lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2629979
Šiandien: + 16601
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Bazilis-Verdis2

Puslapiai: Atgal 1 2
RSS
Bazilis-Verdis
 
:{  :{  :{  :{  :{  ačiū  [}  [}  [}  [}
koks malonumas veizauti jūsų nuotraukas :]
o jau antros nuotraukoks koks nerealumas  [}  [}  [}
 
Citata
Ilo. Kol. parašė:
http://www.pics.lt/gallery.php?entry=images/072.JPG


Štai maniškis. Panašus į Jūsų, tiesa?
Eina sau:O Matyt gimines:D Tikrai kai du vandens lashai:))
 
Sveiki visi;)
Senai kirbejo parashyti forume, daug musu su Baziliu gyvenime igyvko jau. Bazis jau suaugo, nu ta prasme pagal dydi..o viduj tai ta pati raketa su paraku kaip ir mazam bunant. Dabar jis tiesiog kartais pavaizduoja rimta vyra, ypac kai sedi ir ziuri i zmones, jo akimis zmones turbut vargsai stresuotojai, skubantys ir nemoka atsipalaiduot:P O jis pats nu ka, stipraus charakterio, neperkalbamas kai kazkas draudziama, uzsisipyres reik kazka gauti, kovingas kai zaidziama..bus paskutinis kuris pasiduos. Jo megiamiausias zaislas dabar plastikines gelytes ziedas, atnesha ji, padeda ant grindu, mesk! Meti, tai nesvarbu kad priekyje du zmones stalas ir dar kas...bet per visus, jei reikia ir per galvas:P Dabar savo gelyte tiek apgriauze kad liko tik ka zinau, kampas?kampukas liko:D bet ir to uztenka kad butu galima zaist, kiti zaislais ne tokie idomus:) valgo uz du, laksto uz tris, kakoja uz.. :D Vakarais ateina ant keliu patupet, pasiglaustyt nosim..buna jam cia imtymumo akimirkos, juokas tik ima, graziai jis meile rodo:) Idomiu maistu racionas pasipilde moliugais, pomidorais, vynuogem, kukuruzais, mano kambario tapetais...atsigreziu, tas ant sofos kampo isikandes i tapeto kampeli ir ziuri, shokau nuvyt, tai nuvijau..o jis su tapeto gabalu dantyse :D keisti tie gyvunai, grizti namo ziuri cukinija pusiau, vidus ishvalgytas:D Taigi, nuotrauku pridaryta belekiek sito veikejo, pasidalinsiu dalim su jumis.


Gal uzteks tu mokslu?


Kas tas bynas?


Elementaru, tuoj pataisysiu sviesa!


Nezinau kas jis, bet labai noriu padraugaut, net balsas dreba me-e-e-eu!


Nera cia ko ziuret! praeinam!:D


seni geri draugai


seimininkas uzmigo, tai ka dabar veikt?:P


cia dabar?:O


kadaise cia zaliavo zole! kadaise mazesnis buvau, aga:)


muuzika! ishjunkit ka!?


sakai kosminis laivas?nu ilipsiu paziuret, oo:P


nu ateik pasimyluosim:D


medziokle


laba diena, kas tu?


kazkas cia ne taip:P kur as?


kas uz pakelkit koja! kuria koja, sita!??


clooser!! clooser!:D


solo tango


nu ko bijai!?:D


graikishkos saloteles aja:P


koks sapnas..uu


stovyklauja skautai su palapinem!


buri ishsirikiuot! nu kodel dabar:(


ishsirikiavau!


MHM....
 

dabar tingeciau net valgyt!


narcizas, as? eik eik:D


siurpriizas!:o


o meile!!!


te lapcia!


tvirta krutine ir prieki!!


mano batai buvo keturi, vienas..et neatsimenu toliau:P


m?


as kengura? tu o tu shuo!:D


monami!


regis isimylejau:P


ne nu tikrai isimylejau, ech:P
atsipalaidaves as, pats atsipalaiduok taip


you can dance!


tai va vaikai tokia ta baisi pasaka. vaikai, kur jus begat!?:P
 
Na ka, dar vienas irashas i dienorashti. Kaip sakant praeitos kaledos buvo praeitos, eglutes zaislai buvo ishmetyti po visa buta, kadangi misteris smalsuolis turejo patikrinti kai pjie shokineja, ir siaip i egle smalsu isilipt, kokie horizontai ish jos pasimato:D Atsimenu pirma kaletdu ryta: ateini prie eglutes o ten blizguciu gruva po egle, egle i shona pasvirusi..kaledos!wuhu:D Siandien kaip tik eglute papuoshiau, kaip matau ir shiemet susidomejimas ja liko toks pat. kazi ar dabar kol rashau jis ne griauna jos, eisiu patikrint:o

Prisiminiau kelias nuotraukas is bazilio pirmuju kaledu:


MUDU ABU

Aj ir cia siaip, atvirukas nuo bazilio:D

Su artejanciom sventem visus mylincius ir globojancius musu mazuosiu draugelius!
Redaguota: lamhizz - 2010 12 18 22:26:27
 
Nuostabių nuostabiausios nuotraukos! Pačių nuostabiausių Kalėdų ir Baziliui ir jo Šauniam Šeimininkui - tegu nesibaigia kalėdiniai stebūklai visus metus[} .
 
Nors esu gan pavydi gražių nuotraukų atžvilgiu, na bet negaliu susilaikyti nepagyrus- nerealios fotkės! :D  O jau paskutinioji.... [}
 
Fantastiškos nuotraukos - tiesiog nerealios!!!!!!!!!!!!! Jūsų dėta aš jas įsiamžinčiau kokiam kalendoriuj - čia ideja, ka galima Baziliui-Verdžiui Klėdoms padovanoti :) Katinas - žvaigždė!
 
Is pradziu tik  nuostabias nuotraukas perziurejau ir tik dabar tekstuka paskaiciau. Ot gerai pasijuokiau  :D
 
Myliu myliu situos du saunuolius! :) kvieciu pabalsuoti visus uz Bazili-Verdi Purinos konkurse - http://www.sveikakate.lt/dalyviai/1558/ dekojame :)
 
Kaip gera skaityti ir žiūrėti, kokia šiluma sklinda, ir iš teksto, ir iš paveiksliukų!  O jau katino gražumėlis  [}  Bet ir nuotraukos - neeilinės  (x) . Kai kur atrodo kad būtų juosta fotografuota. Gal smalsumui patenkinti galite pasakyti kokią aparatūrą naudojate? :)
 
Taaaip, pasisekė Verdžiui- Baziliui. Na, gal ir šeimininkui pasisekė  ;)
 
Citata
Auksė parašė:
Fantastiškos nuotraukos - tiesiog nerealios!!!!!!!!!!!!! Jūsų dėta aš jas įsiamžinčiau kokiam kalendoriuj - čia ideja, ka galima Baziliui-Verdžiui Klėdoms padovanoti :) Katinas - žvaigždė!
Pranešu, kad Bazolas nuo šiol turi savo asmenini spausdintu nuotrauku albuma :D jei ne klystu, jame virsh simto nuotrauku:D pavartom su juo susede :D
 
Citata
Svečias parašė:
ideja, ka galima Baziliui-Verdžiui Klėdoms padovanoti :) Katinas - žvaigždė!
Pranešu, kad Bazolas nuo šiol turi savo asmenini spausdintu nuotrauku albuma smile:D jei ne klystu, jame virsh simto nuotrauku:D pavartom su juo susede smile:D
 
Citata
Asta Ku parašė:
Kaip gera skaityti ir žiūrėti, kokia šiluma sklinda, ir iš teksto, ir iš paveiksliukų!  O jau katino gražumėlis     Bet ir nuotraukos - neeilinės    . Kai kur atrodo kad būtų juosta fotografuota. Gal smalsumui patenkinti galite pasakyti kokią aparatūrą naudojate? :)
Laba :) nuotraukas tai darau su Pentax K200. Ishties tai cia na maziau blico naudot, daugiau kadtru prigaudyt, o po to jau rankiojies ish ju geriau apvykusius, dar su kokiu photoshop pagilini spalvas, kontrastus.
 
O kaip tas ryžas padariūkštis gyvena? Ką gero padaro, kad visiems blogai būtų?  :=]
 
Nuostabios nuotraukos ir pagyrimas fotografui .  (z)
 
Katinas, ašku, žavingas. Jam laabai pasisekė. Bet šeimininkas- nepakartojamas. Kaip tokiame jauname žmoguje tiek daug telpa: simpatiškas, turintis yyypatingą humoro jausmą, mylintis gyvūnus (tai rodo, kad jis myli ir žmones). Būčiau jauna, bėgčiau pažindintis.  (z)  :D
Puslapiai: Atgal 1 2
Skaito temas (2 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS