lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2483985
Šiandien: + 26304
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Iš Širšės į Šarmę3

Puslapiai: Atgal 1 2 3
RSS
Iš Širšės į Šarmę, Šarmė

Citata
Marijaj parašė:
taip tikrai padykusi, bet man žavus tas jos būdo bruožas, bendrautoja ji didžioji, jei miške nepadūksta su kuo, tai namie žaidimų aikštelė atsidaro:)

Marija, papasakokit daugiau apie Šarmę. Kokia ji yra? Koks charakteris? Mane vis aplanko metų senumo prisiminimai...Šarmė taip sunkiai dovanojosi, niekas mergytės ilgai nenorėjo, o paskui po padovanojimo taip keistai sugrįžo į prieglaudėlę, taip spaudė širdį. O dabar žiūrėk, kad gyvena gražuolė  [}
Žmogus, priklausantis katei :-)

Citata
Odeta Motiek parašė:

Marijaj parašė:
taip tikrai padykusi, bet man žavus tas jos būdo bruožas, bendrautoja ji didžioji, jei miške nepadūksta su kuo, tai namie žaidimų aikštelė atsidaro:)

Marija, papasakokit daugiau apie Šarmę. Kokia ji yra? Koks charakteris? Mane vis aplanko metų senumo prisiminimai...Šarmė taip sunkiai dovanojosi, niekas mergytės ilgai nenorėjo, o paskui po padovanojimo taip keistai sugrįžo į prieglaudėlę, taip spaudė širdį. O dabar žiūrėk, kad gyvena gražuolė  

Džiaugiuosi, kad pasirūpinot, iki kol ją radau:) ir smagu, kad domitės, manau turėtų visi šeimininkai kartas nuo karto parodyti, kaip jiems ir jų augintiniams sekasi. Juk įdomu, kokiose rankose jie gyvena.
  Šiaip negalvojau, jog tokia didelė užaugs, Šarmė dabar sveria jau apie 40kg.
Bet man ji vis tiek dar mažutė, tokia, kaip pirmąkart pamačiau :) Būna aploja ką nors, tai žmonės jos išsigąsta, o man net keista, kad jos galima bijoti :)
  Šiaip labai protinga, aktyvi kalytė. Išėjus į lauka sunku su kitu šuniu prasilenkt, vis reikia su visais sveikintis. Bet niekad nepuola, dažniausiai atsigula, bando žvilgsniu prisikviest, laukia kol prie jos prieis.
  Didžiausia laimė miškuose su draugais siausti:) Ir tenka laimė šita jai beveik kasdien:)
  Didelė graužikė yra, be kaulo vienos namie negaliu palikti:) jau pasimokėm, televizorių rankiniu būdu perjunginėjam, nes pultelio nebėr:)) laidus namie irgi teko taisyt stipriai ;D ką gi, čia vis mums tokios pamokos.
  Man labai patinka, jog ji su visais draugiška. Iš pradžių buvo net pernelyg, šokinėdavo ir džiaugdavos visais nepažįstamais, gal tai dėl tokios savo praeities. Dabar darosi santūresnė, bet normaliai reaguoja ir į vyrus ir į vaikus:) Man ji atrodo tokia psichiškai stabili labai:)
  Tik atradusi aistrą loti, matyt bus iš kitų šunų išmokusi, miške pamačius ką, loja ir jau manęs dažnai girdėt nenori:) spėju tas lojimas dažniausiai būna iš baimės, na kažkaip bandysim dirbti su ja dėl šio dalyko:)
  Vis pasvarstom kokio kraujo ji turi, ta uodega jos ilga kaip aviganio, snukelis lyg į kolį neša. Bet šiaip pakankamai proporcinga ji, būna žmonės klausia, kas per veislė :)
  Tai taip ir gyvenam ;]

Sveiki,

Kaip gera zinoti, kad Sarme taip smagiai gyvena. Jos popietes miegas ant fotelio - ispudingas. Dar nebuvau maciusi taip ant fotelio isitaisiusio tokio didelio sunelio... :D
Sakot ji net 40 kg sveria?! Ohohoho... jos mamyte Naida, kai sverem pernai balandi, buvo 23 kg. Gal kad po Grindos - stresas, ligos?.. O tevelis visai nedidelis buvo.
Del Sarmes veisles tikrai labai sunku ka nors tiksliai pasakyti. Naida, spejome is snukucio, krutines ir uodegos, galejo buti maisyta su Vakaru Sibiro laika. Lapenas, Sarmes tetis, hm.. net nezinau.. gal Odeta pasakys?

Sarme labai primena Naidute. Taip malonu zinoti, kad jos mergyte laiminga.

Linkejimai ;)

Kaip prajuokino tas video, kur arklys nuo jos lojimo net į kojas dėjo  :D  
labai jau man patiko Šarmė, kai buvo prieglaudoj...buvo pati pačiausia [}  
ir džiugu, kad ją paėmė tokie atsakingi ir geri šeimininkai. sėkėmės Šarme  [.|.|.|.]

Citata
Marijaj parašė:
Man labai patinka, jog ji su visais draugiška. Iš pradžių buvo net pernelyg, šokinėdavo ir džiaugdavos visais nepažįstamais, gal tai dėl tokios savo praeities. Dabar darosi santūresnė, bet normaliai reaguoja ir į vyrus ir į vaikus:) Man ji atrodo tokia psichiškai stabili labai:)

Kaip nepaprastai džiugu perskaityti tokį apibūdinimą - "psichiškai stabili"  [}  , kai aplink matau tuntus išdidžių šeimininkų, besivedžiojančių tikrai psichiškai nestabilius veislinius šunis  :-[  Tampo tuos šunelius, rėkia ant jų, net kartais muša. Ko norėt iš tų šunelių, kai šeimininkai aiškiai stabilumu netrykšta... Viena šeimininkė išeina "pavedžioti" nuostabios terjeriukės lygiai tokiam laikui, per kurį sutraukia savo cigaretę, o tada timpt timpt už pavadžio ir jau velka piktai kalytę namo, čiuožiančią ant pilvelio. Nervai nelaiko, nes matau tai ko ne kasdien - pro mano langus visa šunų vedžiojimo arena. Jau vos ištveriu neišbarus - ypatingai tą "penkiaminutę" su smilkstančia cigarete. Taigi priglausk katę, galėsi surūkyti ir visą pakelį balkone, ir nereiks niekur eiti, ir nieko per prievartą namo tampyti :)) Bet baisu gi kištis - mano katytės išeina pasivaikščioti - dar užpjudys kada...

Linkiu jums, Marija, kuo geriausios kloties! Iš jūsų žinučių matau, kad pati esate nepaprastai stabili :), tai ir Šarmė tokia. Sako, kad augintiniai su šeimininkais supanašėja. Gyvenkit gražiai ir laimingai, mielosios! O man širdis džiaugiasi, nes labai jaučiau simpatiją jos mamytei Naidutei, įsimylėjusi buvau tėvelį Lapėną. Labai iš pradžių pergyvenau, kai Naidutė pastojo - krūvas laiškelių prirašiau jos šeimininkams vis ramindama, kad viskas tik į gera. Na, broliukai jau seniai išdovanoti, tikiuosi jiems viskas gerai. O Šarmė... na, Šarmei, matau, geriau nei gerai   [}

Sveiki,

Vis paskaitome apie Naidutes ir Sarmes nuotykius ir niekaip neprisedame parasyti apie dar viena Naidutes suniuka Sargiuka  ;)
Labai trumpai - tai labai padykes, truputi neklauzada suniukas.

Keleta nuotrauku kaip mes gyvename  (x)
Atvaizd0022.jpg (50.84 Kb)
Atvaizd0032.jpg (37.98 Kb)
Atvaizd00271.jpg (106.72 Kb)
Atvaizd0020.jpg (56.27 Kb)
Atvaizd0021.jpg (53.62 Kb)

Panašus  ;) Jus parašėte "Sargiukas", O nuotraukėlėse matosi jau visas "Apsauginis"  (x)

Ooooooo, ir broliukas atsiliepė! Nerealiai į mamytę panašus  [}  O Šarmė ir tėvelio panašumų turi - laimingi bus abu  [} Parašykit apie Sargiuką, Sima Sima - laaabai įdomu  [.|.|.|.]

Labukas visiems ;)

Musu Sargiukas (cia mazosios sugalvotas vardas  (z) ) gyvena kaime, todel gyvena ir namie ir lauke. Kiek skaiciau apie Sarme tai labai abu panasus: kol kas labai visais dziaugiasi, megsta dukti ir viska griauzti. Bet taip pat turi ir charakteri - labai nemegsta buti vienas, va tada tai prikrecia aibiu  :=] .
Siap tai hiper aktyvus, ir truputi neklauzada  [} . Niekaip neatpratinu zaidziant nesikandzioti, todel nuo ranku nedingsta melynes  :-[ .
Tai va taip mes ir gyvenam  :-[
Atvaizd0009.jpg (143.69 Kb)

Įsivaizduoju kokios mėlynės ant rankų, kai žaidžia tok didelis mažylis  [:)

O, kaip smagu, kad bent vienas broliukas atsiliepė!:)Panašūs jie tikrai:)
Nuo kandžiojimosi žaidžiant galiu vieną patarimą.. Jeigu jūs žaidžiate ir jis tik įkanda stipriau, reiktų iš karto baigti žaidimą. Po kurio laiko jie jau susigaudo, kur yra ta riba, kaip galima su šeimininku žaisti, o kaip ne. Šunų nasrai labai jautrūs, jie sugeba žaisti ir grubiau švelniau:) Pamenu šarmė iš pradžių irgi labai stipriai kandžiojosi, žaisdavo su manim kaip su kitu šunimi, po to suprato :)

Oi, kokia solidi dama tapo  [} Tik tie kurmiarausiai nervus gadina  :D

(x)
Puslapiai: Atgal 1 2 3
Skaito temas (4 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS