lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2434640
Šiandien: + 123576
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Atsargiai - šaudo2

RSS
Atsargiai - šaudo

Šiandieną padarė mano katinui operacija. Išėmė kulką. Dujinio pistoleto šaudančio kulkomis.
Esu įsiutusi , nelaiminga ir bijau.
Kai prieš 2 savaites radau po krūmu kaimynės mirusį katinuką, pamaniau, kad jis mirė nuo nepriežiūros: labai jau liesas ir žaizdotas buvo. Daviau kaimynei vaistų. Bet neprireikė.
Kai penktadienį vidudienį mano geraširdžiui katinukui, gulinčiam pievutėje po mano langu sutrupino žandikaulį, suprantu, kad kažkokie išsigimėliai paskelbė karą.
Ką man daryti? Patarkite. Ar yra kokia nors atsakomybė jiems, jei ir pamatyčiau, kas šaudo?
Kur man kreiptis? Kam tai rūpi?
Puslapiai: Atgal 1 2
Atsakyti
Įrašai

jeigu pažįstat tik iš nuotraukos, tai jūsų nuomonė tiek pat galioja kiek ir to, kuris rašė komentarą. Nelogiška jums piktintis.

Aš Iloną pažįstu ne tik iš nuotraukų, esu bendravusi. Ir niekada neišgirdau nė susierzinimo gaidelės net dėl tel.skambučio vėlų vakarą, visada pataria tiek kiek gali ir padeda. P.S.: jokiai gyv.gl.organ. aš nepriklausau, esu eilinė skaitytoja, kuriai kartais prireikia pagalbos.

:O  As tai kaip zveris isiutau ta straipsni paskaicius... Sutiksiu as ta bjaurybe boba (dirbu zirmunuose) tai nezinau, mazu maziausiai apreksiu. Kas per besmegene. O mes visi, kurie bent kazkiek susije su pifu, zinom kokie zmones ten dirba, kokia Ilona yra is tiesu... Buvau pas jus kelis kartelius, kaip Ilona siltai prieme,ir kokia siluma nuo jos sklinda. Taip kad tokios visokios idiotes, kaip ta boba is zirmunu, tegu eina velniop, nes tik vieta po Saule uzima.

Zinote, siame straipsnyje man labai gaila buvo katino, net apsiverkiau. O purvus ant gero zmogaus pilk nepyles - neprilips, neverta piktintis.

Gal kas žino, koks katinėlio likimas?

[} Poryt Striukiui isims siulus.
Mudu abu laaaabai laimingi. Eda pamirkyta sausa maista. Kai mazam suo nutrauke uodega, jis prarado 1 gyvybe, kai suspardytam po operacijos pasalino bluzni, prarado 2 gyvybe, dabar po suvio prarado 3. Jam dar liko 4! GYVENSIM!!!  :]

sveiki. visu pirma, policija kviesti yra BUTINA. issigimelis saudo, o tai jau yra pavojus ir zmogui, nezinai kad gali netycia nutikti. Antra, uz neteiseta saunamojo ginklo laikyma, o ypac panaudojima (net ir gyvunui, aisku zmogui dar blogiau baudzia) yra straipsnis. trecia, uz dujinio ginklo perdirbima i saunamaji baudziama kaip uz nelegaliai laikoma ir naudojama saunamaji ginkla. taip kad i sita situacija reikia is kitos puses ziureti- vien uz "pushka" issigimelis gaus rimtu bedu, ji gerai pamenu vien uz nelegalu laikyma gali metus duoti. taip kad ji baustu uz gyvunu kankinima ir pistoleto nesiojima. o cia jau butu jam ne trupineliai. taip kad kvieskit, ir dar prikurkit, kad saudo ne tik i gyvunus. gal pasodins? :)

jeigu as bent itarciau kas saude i mano Ryziuka, pranesciau policijai, bet nieko nezinau, turiu tik isimtas kulkas, bet policija gi neis per butus kratos daryti. PZinau, kad tokius atvejus bent fiksuoti reikia policijoje. Jei kieno nors gyvunui nutiktu panasi beda, patarciau nelaukti ir iskarto pranesti

http://www.alfa.lt/straipsnis/10289093
apsurdas kas gali sitaip elgtis su vargse katyte\

Ne, nu atleiskite!!! Šitaip juodinti žmogų kurio net nepažįsti!!! Ta "poniutė" nei karto nebuvusi Pife( dabar SOS gyvūnuose) jau šitaip kalba! Apskritai galima taip kalbėti apie Ilona!!! Šį žmogų kuris yra vienas geriausių, nuostabiausių žmonių pasaulyje! Kuris visą savo gyvenimą paskyrė beglobiams gyvūnams! Man labai liūdna girdėti žmones šitaip kalbant... :-(  :O
Tegul Žmonės padeda Mums padėti Jiems!

Citata
metasarunes parašė:
Ne, nu atleiskite!!! Šitaip juodinti žmogų kurio net nepažįsti!!! Ta "poniutė" nei karto nebuvusi Pife( dabar SOS gyvūnuose) jau šitaip kalba! Apskritai galima taip kalbėti apie Ilona!!! Šį žmogų kuris yra vienas geriausių, nuostabiausių žmonių pasaulyje! Kuris visą savo gyvenimą paskyrė beglobiams gyvūnams! Man labai liūdna girdėti žmones šitaip kalbant...    

Galima pertrauksiu?
Pirma, prisiminkit paprastą lietuvių liaudies patarlę - pagal rūbą sutinka, pagal protą palydi - ir perfrazuokim mūsiškai - vertinam pagal pirmą vaizdą... Antra, juk ne paslaptis, kad ir Ilona kartais būna pavargusi, suirzusi ir nepastebi atklydusio inetresanto... O neduok Die, tas interesantas dar su padidintu dėmesio poreikiu... Štai ir gaunasi jo akimis, kad rūpestingas žmogus pasimato kaip pasikėlęs ir etc. Tik jau nesupraskit, kad ginu tą "poniutę" - tiesiog bandau suprast iš kur atsiranda tokie nesusipratimai.
Miela Ilona, keliais žodžiais su Jumis persimečiau tik gal porą kartų ir deja, bet nespėjau pasakyt, kad nesvarbu ką mano kiti - aš lenkiu prieš Jus galvą, nes tokio ryžto ir pasiaukojimo retai iš ko sulauksi... Kiek galėsiu - visada bandysiu padėt, kad ir savaip... Ir duok Dieve Jums sveikatos dirbant tokį pasiaukojantį darbą.
Puslapiai: Atgal 1 2
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS