lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2483863
Šiandien: + 26182
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Iš Širšės į Šarmę2

Puslapiai: Atgal 1 2 3 Pirmyn
RSS
Iš Širšės į Šarmę, Šarmė

Vaje... kaip vaikas uzaugo !! :) gi katik buvo tokia mazulyte :)

Labai šaunia ir labai didele šune tapo  [:)

Oi, Marijaj, kokia nuostabi jūsų Šarmė! Su didžiausiu malonumu peržiūrėjau filmuką tris kartus (ir dar žiūrėsiu). Kaip jūs mokate dresuoti, mokyti Šarmiukę, kad net širdis sąla bežiūrint! Ir Šarmiukė tikrai šarminga mergaitė, taip ramiai ir atidžiai stebi komandas, ir taip uoliai jas vykdo, mergaitė, kad net kažkoks palaimingas graudumas apima   [}  O kai prisimenu, kaip Šarmiukė sunkiai dovanojosi, kaip grįžo iš netikrų šeimininkų atgal į prieglaudą, kaip spaudė širdį dėl jos...nors aš katininė  :$  Neslėpsiu, man labai patiko jos mamytė Naida, o dėl tėvelio Lapėno tai net seilę varvinau - tai buvo mano "skonio" šuo, tokių išmintingų akių, ilgoko snukio. Tai jau ir išsidaviau, kad nepaprastai miela matyti tokį Šarmės eksterjero panašumą į mamytę ir tokį tėvelio kojyčių ir šalikėlio baltumą  [} O kai pamačiau, kokia stropi Šarmutė mokinė ir kokiems šeimininkams teko... Na, ką čia ir bepridursi: būkite sveiki, mielieji! Geriausios jums kloties ir informuokite mus toliau. Bučiukas Šarmei  [}
Žmogus, priklausantis katei :-)

Marijaj, kaip laikosi Šarmė? Gaila, bet jos mamytė Naida jau nebeatsirado... Tikiuosi ji laiminga ten kur yra... :-(  
Tačiau kalba eina apie Šarmę. :) Prašome dar gerų naujienų. Tikimės viskas gerai. :q
Tegul Žmonės padeda Mums padėti Jiems!

Sveiki visi!
Šarmė laikosi puikiai, kailį užsiaugino oho kokį, tai žiemos šalčiai nebaisūs :))
Nuoširdūs sveikinimai nuo Šarmytės žiemos švenčių proga!!!

Užaugo didelė, tai atrado naują malonumą - pro langą vėpsoti :)

Žiema mums tinka. otaip :)

Smagiausia tai, kas uždrausta:)

Šilčiausi linkėjimai nuo Šarmės šitą gražią šaltą žiemą!

Ačiū už nuotraukas ir žinutę! Gražuolė Šarmė, tikra GRAŽUOLĖ  [} Būkit sveikutės  [:)
Žmogus, priklausantis katei :-)

Kokia užaugusi, išgražėjusi ir laiminga  [:)

Sveiki,

Kazkaip netiketai atradau foruma apie Sarme  (x) , o tai vel buciau jos nuotraukas i Naidos foruma idejusi.   :]
Marija, labai dziaugiuosi, kad Sarme tokiose puikiose rankose :))) O kaip puikiai vykdo komandas - zavu ziureti! Kiekvienam gyvuno seimininkui belieka palinketi tokios kantrybes ir asmeninio issiauklejimo.
Jei dar nezinote, tai Sarme gime 2009 06 23 arba 24. Pasirinkite data, nes, kaip man sake, Naidute gimde nuo 21 val iki 5 ryto. ;)
Cia forume buvo mineje, kad nerado dienorascio apie Naida. Stai jis: http://sos-gyvunai.lt/communication/blog/Renata_M/ Jei bus idomu, paskaitinekite.

Labos nakties  ;)

Koks neišpasakytas grožis !
Sėkmės jums didžiausios , laimės ir sveikatos.  [}  :$  (x)

Redaguota: Marijaj - 2010 01 29 18:56:10

Kokia simpatulka, tai net akių atitraukti neįmanoma  [}

uhu!! kokia didele... o jau grooozis...  [}

Šilti linkėjimai nuo Šarmės :)

Štai tau, koks grožis ir elegancija užaugo  [}

Negaliu patiketi kad cia ta pati SARME-SIRSE!!
Uzaugo mergyte, uzaugo...  [}  [}  [}

Sveiki, įdedu keletą akimirkų iš Šarmės gyvenimo.

į fotelį jau sunkiai telpam:)

Pratinamės prie įvairių padarų
Redaguota: Marijaj - 2010 05 11 19:09:40

:)

Tik stiebiasi ilgakojė gracingoji  [} O jau padykusi, pašėlusi  [} Namų džiaugsmas  ;)

Citata
Ilo. Kol. parašė:
Tik stiebiasi ilgakojė gracingoji   O jau padykusi, pašėlusi   Namų džiaugsmas  

taip tikrai padykusi, bet man žavus tas jos būdo bruožas, bendrautoja ji didžioji, jei miške nepadūksta su kuo, tai namie žaidimų aikštelė atsidaro:)

Labai grazi kalyte :) dziugu, kai seimininkai taip daznai pasidalina naujienomis apie buvusius augintinius :) sekmes  :$
Puslapiai: Atgal 1 2 3 Pirmyn
Skaito temas (3 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS