lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2623506
Šiandien: + 10128
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Viktutė

Puslapiai: 1 2 Pirmyn
RSS
Viktutė

Lygiai pries menesi astsiduriau siltuose namuose, pirmos dienos nebuvo lengvos mane stebejo tvi dideles rudos akys  *^  , bet poto pasikeite tos akis tapo mielos kupinos meiles akys ;) , as nesijauciau labai jaukiai situose namuose todėl tik gulejau seimininkam ant keliu ir murkiau, po kazkiek laiko apsipratau ir pradejau zaisti, o dabar as lakstau ir erzinu suniuka jei neklystu jo vardas Lora, aisku ji dar per daug nepyksta. As gimiau lauke, tai kartais jo pasiilgstu, kiauras valandas ziuriu po langa...

Jei norite pamatyti mano nuotraukas
Eikite i mano internetini  puslapi
Ps mano naujas vardas Skipė
Redaguota: Juleé - 2009 09 30 21:06:46

Labai gražutė Viktutė- Skipė  [} Papasakokit, ką mėgsta, ko- ne, kokių įpročių turi ir dar daug visokių naujienų parašykit. O pro langą katinukai mėgsta žiūrėti, mano kambarinukas irgi labai mėgsta pro langą spoksoti  ;)

As ketinu cia rasyti kas menesi kas aprasuciau  [:) mano nutikimus
O siaip megstu guleti su suniuku, zaisti su ja, tik nemanau ar jei sitie zaidimai patinka:as link jos priselinu, o kai ji mane pamato begu atgal. Labai liksma :D

Antrasis menuo
As jau tikrai suizulejau  :D ,megstu lakstyti po namus, sokineju nuo vieno baldo ant kito kai kokia vovere,  kai seimininke gamina maista megstu ja paerzinti: atristi prijuoste  :D anksciau zdinau seimininkus rytais, bet pastebejau kad tai jiem nepatinka todel palaukiu kol kasnors pabus kad galeciau pradeti selti, kartais kai dar visi miega tik  viena seniausia seimininke atsikelisu, as sekioju pasku stebiu ja, o kai ji iseina ir atsikelia jaunieji seimininka pradedu selti  :], Preita savaitgali visi kazkur isvaziavo ir paliko mane viena, man tikrai buvo liudna nieko nevalgiau, beveik negeriau  :O, ju nebuvo tik viena nakti kai visi gryzo tikrai dziaugiausi, supratau kaip visi man rupi todel kelias dienas buvau tikrai labai meili  [} , nesakau kad nesu meili tik kad tada buvau tikrai labai meili.

Labas, Viktute- Skipe. Šaunu skaityti, kad augi linksma, sveika, žvali, tik nebūk per daug pasiutusi  ;) Išdykauk švelniai  [:)

idesiu keleta nuotraukyciu

zaidziu su pliusiniu mopsiu

guliu su tikru bokseriu

Sveiki visi, noretume kuo daugiau suzinoti apie Viktutes praeiti, bet nieko nerandama, zinome tik tiek kad ji turejo suluzusia kojite, bet kaip, is kur ji atkeliavo pas jus?

Treciasis menesis arba naujos mano isdaigos
Sis menesis tikrai buvo pilnas ispudziu, jau seniai norejau atsikratyti tokiu kaktusi, negaliu pasakyti kodel, bet man jis nepatinka, taip su letenem kai niekas nemate atsiremiau i kaktusa(jis buvo kokio 1,50 m.aukscio, garsas buvo neblogas kai seimininkai pamate kaip ant manes pyko, bet kadangi pries tai kai seimininke sirgo ja slaugiau, tai todel ilgai ant manes nepyko :D, vis dar esu tokia pati zvali susiradau hobi kartu su seimininkais vaiksioti tuoleta :D, vakarais megstu zaisti su seimininka kai ji bando uzmigsti, sunku paaiskinti bet is po anklodes bandaus istraukti jos koja  :] , vienu zodziu gyvenu gerai, linkejimai prieglaudos draugam kurie dar nerado namuciu(tikiuosi tokiu nera), o naujokam linkiu kuo greiciau juos rasti ;)  [}  [}

kaip džiugu, kai galima taip dūkti  :=]
Ačiū už naujienas  :-[

Ačiū tau Skipe, kad rašai kaip tau sekas.
O sekas, kaip matau gerai...
Tu buvai rasta,sulaužyta koja,, nusilpus...
Gyvenai su Viktorėliu, Vėliau su Argentina...
Tavo sugyventinis Vikturas, tai ir liko slubiukas...
Sekmes tau, tampi labai gražia, Raina katele !

Šaunuolė Viktutė- Skiputė. Tvarką namuose reikia prižiūrėti. Ir kaktusą išmest jau reikėjo, nes taip baidosi, kad nė pagraužti katiniškai neįmanoma. Ir šeimininkus į tualetą reikia palydėti ir prižiūrėti, o tai ims ir pasinaudos Viktutės dėžute. Ir iš vis kas per įprotis eiti miegoti, kai reikia žaisti  :=] Šaunuoliausia Viktute- Skipute, ir toliau rūpinkis namų jaukumu, šeimininkų gerove ir šeimos ūkiu. Būk laiminga ir sveika.  [}

Karolina-aciu kad papasakojote kaip Viktute atsidure pas jus, noriu atsidekoti visiem savanoriam kad isgelbejom tam velniukui gyvybe : [:)
Ilo.Kol-labai fainas komentaras :D
As jau  anksciau rasiau, bet nevisi pastebejo http://lt.unitedcats.com/cat/skipe , cia yra Viktutes(dabar jau Skipes) internetinis puslapis, ten rasite daugiau nuotraukyciu ;)

JULEE, kažkaip praslido pro akis nuoroda į nuotraukėles  :-[ Tai pasistengiau kuo daugiau paglostyti Skiputę, kaip moralinę kompensaciją  ;) Labai gyvybinga ir padykusi mažėlė  [}

Linkejimai nuo Skipes is egles prieglaudeles gyvuneliam ;)
Redaguota: Juleé - 2009 12 23 20:28:30

Kokia puiki kalėdinė Skipė  [}  Linksmų švenčių!

Sveiki melieji,
Smagu matyti tokias gražias nuotraukas ir laimingą Viktutę.

Viktutė buvo rasta lauke ir gailiai, gailiai verkė, kol ją pastebėjo viena moteris. Ji tuoj pat paskambino mums ir paprašė pagalbos. Susitarėm, kad prieš tai ji Viktutę nuveš į veterinarijos gydyklą ir parodys gydytojui. Katytė buvo parodyta Filaretų veterinarijos gydykloje, gydytojai konstatavo užpakalinės kojytės lūžį ir už operaciją užsiprašė 600 litų. Moteris persigando nuo tokios sumos ir paskambinusi paprašė patarimo ir finansinės paramos, nes pati tokių pinigėlių neturėjo. Žinodama kokias kainas užsiprašo gydytojai, pasiūliau Viktutę dar nuvežti į Buivydiškių veterinarijos gydyklą, o tada jau žinosime ką daryti toliau. Buivydiškių klinikoje už Viktutės bėdą buvo sumokėta tik trisdešimt litukų, vietoj 600  ;) ir tada ji atkeliavo pas mus  :$
Glaudėsi viename narvelyje drauge su Viktorėliu, kuriam irgi buvo lūžusi galinė kojytė.
Tai va, tokia Viktutės istorija. Aš taip džiaugiuosi, kad jai gera, ačiū  [}

Kaip gerai, kad skiputei taip pasisekė. Ot kad visi benamiukai surastų tokius
šeimininkus būtų nuostabu. Nuoširdus ačiū Ilonai už pasiaukojimą ir gerą širdelę.
Stiprybės Tau mieloji.

nuostabi katyte, negali susilaikyti nepaglostes!o nuotraukyte su bokseriu-nepakartojama!be to, ji mus padrasino-ruosiames pasiimti palikta suniuka,bet abejojame ar musu Ponas Katinauskas istvers "neistikimybe"....:)

Mano ketvirtas mėnesis pasižymi naujo atrakciono atsiradimu-Kalėdų eglutė. Visada linksma su ja žaisti ir iš karto pribėga žiūrovai :! aš nesuprantu, kodėl jie neatrodo labai linksmi ir į mane purškia vandeniu, vėliau supratau kad tai tik dalis žaidimo, kuo labiau pyksta tuo linsmiau, vieną dieną kai buvo labai linksma t.y. žiūrovai labai pyko aš gavau naujų žailiukų jie dar gersni už eglę &) Kad paįvairinčiau žaisliukų numetimą nuo eglės pradėjau laipioti po eglę, bet šis žaidimas ne toks linksmas nes žiūrovai ne taip pyko  [hm] man bus liūdna kai nebebus  eglutės, bet vistiek sugalvosiu ką dar veikt.
Įdomu kokie bus kiti metai? Tikriausiai dar linksmesni  :! Todėl visiem linkiu linksmų naujų metų :$
Redaguota: Juleé - 2009 12 31 15:38:33
Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS