lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 3534763
Šiandien: + 42034
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Agresyvi katė. Ką daryti?8

Puslapiai: Atgal 1 ... 4 5 6 7 8
RSS
Agresyvi katė. Ką daryti?

Labai skaudu, baigiu visas asaras islieti... Dreba rankos, bet nebezinau ar nuo idreskimu ar is nervu. Mano kate, kuriai yra 11metu turi letine alergija maistui. Ji issikasiusi zaizdas ant galvos, ir nuolat ja kankina tas niezulys. Negaliu ziureti,kaip ji kankinasi ir vedu pas veterinara. Beda ta, kad prie jos veterinas negali nei prisiliesti, negali apziureti, suleisti vaistu. Ji puola jį ir mane. Po siandienos vizito as apdraskyta, mano striuke sudraskyta, ji apsislapino, o daktaras nieko negalejo padaryti. Namuose buna gera katytė, kol neateina giminaičiai ar vaikai. Ji šnipščia, puola, drąsko, prisisioja ant tų žmonių daiktų. Jeigu išvedu ją į lauką, ji tarsi neatpažysta manęs, ima pulti, drąskyti - negaliu jos nei namo parsivesti.Nesu turtinga, bet dėl jos viską padaryčiau, sukrapščiau paskutinius pinigus,kad nuvesti ją pas vetinarą vaistų suleisti, tačiau jos net gydyti neįmanoma, veterinaras stovi per du metrus  nuo jos. ir tie vizitai vis baisesni.....
Dėl jos tokio nesuvaldomumo pradedu galvoti apie užmigdymą.. bet man tiesiog plyšta širdis vien nuo tos minties.
Merginos, patarkit ką man daryti? ar migdyti ar nebevesti pas veterinarą, tiesiog leisti jai kankintis su tuo nepakeliamu niežuliu?

Sveiki. Jei gyvenate Vilniuje, pamėginkit nueiti į Filaretų gydyklą pas veterinarą Aleksandrą. Teko girdėti, kad jis su laukinėm katėm neblogai susitvarko.

Kadangi ji jau senstelėjusi, duokite maistą 12+. Aš jį perku Kalvarijų turguj pas vieną(gali ir į namus atvežti 869885476 Alvydas)Tokios pagalvėlės, brangesnės, bet geros. Duokite maistą jautrioms katėms. Vet. gydykloje patars, kokį maistą geriau duoti.Gal duodate iš prekybos centrų pirktą? Tada ne tik alergija, bet ir problemos su inkstais gresia.  Ir nusiraminkite. Keiskite maistą ir stebėkite. Mano katė ne tik nusidrasko, bet ir apviduriuoja visur, kur tik gali, jei suėda ne tai. Ir nieko. Sutvarkau ir viskas. O veterinarai ne visi moka. Aš Vetoje gydausi pas Sergejų. Jis moka. Bet Vetoje brangoka.
Puslapiai: Atgal 1 ... 4 5 6 7 8
Skaito temas (2 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS