lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2483863
Šiandien: + 26182
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Dėl blogų žmonių4

   RSS
Dėl blogų žmonių, prašau,padėkite.
 
laba diena.
norėčiau Jūsų paklausti vieno man aktualaus klausimo.galbūt ką nors girdėjote apie blogus žmones,kurie pasiima kačiukus ir paskui blogai su jais elgiasi.gal galėtumėte papasakoti apie tuos žmones plačiau?
Redaguota: Liucija sam - 2008 12 30 17:51:01
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 Pirmyn
Atsakyti
Įrašai
 
Ledo katinukai iš Fabijoniškių.
Toks elgesys nėra normalus ir žmogus tutėtu būti nubaustas, vien už tai, kad iš vis pyla per langą vandenį, jau nekalbant, kad tai buvo  skirtą nekaltam gyvūnui.
TOkių atveju galime pasekti tokį vaizdą, dar geriau ji nufilmuoti ir tada pirmyn. Žmogus bus nubaustas ir gal kitą kartą, gal ir labai norės šitaip pasielgti, tiesiog susimąstys apie pasekmės.

Tomai, manau, kad tam šuneliui reikia skubios pagalbos, organizuokite šuniuko atvežimą iki Vilniaus, mes jam suteiksime savo namus. Norint padėti ne visad reik laukti kol kiti tai padarys. Manau, dabar žinote ką daryti. Kils klausimu paskambinkite tiesiogiai.
 
Prieš 5min perskaičiau "sostinės" laikraštyję straipsnį. Likai apšalusi. Tai jeigu jau reikia to kailio, tai gal tegul tada jau nuo mirusio šuniuko nuima, o ne nuo gyvo. Juk kuo jis kaltas.. Aš negaliu, nuo tokių dalykų man darosi labai pikta..
 
As pries kelis menesius skaiciau kaip vyras del zaidimo uzdauze suni negyvai buku daiktu;[[[
juk tas suniukas nekaltas man rodos jam bausme buvo sumoketi bauda jei neklystu toks beprotis turetu sest i kalejma :O  :O  :-(
Redaguota: Grete - 2009 03 22 14:50:03
 
Man tetis siandien papasakojo kad kazkada musu kieme gyveno zmogus kuris labai skriaude gyvunelius bet staiga jis dingo be zinios ir dar dabar nesurastas...Manau tai jo bausme.
 
Kai pagimdžiau vaiką ligonynije gulėjo su manim moteriškę, prieš pat gimdyma išvarė iš namų pagyvėnusį katiną, visą gyvenimą pragyvenusį namie, nes "gims gi vaikas, katinas tik trūkdys, bla bla bla".
Jos vaikui per gimdymą sulaužė kakliuką (nors pinigų gydytojams buvo sukišta nerealiai). Žodžiu vaikas liko invalidų ir dar nuo oro trūkumo pažeistos smegynis. Kas tai, jei ne dievo bausmę už katiną?
Žiauri istoriją, bet verčia susimastyti.
 
Man tai mama pasakojo , kad kai as dar nebuvau gimus gyveno tokia kaimyne kuri labai nekente katinu , tad surinko visus kaimynu katinus i maisa ir isveze kazkur , ir gal pritranke ar ka nes tie kurie grizo buvo kruvini. Bet paskui ji turėjo kažkokių bėdų , nes ją paskundė
Neisivaizduoju kaip taip galima  :-{  :-(

Dar prieš kokius 3 metus .
Sužinojau , kad mano tolimas kaimynas gal 7 metų  ar 8 buvo.
Rado kažkur šuniuką nediduką benamį , ir paskui visiems pasakojo , kad nunešė į pievą trankė pagaliais , o paskui adatas smaigstė į kąklą ir pylė vandenį ( bent taip pasakojo )
Tai pamatę kaimynai iškvietė policiją, šuniuko niekur neberado , o baudos jokios negavo , nes mažas vaikas dar ;xxx
Nebent piniginę baudą.
Ir kaip jūs manot ką tėvai jam padarė ?

NUPIRKO JAM ŠUNĮ.
 
teisingai padarė, jeigu vaikas kasdien susidurs su šunimi, tai išmoks mylėti gyvūnus ir jų nebeskriaus
 
Sunki tema ... Agresija dažniausiai būna iš baimės ... Ne viena pvz. turiu, kai vedžioju kieme nedidelį (15 kg) savo šunelį ir vaikas pamatęs 'klykia'. Tai kad mama vaiką nuramintų, tai dar labiau vaiką 'erzina' rėkdama - 'patraukite šunį' ...
 
Katik narsiau google vaizdus susijusius su pifas.lt ir man ismete ziauria nuoroda http://www.alfa.lt/straipsnis/10243578/?Nuskriaustas.vokieciu.aviganis.laimejo.kova.pries.mirti=2009-01-05_11-25
Redaguota: Grete - 2009 05 09 13:12:16
 
cia jau visa ko virsune. gerai bent tai, kad uz viska gyvenime atlyginama.
 
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/59/42590/?fid=2
 
Apsurdas

http://www.alfa.lt/straipsnis/10277413
 
http://www.alfa.lt/straipsnis/10277494
 
Paskaičiau tikrų siaubo istorijų :( Akivaizdu, bet neįtikėtina, kad taip gali elgtis su savo augintiniais ir dar tuo didžiautis būsimos mamos ?!?!?
 
Citata
Karolis Tomasūnas rašo:
Karolis Tomasūnas wrote:
Sveiki pas mus senden eidamas namo maciau dvi mociutes blogas viena is ju muse šiuniuka o tam šiuniukui buvo labai šalta ir buvo issigandes ir norejiau atiduodi pifas.lt o as gyvenu ne Vilniu o Širvintose tai nezinojau kaip jums atiduoti o gal jus patis atvaziotumete?? kada reiketu?? dar sako ar nori pirkti šuniuka

Karoli, kaip baigėsi su tuo vargšu šuneliu ?
 
Citata
Grete  rašo:
http://www.alfa.lt/straipsnis/10277494

aisku gerai kad sunytis isgyveno bet tai apsurdiska
 
Viena katina is musu paime - Batapuki, o po to ta katina rado stotelei salia Panoramos... :O  :-{
 
Karolina, siaubas! Ismete katinuka... idomu kodel neatnese tiesiai i Panorama? Reiktu vis perskambinti zmonems paemusiems katinukus, paklausti ar nera problemu. Mes paskambinkime is prieglaudeles paimtiems, o jus - is Panoramos
 
Nežinojau kur parašyti, bet paskaitykit...   :-(
http://www.delfi.lt/news/daily/crime/kaune-i-upe-imesta-katina-gelbejo-penkiese.d?id=24421978 siaubas...
Redaguota: AniMi - 2009 10 07 12:02:40
 
Stai kaip kai kurie jauni Lietuvos "debilai" elgiasi su gyvunais:
http://www.lrytas.lt/-12584471741257704893-nuo-tilto-%C5%A1un%C4%AF-numet%C4%99-lietuvos-vaikinai-patiria-ekstaz%C4%99-nuotraukos.htm

Todel dovanodami gyvunus labai atidziai patikrinkite busimus globejus. Geriausia butu ir asmens duomenis uzsirasyti (asmens koda, varda, pavarde). Gal tada nedristu filmuotis tokiose egzekucijose, o jei isdristu, tai bent butu nubausti.
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS