lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2514178
Šiandien: + 21101
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Atsargiai - šaudo

Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Atsakyti
RSS
Atsargiai - šaudo

Šiandieną padarė mano katinui operacija. Išėmė kulką. Dujinio pistoleto šaudančio kulkomis.
Esu įsiutusi , nelaiminga ir bijau.
Kai prieš 2 savaites radau po krūmu kaimynės mirusį katinuką, pamaniau, kad jis mirė nuo nepriežiūros: labai jau liesas ir žaizdotas buvo. Daviau kaimynei vaistų. Bet neprireikė.
Kai penktadienį vidudienį mano geraširdžiui katinukui, gulinčiam pievutėje po mano langu sutrupino žandikaulį, suprantu, kad kažkokie išsigimėliai paskelbė karą.
Ką man daryti? Patarkite. Ar yra kokia nors atsakomybė jiems, jei ir pamatyčiau, kas šaudo?
Kur man kreiptis? Kam tai rūpi?

O VIespatie! Kuo greiciau kreipkites i policija!

Vertėtų kreiptis į policiją - yra baudžiamoji atsakomybė už gyvūnų kankinimą. Tiesa, niekadėjams baudos būna, deja, nedidelės. Ir vertėtų neprarasti kantrybės bandant ieškoti teisybės teisėsaugoje. Taip pat galite pamėginti kreiptis į žiniasklaidą (gal bent sugėdins).

sugedins? Ka? Issigimeli? Jis neturi nei gedos, nei sazines.
Bent siandien, ziuredama i katinuko kancias, esu nevilty. Krize yra su mumis, o ne su ekonomika.
Issigimeliai jau seniai yra paskelbe mums kara. Bet mes po viena ju niekada nenugalesim.

Man skauda net skaityt. VIsa gyvenima ieskojau teisybes ir ypac dabar kai matau kas dedas skauda nesveikai. Ne tiek del to, kad mano pasauly kazkas negero daros, bet tiek, kad ta shlyksti neteisybe naikina ir kankina kitus. Nebesuprantu ar gimsta zmones ar antzmogiai. Padarai kazkokie. Tokiem bausme negailestinga skirciau, be jokiu pasigailejimu... Ziauru, bet teisinga. Tegu pajaucia kancios skausma. O katinelis labai tikiuosi pasveiks. Stiprybes Jums. Ir sveikatos.

Gražinut, paskaičius jūsų "post'ą" man sukilo visi nuodai, kurie, atrodo, jau buvo apmalšę. Savo rankomis pasmaugčiau tą, kuris skriaudžia mūsų augintinius!!! Tikrai tikrai! Aš auginau Mikį ir Sarą (abu berniukai)8 metus. Mikis buvo bailesnis ir nesitraukdavo nuo namu toliau, nei 200 metrų. Sara, gi, buvo gatvės katinukas - kai jį priglaudžiau, ir nebijojo žmonių, nesisaugojo jų. Kiek mes kilometrų sukorėm į vet klinikas gydydami Sarą nuo išsigimėlių padarytų žaizdų ir skriaudų: išspirtas žandikaulis, suspardyti inkstai ir kepenys, įmestas į lauko tualetą ir dievuliaumano kiek dar visko!!! Prisimenu save, kaukiančią balsu, kai apsikabinus ką tik išpraustą Sarą nuo žmogiškųjų šūdų, pamačiau 32 kruvinus ir gilius įbrėžimus, kuriuos katinukas gavo, 3 paras bandydamas iššokti iš lauko tualeto pro mažą medinę skylę. Dėkuidiev, buvo žiema, diduma šūdų buvo sušalę ir katinukas nepaskendo, bet kažkas visą tą laiką šiko ant jo!!!! Atsiprašau už tokius žodžius, bet kitaip įvardinti nebegaliu  :-(
  Nežinau, Gražinut, ką daryti. Jei turit įrodymų - kreipkitės į policiją. O jei ne... Užjaučiu jus ir jūsų katinėlį. Labai suprantu, giliai pergyvenu, bet nežinau kaip padėti...

Kuo daugiau pažįstu žmones, tuo labiau myliu kates ...
Redaguota: Odeta Motiek - 2009 06 23 01:04:28
Žmogus, priklausantis katei :-)

Noreciau paklaust keliu klausimu. Kuriam rajone saudo?  Ir dar klausimas gal ne i si tema, bet. Ar grinda atvaziuoja ja neiskvieciant? Kokia ju "uniforma"?

Bet kuriuo atveju rašyti pareiškimą reikia. Policija tirs, klausinės aplinkių; lai žino išgamos, kad nepaliktas reikalas tyloje. Beje, Jonavoje vieną tokį debilą-šaudytoją nubaudė. Veterinaro sąskaitas išsaugokit- mažų kas.

Grinda vaziuoja Vilniaus mieste ir tik pagal iskvietimus. Ju zali kombinezonai su oranzinemis juostomis. Balta didele masina su uzrasu GYVUNAi

pradurt ratus tai mašinai

:D Mano katinas Striukis beuodegis sveiksta! Negali būti man geresnės žinios už šią. Laabai sunki opercija, sukabino metalinėmis kabėmis nuolaužas. Vieną dalį pašalino. Gali būti, kad teks likusį gyvenimą ėsti tik minkštą maistą. Dzin. Prisitaikysiu.
O dabar dėl šaudymo: tai vyko Žirmūnų gale (namai prie "Astros" stotelės).Jų pagauti ko gero neįmanoma. O ir žmonės mūsų nelinkę padėti. Papasakojau namo gyventojams. Tai vienas "paguodė": bet tu Gražina maitini kates lauke, musės skraido. Supratot? Štai kaip jiems "skauda", rūpi. Tai kas, kad jiems aiškinu, kad mano katės ėda tik sausą kačių maistą, o lauke stovi tik švarutis indelis su vandeniu. O maisto kartais pameta gailestingos bobutės.(aš iškart sutvarkau, kad jis negestų ir neerzintų mūsų "švaruolių", kurie laiptinės negali prasišluotiir praeidami nusispjauti gali ant švariai išplautų laiptų).
Odeta, kaip aš Jus suprantu.Jei man būtų davę pistoletą, ko gero, šaučiau tiesiai į debilišką snukį to šaudytojo, kuriam visi ir viskas trukdo gyventi. Gerai, kad jo neturiu.

Grazina, saudo tik silpnieji, o tai ir yra ju pralaimejimas... Man siuos zodzius pasake Giedruze prieglaudeleje, kai papaskojau kaip buvo saudyta i mano pusiau akla Ryziuka. Tris kulkas iseme Filaretu klinikoje dr. Aleksandras. Bet dar gali buti like vidaus organuose ir svinas nuodyti organizma. Mano Ryziukas kraujavo, kosejo, karsciavo... bet pasveiko, jis stiprus katinas. Mes gyvename Olandu gt.
Linkiu ir Jums abiems svekatos ir stiprybes!

http://www.lrytas.lt/-12459391271245331822-katinas-i%C5%A1durtomis-akimis-per-jonines-drask%C4%97-vilnie%C4%8Di%C5%B3-%C5%A1irdis-nuotraukos.htm

Cia tikriausiai tie patys, bent jau rajonas tas pats.. Manau butu galima issiaskint, byla iskelt. O tai dar nezinia kiek tu vargsu gyvunu nukentes  :-(

R.Jakovtevaitė piktinasi netoli jos namų veikiančia gyvūnų globa užsiimančia organizacija „Pifas.lt“ bei jos vadovės Ilonos Mezencevos elgesiu. „Kiek žmonių aukoja gyvūnų globos organizacijoms 2 procentus savo pajamų, bet gatvėse dvesiantys gyvūnai iš tikrųjų niekam nerūpi“, - sakė pašnekovė. Ji pasakojo kartą mačiusi, kai akivaizdžiai neblaivūs organizacijos nariai per judrią gatvę vedėsi šunį ir paliko gyvūną besiblaškantį viduryje kelio.

Kas per neblaivūs savanoriai pas Jus?

Bjauri boba, ta Jakovtevaitė. Nesistebėčiau, jeigu pati katinams akis durstytų.

O kaip ji nustate, kad ta suni vedesi musu savanoriai? Salia prieglaudeles sandeliukuose gyvena nuskurde zmoneliai ir turi sunis ir katinelius. Tai gal jie vedesi suneli?
Svajojame, kad tilptu visi beglobiukai i prieglaudele, o dar geriau, kad zmones neismestu ar patys bent laikinai paimtu pagloboti i savo namus. Ir kas, kad turi savo gyvunu? Reikia skiepyti juos, paskiepytas gyvunas apsaugotas nuo maro. Nunesti rasta gyvuneli i gydykla, prasviesti nuo grybelio, ispurksti kailiuka nuo parazitu ir negi namuose neatsirastu pagalbines patalpeles, balkono ar sandeliuko? Mes, visi savanoriai, globojam ir namuose, salia savo gyvunu. Kai atsilaisvintu vietele prieglaudeleje, jis atkeliautu pas mus. Arba bent nunestu veterinaru apziurai.
Tokia pagalba neikainojama beglobiuku labui, ne vien 2 proc. prieglaudele gyvuoja...

Citata
Svečias rašo:
Kas per neblaivūs savanoriai pas Jus?

Miriau iš juoko: "neblaivūs savanoriai" :DDD Tai gal ponia Jakovtevaitė, ar kaipjiten, nori pasakyti, kad mūsų paaugliukės savnorės neblaivios, nes kitokių savanorių labai mažai ir vienos moteriškaitės, kurios dažniausiai pasiraitę rankoves juda-pluša nameliuose, o ne gatvėmis šunis vedžioja.
Redaguota: Odeta Motiek - 2009 06 26 21:14:36

p. Javkovtevaite pazista ta vyriski, tik nezinia kodel mano, kad jis musu savanoris?

Ne nu ta Javkotevaite tai irgi as gal isizeidziau juk as irgi savanore ir man tik 12m. o kaip sake Odeta tai visos musu vyresnes savanores dirba plusa juodai(labai stipriai)
[:)

pas mus nėra vyrų savanorių.tik sekmadienį vienas vaikinas pradėjo savanoriaut. fantazuoja poniutė.

Ne nu sakes, supykau, bet ne tiek del straipsnio L.ryto kiek del komentaru, paskaiciau pora puslapiu, atsitiktinai atverciau vidury, ir kaip tycia radau ta kur apie Ilona rase, va tada pyktis ir sukilo, kaip galima rasyti tokias nesamones, netikiu nei vienu zodziu. Nors as Ilona pazistu tik is nuotraukos, ji man sudare labai gero ir sviesaus zmogaus paveiksla, o tiem, kas tokias pievas rasineja, rankas nukapot. Laikykites Ilona ir visas Pifas.lt, sekmes jums dideles, tie silpnaprociai visvien jau pralaimeje gyvenime.
Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS