lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3698443
Šiandien: + 17611
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Negaluoja

Puslapiai: 1
RSS
Negaluoja
 
Sveiki, mano katinas negaluoja jau gal 4 diena, nežinia kas jam yra. Vemiai, negeria, nevalgo, pastoviai miega ir kartais pavaikšto, kartais prieina prie vandens pauosto, gal liežuvį įmerkia ir viskas, o pieną net nežiūri. Seniau buvo bulvę suvalgės panašiai buvo, tik kad traukuliai dar buvo, bet pasveiko ir dabar ir vėl kažkas tokio. TIk, kad nesikrato. Bandžiau girditi ji vakar per piupetę vandens, bet ir išvemia po kurio laiko. Dar daviau alijošio, bet poto paskaičiau, kad jis yra nuodingas, tad dabar nerimauju, kad viškai katinėlį į kapus nuvarysiu, o pas vetarinarą nelabai yra galimybė nuvykti, pas jį, nes kaime gyvenu, o miestas maždaug už 50km. Gal kas gali patarti ką daryti? Beto jam 3 mėnesiai.
Redaguota: vladas123 - 2012 11 19 00:05:50
 
Ar už 50 km., ar už 100 km. vetas. nieko nelaukit, jeigu Jums svarbi gyvybė, važiuokit pasirodyti specialistui.
 
Pirmiausia  tokiam mažyliui reikia kokybiško maistelio o ne bulves duoti. Pas veterinarą jau būtina vežti, nes jei gyvūnas nevalgo ir negeria vandens tai blogai. Jam jau reikalinga statyti lašeline.
 
Gali būti kirminai, gali būti ir sudėtingiau. Vežkite, kitaip numirs.
 
Bet veterinaro apžiūros, viskas tik spėlionės. Gali būti tiek  kirminai, tiek visiškai netinkamas katinui maistas (bulvės, alijošiai, pienas, taip, taip - ir pienas), gali būti ir nuodai. Kuo skubiau pas veterinarą, jei katulis dar gyvas :-(
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS