lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2623737
Šiandien: + 10359
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Profesionalus ir įtartini veterinarai8

RSS
Profesionalus ir įtartini veterinarai, Čia galite pasidalinti informacija apie atisdavusius darbui veterinarus ir "šundaktarius"

Manau, mums visiems informacija apie gerus ir ne kokius veterinarus pravers. :)
Puslapiai: Atgal 1 ... 4 5 6 7 8
Atsakyti
Įrašai

Nelankiau, paskambink, paklausk telefonu kiek kainuoja konsultacija.

Sveiki. Visą gyvenimą gyvenu su įvairiais gyvūnais, tad teko sutikti ne vieną veterinarą. Tačiau tokių atsidavusių, atidžių ir, drįsčiau teigti, nesavanaudžių, kaip Naujojoje Vilniuje, A.Kojelavičiaus gatvės veterinarijos klinikoje, nesu sutikusi. Tai veterinarai iš didžiosios raidės. Man gaila, nežinau jų vardų, vienas Pupeikis, atrodo, antro nežinau. Jie vyresnio amžiaus. Man yra buvę situacijų, kai neturėjau nė cento, o gyvūnui reikėjo pagalbos. Padėjo, palaukė, leido grąžinti išsimokėtinai. Dar turi vieną taisyklę - jų klinikoje gyvūnai nemigdomi. Visada juos rekomenduoju. Beje, pas juos dažnai būna eilės, ne tik iš Naujosios Vilnios, bet ir iš kitų, gerokai tolimesnių rajonų.

Citata
Sandra Plesko rašo:
Jakovo klinika tikrai yra labai gera ..
jau ne viena gyvybe isgelbejo, kai mirtis budavo ant plauko, pvz kaip mano suniui.. Operacija pirma kart gyvenime tokia sudetinga dare, kad isgyven buvo pora procentu, bet operacija pavyko.. ir seip visi daktarai taip graziai kalba ir bendrauja su gyvunais :)
"mano suniui" vet.gydykloj?

Sveiki
Na pasidalinti tai pasidalinti. Žinau vieną, į TOTO vet kliniką gyvenime nenečiu nė vieno gyvo padaro. Istorija tokia, Visi gyvūnai kuriuos nunešėm, na šiek tiek rimtesnės būklės, mirė. iš pat pradžių maža katytė, šiandien 2m. katinas. kaip sakant, ne tik kad jie mirė bet dar ir kokias sąskaitas pateikia.. tai baisu. na tiek, tikiuosi kad niekas ir nebeneš jokių gyvūnų ten

Mes UZ dr. Konstantina Jakovo klinikoje. Aciu jam uz isgelbeta katyte. RESPECT(x)

Sveiki.Gal kas veze i toto veterinarija didziuosius  paukscius.Kaip ten elgiasi su jais.O lazdynuose kur snekat Pavasaris tik kates ir sunis gydo,pauksciu ne.Ir gal kas zino kur galima papugos lyti nustatyt pigiau.Tie tarpininkai daktarai baisiai daug jau ima 200lt praso.

Sveiki, Šėškinės 26 beglobiukui sulašino lašiukų nuo blusų ir dave tablete nuo kirminų tuo pačiu metu... Pasekmė- katuką teko migdyt nes šis "kokteilis" suvekė taip kad katusas turejo negrįžtamų neurologinių sutrikimų kurie tik progresavo...Aš kojos ten daugiau neįkelsiu
Puslapiai: Atgal 1 ... 4 5 6 7 8
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS