lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2629979
Šiandien: + 16601
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Iš Širšės į Šarmę

Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
RSS
Iš Širšės į Šarmę, Šarmė
 
Sveiki! Noriu su Jumis pasidalinti įspūdžiais iš naujo buvusios Širšės, dabar jau Šarmės, o kartu ir mūsų, gyvenimo:)
Mažiukė man į akį man krito jau seniai, tik mums kažkaip nepavykdavo susitikti. Vakar pamačiau tas gailias akis, pakirptus ūsiukus ir jau nebepaleidau :)Girdėjau gandus, kad ji baisiai padūkus.. Na dabar galiu pasakyti, kad tai toli gražu ne Širšė, o dama su Šarmu. Energijos ji turi kaip ir kiekvienas sveikas mažas vaikis, o po trijų valandų pasivaikščiojimo miške, mažė nulūžo jau lifte. Vakar buvo daug įspūdžių Šarmei - susipažino su naujais šunimis, žmonėmis, net arklį matė, tik dar nelabai suprato kas tas daiktas:) Mėgsta ji žmogaus dėmesį, labai greitai mokosi visko :) Neįsivaizduoju jos atidavimo priežasčių... Jei sykį jau įsitaisote vaikį, tai duokit jam padūkt - nei tapetai anei šliopkės nenukentės :)

Ką jau ką, o graudžių akelių dėl gardaus kąsnelio sistemą Šarmė žino. Ir gerai, pabandysim tai panaudoti lavinimosi tikslams :)O čia po rytinio pasidūkimo miške:Tai tiek šį kartą :)
Iki malonaus!

P.s.: norėčiau paklausti tų, kurie geriau pažįsta Šarmę, kiek skiepų ji yra gavusi?
 
Ačiū, Marija, už žinias. Labai gera žinoti, kad gyvūnėlis atsidūria gerose namuose ir yra apsupamas meilės. Būkit sveiki ir energingi, sėkmės visame kame Jūsų šeimai  [}
 
Citata
Marijaj parašė:
P.s.: norėčiau paklausti tų, kurie geriau pažįsta Šarmę, kiek skiepų ji yra gavusi?

Marija, truputį parašysiu apie Šarmiukę. Paskambinau Ilonai, nes nežinojau paskutinio kalytės gyvenimo etapo. Tai va: ankstų pavasarį į prieglaudėlę atkeliavo nuostabi jauna kalytė Naida (jei įdomu, vėliau pridėsiu nuorodas iš dienoraščių), išgelbėta iš Grindos. Kalytė buvo rujojanti ir kaip mat ją įsimylėjo kitas mūsų nuostabus šunelis - Lapėnas (yra ir jo daug nuotraukų dienoraščiuose - tikra nuostabaus mini kolio kopija). Bent jau pagal šuniukų eksterjerą mes taip manome :)) Naidutę priglaudė nuostabi šeima, kurie net nenutuokė, kad Naida yra nėščia (mes taip pat neįtarėm). Tie žmonės gražiai rūpinosi Naida ir vėliau jos trimis šuneliais (atsivedė du berniukus ir mergytę Šarmiukę). Paauginti šuniukai greit pasidovanojo iš šeimos, o Šarmiukę padėjo padovanoti SOS gyvūnai. Mažylė tada dar buvo per maža skiepyti, tą turėjo vėliau padaryti jos šeimininkai. Bet naujieji šeimininkai skiepais nepasirūpino ir po kurio laiko Šarmiukę grąžino atgal į prieglaudėlę. Tai va ir visa istorija. Šarmiukė dar neskiepyta.

   Galiu pridėti, kad mamytė Naida buvo nepaprastai energinga ir draugiška su visais. O Lapėnas - protingas, jaunas, labai inteligentiškas šuo. Jis buvo mano numylėtinis. Turėjau labai stipriai daužyti sau per rankas, kad nepasiimčiau jo - ketvirto augintinio, į savo namus :))
Žmogus, priklausantis katei :-)
 
Čia keletas Naidos ir Lapėno nuotraukyčių:

http://sos-gyvunai.lt/communication/blog/Gyvunai/419.php?phrase_id=85960

O čia - Naidos forumas:

http://sos-gyvunai.lt/communication/forum/forum11/topic474/messages/?phrase_id=85960

Senųjų dienoraščių negaliu rasti - gal jie dingo po svetainės pertvarkymo? Šarmutė eksterjeru nepaprastai panaši į Naidą, o baltas šalikėlis ir kojinytės - Lapėno :)) Lapėnas buvo ilgaplaukis, Naida - trumpaplaukė. Snukutis turi panašumo į abu tėvelius - ilga "koliška" nosis :))
 
Marija, radau pas save nuostabių Šarmutės nuotraukų, kai ji dar buvo mažutė ir gyveno su mamyte, bet negaliu įkelti. Parašykite man į odetamot@gmail.com - galiu jums jas atsiųsti.
Žmogus, priklausantis katei :-)
 
Ačiū už gerus linkėjimus ir už žinias, šis tas paaiškėjo :) Šarmė iš abiejų tėvų man atrodo visą grietinėlę nugraibė:)Ir skiepysim kaip galima greičiau.
Tiesa, dar norėjau paklausti, kada jos gimimo diena? :)) Žinau tik, kad dabar jai apie 5 mėn.
 
gera girdėt,kad mano numylėtinei sekasi puikiai  [}
sėkmės Šarme !! pasiilgsiu tavęs ... :-(  [}
 
įkelsiu porą tėvelių foto :)

Pradžiai inteligentas tėtukas :)
IMGP0335.JPG (72.73 Kb)
 
visu ūgiu :)
IMGP0184.JPG (71.89 Kb)
 
meile jam visada atsidėkodavo savo meile :)
IMGP6774.JPG (72.3 Kb)
 
Šypseniukas žaviajai dukrytei :)
IMGP7606.JPG (69.44 Kb)
 
mamytės šypsena :)
IMGP3043.JPG (73.88 Kb)
 
ilgas liežuviukas :)
IMGP3091.JPG (71.42 Kb)
 
Dūksta :)
IMGP3011.JPG (72.23 Kb)
 
Šarmė siunčia linkėjimus!Gydomės "šunidžių kosulį" dėl to kol kas daugiausia siaučiam namuos... :)

 
beje, ačiū už tėvelių ir mažiukės foto:)
 
Smagus, žaismingas padariukas. Nusičiaudėkit jus ant to nelempo šunidžių kosulio ir eikit verst namų aukštyn kojom   [}
 
Citata
Marijaj parašė:
beje, ačiū už tėvelių ir mažiukės foto:)

Į sveikatą  [}  Pagalvojau, kad geri esat žmonės ir šeimininkai, jei domitės šunytės gimtadieniu ir praeitimi. Sėkmės jums, mielieji!
Žmogus, priklausantis katei :-)
 
Citata
Odeta Motiek parašė:Quote  


Marijaj parašė:
beje, ačiū už tėvelių ir mažiukės foto:)

Į sveikatą   Pagalvojau, kad geri esat žmonės ir šeimininkai, jei domitės šunytės gimtadieniu ir praeitimi. Sėkmės jums, mielieji!

Tai žinoma, o kaip kitaip žinosim kada gimtadienį švęsti :)
 
Šarmė mokosi
Redaguota: Marijaj - 2009 12 19 13:29:36
Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS