sofos kampo. :) O jei ne, ech... Busiu celofaniniu namu karaliene. :D
Labanaktis. *^

Citata
Steeya parašė:
Esu girdejus, kad yra kazkokia priemone, kuria papurskus isnyksta kvapas ir kate nebegrizta i ta kampa. Gal kas zinot pavadinima ar kur butu galima isigyti?

Ta priemonė vadinasi Feliway. Jos gana platus panaudojimas. Purškalas ir į rozetę įstatomas buteliukas ramina kates, nes turi natūralų kačių feromonų kvapą (paausių kvapas). Taip pat purškalu galima papurkšti tą vietą, kur katinas ar katė žymi. Ta vieta pradeda katinui maloniai kvepėti ir atseit ten nebežymi. Kainuoja nerealiai, pati pirkau dėl Usurskio, bet jis, padauža, jei tik supyksta tai ramiausiai pavaro ant kurios nors lovos ir joks purškalas jam nė motais. Purškalo buteliukas kainuoja virš 60 litų, bet jo neužtenka ilgam. Į rozetę įstatytas buteliukas nuolat skleidžia tuos feromonus, bet, jei butas didelis, tai vieno neužteks, o kainuoja bjaurybė 130 litų. Tikrai turi Jakovo klinikoje.
   Smulkiau apie Feliway pasigooglinkite anglų kalba - rašo labai daug ir norisi tikėti, kad padeda. Aš, deja, daugiau buteliukų neišsidrebinu nusipirkti, tad nuo vieno nelabai ką galiu pasakyti.
   Kvapą aš naikinu actu ir nieko geresnio kol kas neradau. Mano antklodės perskalbtos N kartų ir dar matyt reikės ne kartą. Gerai tik, kad Usurskis kastruotas, tai nepaleidžia tos savo lytinių liaukų smarvės, o tik natūralų sysių. Tai tik tuo ir guodžiuosi.

Citata
Svečias parašė:
Šitam forume man patarė katiną kastruoti, nors jis toks jau brandus švelniai tariant... Aš irgi manau, kad prie tokių įpročių chemija nelabai padės... Kodėl jie taip elgiasi nežinau, norėčiau mokėt kačių kalbą dievaži Gal visgi jei ne per vėlu, operacija galėtų būti išeitis.

Nekastruotiems katinams ir katėms suvaldyti aš matau tik vienintelę išeitį - kastravimas. Kastruoti jei ir pamyža, tai tik pamyža - kvapas beveik kaip vaiko šlapimo, išskalbei ir tiek. O jau nekastratų liaukų esencija tai jau Dieve padėk...

Citata
Steeya parašė:
Manau, pabandysiu rasti purskala, kuri pataret. Pabandysiu, gal atsoks nuo sofos kampo. :)

Gal ir atšoks nuo to sofos kampo, bet susiras kitą vietą. Mieloji, kastruokit ir dar kartą kastruokit. Su amžium daugiau problemų atsiras, tada ir kastruoti bus pavojingiau. Kaip su Ramutės Marčium, kad atsitiko...
Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS