lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2514036
Šiandien: + 20959
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Profesionalus ir įtartini veterinarai

Puslapiai: 1 2 3 4 5 ... 8 Pirmyn
Atsakyti
RSS
Profesionalus ir įtartini veterinarai, Čia galite pasidalinti informacija apie atisdavusius darbui veterinarus ir "šundaktarius"

Manau, mums visiems informacija apie gerus ir ne kokius veterinarus pravers. :)

Tikrai nezinau kaip kiti, bet tikrai noreciau pagirti Jakovo klinikos gydytojus, ypac daktara Jakova ir Lina! Tikrai ne karta gelbejo mano gyvunelius ir pasveiko puikiausiai  ;)  Manau jie vieni is geriausiu!!!
Tikrai visiems rekomenduoju Jakovo klinika :)

Nuostabus gydytojas, kuris niekada neatsisako padet ir kartais tiesiog mistiskai zino kas mano gyvuneliam yra ;) Ir ne viena is mieties nagu istrauke ir beglobiuka nusilpusi katinuka padejo ant kojyciu pastatyt: Didelis ACIU jam! O kad daugiau butu tokiu zmoniu :)

Vytauto Valčiuko IĮ
P. Žadeikos 9-65
(8~5) 2304530
(8~698) 77419
valciukas.v@gmail.com
I – V 10.00 - 19.00, VI 9.00 - 12.00

Na o supeikt noreciau buivydiskiu vet klinika. Gal ne visi vetai ten nekuokie, bet moteris yra kuriai visai dzin ant tu gyvunu, net naguciu sunytei apkirt nesugebejo normaliai :/ Ir viskas per skubejima nors zmoniu nebuvo :/

Labai dziaugiuosi sios rubrikos atsiradimu. Juk mes turime daug patirties ir skaudzios ir labai dziugios, kuria galime pasidalinti.
Siandien buvau su mazu laukinuku katineliu, kuri paemiau laikinai globai kol surasiu jam seimininkus, vet. klinikoje Prusu g. 2, Vilniuje. Labai maloni gydytoja, matosi kad jai kiekvienas gyvunelis rupi. Deja jos vardo nezinau, bet labai siltas zmogutis.  Kol kas rimtu problemu neturime, tai del jos kvalifikacijos sunku ka nors pasakyti, bet man patiko, kad zmogus taves isklauso, pataria ir niekur neskuba.

Ir dr. Birute is Rekso klinikos (Vilniuje) vadinama stebukladare. Jau buvo apie ja Leses dienrasiuose geru atsiliepimu daug parasyta. Ji gydo mano ir mano pazistamu gyvunelius, bei SOS gyvunelius. Kompetetinga, paslaugi, daro nuolaidas beglobiukams, neskuba, isklauso, sunkiems ligoniukams stengiasi surasti vietele savo stacionare. Zmogus, dirbantis is pasaukimo.
Labai geras gydytojas dr. Linas is Jakovo klinikos. Kai nunesiau savo pusiau akla katinuka, issamiai apziurejo, paskyre gydyma, patare del operacijos ir registraturoje pasake kaina tik uz medikamentus, 50 Lt uz apziura nepaeme. Dr. Margarita is sios klinikos - zinoma kaulu chirurge, mano kiemo katele sutrupintu zandikauliu, operavo po darbo valandu.
Ir dr. Sergejus is Vetos labai rupinasi gyvuneliais, kai nunesame SOS gyvunelius, sako: jus stengiates del beglobiuku, tai ir mes pasistengsime... Priima, apziuri, dovaneliu ideda, paskiria gydyma, teiraujasi apie anksciau gydytus gyvunelius.
Aciu labai, kad esate - dr. Birute, Dr. Linai, dr. Margarita, dr. Sergejau!

Tikrai labai dziugu, sulaukti atsiliepimu apie siuos zmones. Pati zinosiu kur kreiptis jei manajai ko prireiks. :) Aciu Jums. Be to si informacija pades ir kitiems zmonem, o svarbiausia musu numyletiniams. Sekmes visiem :}

Sveiki, norėjau pasidžiaugti gydytoju Aurimu Kvikliu iš Senamiesčio veterinarijos klinikos. Kol kas buvome tik keletą kartų, bet tikrai likome labai patenkinti. Ir bendravimas malons, domisi kate ir matoti, kad gyvūnai jam tikrai rūpi ir patinka. Tik va, ruošiamės po savaitėlės nešt savo mažąją Laumyte sterelizuot, tai dar dėl viso pikti pasiklausiu, gal yra kokių atsiliepimų iš patirties apie šį veterinarą? Ačiū.

Citata
Darija rašo:
Tik va, ruošiamės po savaitėlės nešt savo mažąją Laumyte sterelizuot, tai dar dėl viso pikti pasiklausiu, gal yra kokių atsiliepimų iš patirties apie šį veterinarą? Ačiū.

Darija, čia galėtumėt pasikonsultuoti su Dina - jos augintiniai daktaro Kviklio pacientai. Kiek girdėjau, labai gražiai apie jį atsiliepia, bet nežinau ar turėjo kokių operacijų pas jį. Susiraskit Diną savanorių komandoje ir parašykite jai į jos paštą. O gal ir ji pati atsilieps?
  Mano abi katytės buvo sterilizuotos Filaretų klinikoje. Jokių pretenzijų neturiu - žaizdos gijo gerai, nepūliavo.
  Dar siūlyčiau parašyti "postą" į Lesę - jie labaipatyrę sterilizavime ir gali parekomenduoti.
Redaguota: Odeta Motiek - 2009 06 26 12:45:32
Žmogus, priklausantis katei :-)

Perskaiciau straipsniuka. Cia yra siokios tokios reklamos apie dar viena veterinarine gydykla, kuri vadinasi 'Greitoji zirafa'. Maciau ir Pifo forumuose, kazkas labai siule kreiptis i sia imone.
Manau, kad reiktu visuoneinei suzinoti daugiau apie juos. Paskaitykite ir ivertinkite. Labai suprantu, kad visos gydyklos  labdaros neteikia, bet juk gali buti isimciu. 'Greitajai zirafai' benamis katinelis su isdurtomis akimis, nesukele jokio gailescio ir jokiu isimciu jam nepadare. O isimties reikejo tik tokios, kad palengvinti paskutines jo gyvenimo minutes, suleisti migdomuosius.
http://www.lrytas.lt/-124593912712453...raukos.htm
Taigi, siai veterinarinei gydyklai skirciau DIDZIOJO SUNDAKTARIO varda. Meiles ir uzuojautos gyvunams nera - yra tik pinigai. Ar galima  tiketis pagalbos is tokiu daktaru?

Is tiesu, tai del to katuzio vargsiuko - manau, kad bet kas galejo ji pristatyt i bet kokai gydykla, ir manau, daktarai nebutu eme ne cento uz jo kanciu baigima. Bet... Lietuvoje vis daugiau antzmogiu, arba tu kurie loja, kaip blogai kaip blogai, bet ne pirstelio nepajudina, akd butu geriau. Ir vis delto, kuo labiau pazistu zmones, tuo labiau myliu gyvunus...

Daktaras Aurimas Kviklys mano katinui dėl kastravimo padarė tokią gilią narkozę, kad tik po 6 val jis pradėjo busti.Draugės katytė tą patį patyrė.

Citata
Svečias rašo:
Daktaras Aurimas Kviklys mano katinui dėl kastravimo padarė tokią gilią narkozę, kad tik po 6 val jis pradėjo busti.Draugės katytė tą patį patyrė.

Mano viena katelė irgi sunkiai ir ilgai kapstėsi iš narkozės. Kita beveik be problemų. Svėrė abi vienodai, tai ir kiekis anestetikų turėjo būti tas pats. Gal čia ir nuo gyvūno priklauso?
Aš ilgą laiką lankiausi Jeruzalės klinikoje pas daktarą Kęstutį (pamiršau pavardę, bet jis ten vienintelis vyras buvo). Per 8 metus visokių bėdų buvo mano seniesiems katinams (tiksliau, tik Sarai bėdų buvo, Mikis važiuodavo tik skiepytis), įskaitant ir abiejų kastraciją. Žinokit, nei vieno - NEI VIENO - blogo žodžio negaliu pasakyti. Po kastracijos išvis vos ne tą pačia minutę abu pasiėmiau - kol parvažiavom namo, abu jau vaikščiojo :) Nesuprantu, kodėl tą kliniką buvau užmiršusi...gal, kad arčiau atsirado?...

A, radau pavardę: Kęstutis Aleksejūnas iš Jeruzalės klinikos.

O kaip geriau daryti, ar katytę paliktiklinikoje kol ji atsigaus (kaip dažnas gydytojas siūlo), ar geriau palaukti kol ją sterelizuos ir dar narkozėje namo parsivežti. Kažkaip man prie širdies būtų antras variantas, bet nežinau gal ten stebėti gydytojas turi , kaip ji atsigaudinėja?

Citata
Darija rašo:
O kaip geriau daryti, ar katytę paliktiklinikoje kol ji atsigaus (kaip dažnas gydytojas siūlo), ar geriau palaukti kol ją sterelizuos ir dar narkozėje namo parsivežti. Kažkaip man prie širdies būtų antras variantas, bet nežinau gal ten stebėti gydytojas turi , kaip ji atsigaudinėja?

Darija, bet kokiu atveju katytę jums PRIVALO atiduoti atsibudusią! Savo mažasias aš nuvežiau į kliniką ryte, bet vis tiek jas pradėjo operuoti gerokai po pietų. Kai nuvažiavau pasiimti, tai Pupcė gal pusvalandį buvo atsibudusi, jau šliaužiojo, o Micė buvo kątik po operacijos, bet jau atsibudusi. Pasiėmiau iškart abi. Kokią parą pavargom, nes Pupcė Micę vis lupdavo kažkur eiti, bet, abi susiguldžius prie šono, gulėjo ramiai ir snaudė. Pirmą kartą pagėrė po nakties, o valgyti pradėjo beveik po paros.

Na, čia tik toks pasakymas "palikti klinikoje, kol atsigaus". Realiai atiduoda beveik iš karto, nes dažniausiai jie neturi vietos kur laikyti - toks narvelis ar keletą narvelių jie turi, kuriuose pacientai nuolat keičiasi. Tai taip ir išeina: paguldo ten po operacijos, o kol apsitvarko - jau ir prabunda. Ta prasme, gerai, kad daktaras pamato katytę atsigavusią - taip saugiau.
   Tik jūs nepergyvenkit, į viską žiūrėkit pozityviai, tai viskas gerai ir bus. O kur nutarėt sterilizuoti?

Tiesa, dar paklauskite, ar vet klinikoje katytei uždės tokį žiurstuką, kad nelaižytų siūlių? Jei ne, tai jums reiks vežtis kokias senas pėdkelnes, kurias sukarpys ir padarys tą žiurstuką iš jų. Turės taip vaikščioti kokią savaitę. Maniškės, deja, po paros tuos žiurstukus iš kojinių nusilupo kuo gražiausiai :) Žiūriu vieną rytą - jau tik stringai ant pauodegio, žiurstukų kaip nebūta, žaizdos švariai išlaižytos  [:)  Dar po dienos, kai žaizda pradėjo gyti ir pradėjo niežėti, Micė pradėjo dantimis traukti siūlus lauk. O dievuliau, gerai, kad klausė draudimų ir daugiau nebelupo tų siūlų. Bet nusigraužė taip, kad tų siūlų "žiuželių" net nebesimatė, nervinausi, kad nebus kaip jų ištraukti, bet viskas baigėsi gerai.  [}

Tiesiog, mano tėvų laikomą katytę ir kačiuką atidavė iš karto po operacijos (bet čia ne Vilniuje). Tai parsivežėm juos dar narkozėje ir prižiūrėjom, kol atsigaudinėjo (gi vistiek ir bloga nabagučiams pasidaro ir šiaip nelabai supranta, kodėl pilvuką skaudą). Tai kažkaip atrodo, kad šeimininkai labiau gali pasirūpinti po narkozės atsigauti... Todėl ir klausiu, ar nebus katinukui didesnio streso, jei išoperuotas pabus ne namie, o svetimoj aplinkoj. O "marškinėlius" po operacijos tai patys gal uždėsim iš kokio seno audinio iškarpytus...

Ai, pasiskaitinėjau forumus atsiliepimus, tai visokių apie visus gydytojus yra, tai pasilieku prie Senamiesčio veterinarijos klinikos.

Darija, aišku, kad geriau pasiimti iškart po operacijos, bet katulė turi būti nubudusi dar klinikoje. Daktaras turi pamatyti, kad viskas gerai! Po operacijos katulei tikrai neskauda, nes, kaip ir žmonėms, daktaras suleis ilgai veikiančių nuskausminamųjų. Pats bjaurumas, tai kada anestezija išeidinėja - va tada jai reikės jūsų priežiūros. Vemti katytė neturėtų, nes juk ir dėl to vetai prašo, kad iš vakaro neduotumėte ėsti. Gali pykinti truputį, bet dažniausiai ne. Pasisiusios po savimi iškart kai atsigaus po operacijos. O namie matysite, jei ji nori į tualetą, tai padėsite jai įlipti. Dažniausiai po operacijos katuliai vėl būna tokie pat savarankiški, tik reiks jai padėti, nes svirduliuos arba atbula vaikščios. Tik atsigavusi (gal po nakties) katukė vėl bus judri ir jai to nedrauskite, nes judant geriau gyja žaizdos. Dėl tolimesnio skausmo...panašu, kad turi skaudėti, bet katelė jums to neparodys - katės nepaprastai kantrios ir atsparios skausmui. Nebent pamatysite vangumą ar dar kokį neįprastą elgesį, tada iškarto skambinkite ją operavusiam vetui.

Žiurstukus dažnai uždeda klinikoje ir juos atiduodate , kai važiuojate išsitraukti siūlių. Geriau jau, kad jie uždėtų, nes jie žino kaip. Katės yra baisios gudruolės - nusirengs tą jūsų pasiūtą žiurstuką per minutę arba nugrauš viską  [} ir tiek ją tematysite - nesileis aprengiama iš naujo :)
Redaguota: Odeta Motiek - 2009 06 27 14:40:01

Prieš 4 metus nuvežiau sveiką linksmą katinėlį  kastruot į Sėlių kliniką.Gydytojas su akiniais,labai tamsiais šeriais ant smakro ir skruostų, siauro veido, panašus į Žydą, lyg Aleksandras, neaukštas. Pakišo pasirašyt popierių, kad neturėsiu pretenzijų, jei katinas mirtų. Norėjau iš karto išeit, bet, su taxi atvažiavus ,tai ne taip paprasta.Labai greit išoperavo ir atnešė katinėlį visai atbudusį, bet tarsi šoko ištiktą.Kažkokį baisiai išsigandusį. Lygiai mėnesį jis nė lašelio vandens negėrė, nevalgė. Tas operuotojas su piktdžiugiška šypsena pasiūlė pas jį gydyt katinėlį, bet mokėt, žinoma, kad reiks. Tai vežiojom į kitas klinikas, darė lašelines, bet absoliučiai jokių pokyčių.Nei gėrė, nei valgė, tik liūdnai žiūrėdavo į bliūdelį su vandeniu. Lyg praryt negalėtų. Labai sunkiai mirė.Sėlių klinika man kelia siaubą.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 ... 8 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS