lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 996323
Šiandien: + 15901
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Agresyvi katė. Ką daryti?

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 ... 8 Pirmyn
RSS
Agresyvi katė. Ką daryti?

Pries kelis menesius skaiciau jusu parasyma ir baisejausi... O dabar panasiai nutiko ir man.... Sedziu ir verkiu ;( Trumpa istorija tokia, kad turejom katinuka, kuri siaubingai mylejom, jis buvo padovanotas mano gimtadienio proga, jam dabar seseri metukai, bet nuo kokiu 3 jis pradejo pulti ant tecio... Ji siaubingai apkandziodavo ir isikabindavo nagais, apsivydavo koja ar ranka ir nepaleisdavo, zodziu budavo ispuoliai, kurie gasdindavo visus namiskius. Labiausiai katinuka mylejo mama... Mes ji iskastravom neseniai, manem, kad agresija pasibaigs, bet kur tau... Stai po kokio men jis vel pradejo pulti, teciui perkando koja, tai jis sake, kad isnes katina, nes jau paciam baisu po namus vaikscioti. Mes manem, kad jis juokauja, bet vis dazniau taip sakydavo, o va siandien ir atejo ta diena... Mama grizo is darbo ir neberado jo.... O tecio visaip klausinejom, kur isnese, jis nesako... Isvis neprisipazista. Man su mama prasidejo isterijos, mama beprotiskai verkia ir sako, kad mirs is sielvarto... Man irgi labai skaudu, nes negaliu but salia ir jos paguosti. Mama visur aplink namus ieskojo katinuko, bet jo nera... Tetis net neprisipazista, kad ji isnese, nors radom tase pilna prikvipinta valerijonais ir priklota laikrasciu. Zinom, kad jis ji isnese ir galbut niekada nepamatysim... Mama sake net nenori grizt i namus... Zodziu siaubas, neisivaizduoju, ka daryt, ka galvot... Be galo skaudu.... :((((

Citata
Neri parašė:
bet nuo kokiu 3 jis pradejo pulti ant tecio... Ji siaubingai apkandziodavo ir isikabindavo nagais, apsivydavo koja ar ranka ir nepaleisdavo, zodziu budavo ispuoliai, kurie gasdindavo visus namiskius.

Mieloji, kažkaip tėtis jūsų katinuką buvo nuskriaudęs ir katinukas to niekada nepamiršo. Gal tėtis tik neprisipažino niekada... Klaiku. Reikėjo kreiptis pagalbos dėl katinuko elgesio, aš raminančių vaistukų turėjau, gal būtų padėję... Šiaip tai katinai taip nesielgia nei iš šio, nei iš to... O Dievuliau... Jei tėtis kažkaip atsikratė katinuku, tai man baisu. Aš labai tikiu tuo, kad žmogui, nuskriaudusiam katę, anksčiau ar vėliau likimo pirštas stukteli...
Žmogus, priklausantis katei :-)

As pasakiau, kad siandien paskutine diena, kada isvis su juo kalbejau... Aisku, kai nuvezem pas veterinara kastruoti, tai sis sake rinkites arba tetis, arba katinas. Ir dauguma zmoniu sakydavo, kad zmogus svarbiau uz katina. As suprantu, kad jiems abiems buvo sunku gyvent vienoj patalpoj, bet vis tiek... Dabar sunku pagalvot, kad jis pats vienas kazkur... Juk neleisdavom i lauka jo niekada, jis net nesupranta, kas aplink ji dedasi... Mama is proto eina, sako nebenoriu grizt namo, nes vien prisiminimai... Man irgi dar sunku susivokt, kad po seseriu metu nieko nebebus namuose, niekas nepasitiks ir nemiegos prie sono.... :(((((

Neri , gal jusu katuka i Grinda nunese gal dar  galima ji isgelbeti?

Ne, mano katukas is Siauliu... :( Noreciau paklausti, kas gresia naminukams, kai juos isnesa i lauka? :/

Neri neigraudinkit .na kam jums dabar zinot kas gresia. Ir taip jau sirdis plysta ... Gal i kokia prieglaudele atidave ? sunku patiket kad butu nuzudes ar paleides gatveje

Zudyt nenuzude, bet kazkur isnese ir paleido... Tiesiog labai tikiuos, kad jis ne pavojuje... :(((

NERI, jūsų tėvas neturi teisės taip elgtis nei moralinės, nei juridinės (yra straipsnis už žiaurų elgesį su gyvūnais). Jus esate su mama dviese- tiesiog pasakykite- arba grįžti su katinu, arba dingsti iš namų visiems laikams ir paduokite jo pasą. Atleiskite už tokį kategoriškumą ir piktumą, bet jei pas mus taip nutiktų- tikrai išdaužyčiau namuose viską (esu ūmi ir kerštinga), bet tik verkimu neapsiribočiau.
Galu gale, eikit abi su mama aplinkui, ieškokite, šaukite, naktį pasiimkite žibintuvėlį (kačių akys atsispindi). Lai mato, niekšas, kad jus su tokiu elgesiu nesitaikstysite.
Klausėte, kas nutinka naminukui lauke... Norėjau parašyti, bet negaliu- pradėjau verkti. Mirs jis. Klausimas tik, KADA? Ir, jeigu neieškosit jo, bent pasimelskit, kad ta mirtis būtų greita ir neskausminga...
Dar kartą atsiprašau, kad surašiau viską tiesiai šviesiai.
Redaguota: Ilo. Kol. - 2010 06 15 20:08:05

Labai labai jums aciu uz si laiskeli... As isivaizduoju, kad jam gali but blogai, bet pries daug daug metu turejom mes katinuka, kuris pats pabego (jis buvo 2.5 metu ir nekastruotas), ieskojom koki menesi, niekur nebuvo, o po to radom prie buto duru kniaukanti, neisivaizduoju, kaip jis grizo, kaip atpazino, kur jo namai (tiesa,kai buvo dar labai mazas, kartais uz pavadelio isvesdavom i lauka, gal prisimine?) Mes tevui jau paskelbem ultimatuma, jis kazkur isvaziavo ir isjunge telefona (mazdaug, jei jums katinas svarbiau uz mane, tai taip ir darykit). Zodziu, kazkoks siaubas... O dar blogiausia, kad as gyvenu Vilniuje, del darbo ir busimos keliones negaliu grizti namo, o siaip eiciau su mama visur ir ieskociau, kur tik galima.... Kad bent jis pasakytu, kur isveze katuka...

Neri, pasakykite mamai, kad nuvaziuotu i Siauliu prieglauda pasiziureti.Gal kartais ji ten ir nuveze.

Pats tevas tai tikrai neveze i prieglauda (jis isvis nieko nezino apie tokias prieglaudas), nebent kazkas pamate ir nuveze, bet LABAI abejoju...

P.S. Atsiprasau Odetos, kad su savo tema isiterpiau i jos, bet taip norejos bent kazkam issipasakot...  [hm]

Citata
Neri parašė:
P.S. Atsiprasau Odetos, kad su savo tema isiterpiau i jos, bet taip norejos bent kazkam issipasakot...  

Viskas gerai, mieloji... suprantu jus labiau, nei bet kas kitas...

O, Dieve, negaliu patiketi... Vakar visa vakara praverkiau, nakti nemiegojau, net raminantys nepadejo. Su mama kalbejomes telefonu beveik visa nakti. Krete siurpas vien nuo minties, kad mano mazutis kazkur vienas nakti issigandusiomis akytemis sedi.... Siandien ryte dar prasem tevo pasakyt, kur isnese, tai pamelavo, kad pas pazistama ukininka. As netikejau, nes pazistu teva ir zinojau, kad tokiems dalykams jis ryztusi tik pats vienas neveldamas kitu zmoniu... Mama pamate, kad ir as labai isgyvenu, tai bandem viena kita ramint, kad atsiras....Mama jam visa ryta rase zinutes, maldavo, kad pasakytu, kur isnese, sake, kad man blogai, nemiegu, neinu i darba ir pan...Na, ir gaunu apie puse dvieju siandien skambuti is tevo... Norejau nekelt, bet kazkas viduj sake, kad gal nori pasakyt ka nors svarbaus. Saltu tonu atsiliepiau, o jis sako: "Katina paleidau pramones gatvej netoli buvusio telekomo, as sakau kur tikslaii, kurioj vietoj, jis sako ant kampo prie sankryzos... Sakau tikrai? Jis sako: Taip. Sakau, o jei ten jo nebebus? Sako: "Bus". As is karto skambinu mamai, viska pasakiau, ji isejo is darbo, is karto nuvaziavo i ta vieta ir.... koki pusvalandi nekele telefono, as ejau is proto, manydama, kad turbut ji pamate negyva pervaziuota masinos ir nenori man sakyti... Ten labai judri sankryza...IR PAGALIAU JI PAKELE RAGELI, sako: Radau!!! Ir verkiam abi... Sako gulejo prie medzio kazkokiuose kiemuose ant saulytes, visas apsiasarojes....Dabar vezasi namo. Speju, siandien po darbu vaziuosiu i Siaulius bent dienelei, labai noriu pamatyt savo brangenybe... Dieve, vis dar netikiu, kad ivyko stebuklas. Dabar aisku klausimas, ka su katineliu daryt, nes jei tevas gris, vel gali but blogai... Siaip mamos teta zadejo priglaust kazkuriam laikui...Nezinau... Svarbiausia, kad jis gyvas ir jis su mumis  (s)  :$  :$  :$  :$

Citata
Neri parašė:
Siaip mamos teta zadejo priglaust kazkuriam laikui...Nezinau... Svarbiausia, kad jis gyvas ir jis su mumis

Neri, paskambinkit man 8 672 48153 kol dar neišvažiavote į Šiaulius - turiu jums pasiūlymą.

Geros širdies žmogus jūsų tėtis, Neri. Aš rimtai. Pamėginkite surasti kažkokį kompromisą, kad ir kačiukui būtų gerai, ir tėvui . tikiu kad tai įmanoma

Neri, labai džiaugiuosi, nes tikrai pergyvenau dėl jūsų katuko ir įsivaizdavau, kaip jaučiatės judvi su mama. Tėvas tikrai pasielgė kilniai, vis dėlto ne stuobrys. Tikiu, kad rasite išeitį, kompromisą. Net jei teks katinėlį padovanoti kam nors, bet būsite tikros, kad jis prižiūrėtas ir laimingas gyvena, galėsite jį lankyti. Džiaugiuosi už jus :*

NEŽINAU...nesutinku...kaip šeimos narys gali skaudinti artimuosius? neveltui katinas jį puldinėjo..kažką bus tam vargšui padaręs..
Tikiuosi mano gyvenime niekas iš artimųjų man taip širdies neišplės..
Svarbiausia katinukas sveikas..
O nutinkti visko galėjo..ir po to sakyti,kad tėvas geros širdies??? Aš matyt iš kito molio...

Neri dziaugiuosi kartu su Jumis. Taciau kad tetis geros sirdies atsiprasau  bet nesutinku :( Parasykite kaip Jus , kaip kyciukui sekasi /Saugokite ji

Aišku, tėtis nieko gero nepadarė, bet nepulčiau jį teisti beatodairiškai po tokios atomagos. Greičiausiai jis serga pripažinimo trūkumu, jei kelia klausimą jis ar gyvūnas. Parodykite jam daugiau dėmesio, kad ir jis svarbus, pagirkite. Juk tėvai irgi duoti kaip išbandymas. Manau, jis nieko blogo Jūsų katinui nebepadarys.
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 ... 8 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS