lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2514036
Šiandien: + 20959
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Šunys nelaisvėje

Puslapiai: 1
Atsakyti
RSS
Šunys nelaisvėje
 
Sveiki.
Susidūriau su tokia problema, kuri man tikrai griebia už širdies. Atvažiavusi į svečius pas draugus nuėjome pasivaikščioti aplink sodus - išvydau siaubingą dalyką. Nežinau kiek ten šunų, bet jie labai grėsmingi. Drąskosi, šokinėja, elgiasi kaip žvėrys.. Jų šeimininkas kiek teko girdėti - policininkas, bet jais labai mažai rūpinasi ir ėsti duoda ne itin dažnai.. Kaip elgtis? Noriu padaryti gerą, bet bijau policininko. Tikriausiai visi žinote kas gali manęs pačios laukti jeigu eisiu pas jį ar viešai pranešiu kažkam apie tai, jog aš (vardas, pavardė) mačiau ir fotografavau. Dar pati gausiu baudą. Bijau tų nesąmonių, bet noriu padėti gyvūnams. Gal įmanoma anonimiškai pranešti? Žinau, kad galiu kreiptis į VMVT, bet girdėjau jog jie gyvūnus paima o vėliau užmigdo..
 
Geriausiai kreiptis ne į VMVT, o į atitinkamą savivaldybę. Jei esate Vilniuje, filmuota medžiaga (nors ir telefonu) ar nuotraukas galite persiųsti savivaldybės Kontrolės poskyriui el.paštu viesojitvarka eta vilnius.lt . Tik reikėtų užfiksuoti kaip galima daugiau detalių, tokių kaip pažeidėjo veidas, t.t. Rašydama, nurodykite pažeidėjo adresą, jei žinote - vardą ir pavardę, aprašykite aplinkybes. Paskambinti su klausimu ar tai galima daryti anonimiškai galite Viešosios tvarkos skyriaus vedėjui Gintarui Tamošiūnui (tel.  (8 5)  211 2054). Bet, manau, kad tikrai galima. Jei gyvenate ne Vilniuje, kreipkitės į savo savivaldybės Viešosios tvarkos ar Kontrolės skyrių pareigūnus. Ačiū, kad nepraeinate pro šalį ir būtinai praneškite, kaip sekėsi.
 
Greta, o kad policininkas tas tipas, tai kas čia baisaus? Tokius asus labai greitai nuleisti ant žemės galima, tik nereikia bijoti, nes, dažniausiai, jie didvyriais būna tik iki kol kas nors jų neprigriebia.
Puslapiai: 1
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS