lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2629979
Šiandien: + 16601
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Bazilis-Verdis

Puslapiai: 1 2 Pirmyn
RSS
Bazilis-Verdis

Sveiki visi SOS gyvūnų draugijos šaunuoliai,
Kaip ir žadėjau, pristatau čia mūsų šeimos nariu patapusi Bazili-Verdi :) Jis prieš maždaug 3mėn atkeliavo iš jūsų draugijos i mano namus:) Tai antras mano katinas, kadaise turėjom škacika vardu Micius, šis nuo anojo oj kaip skiriasi :] Integracija įvyko gan greitai ;)  Kaip pamenu pirmąją dieną namie jis labai jau ten slapstėsi, viskas nauja, gąsdina..bet antroje dienos pusėje jis jau įsitaisė ant pagalves ir miegojo kaip karalius karališką miegą..kol vakare nepabudo ir  :=] davė namie vajaus:D dar tada nagu neturėjo, tai pasekmės buvo minimalios:D Hei, Bazilis beje nuo pirmų dienų susiprato apie tualeto reikalus dėžutėje, tiesiog jį pasodinau ten keletą kartų, paglosčiau besėdintį..ir po kelių valandų jau su plojimais stebėjom pirmąjį jo pasisėdėjimą tualete :D
Šiandieniai jo pasiekimai: Iš kadaise svertų 0.8kg dabar jau patapo 2kg svorio ir 0.1 arklio jėgos turbo dyzelinis katinas su sportiniais ūsais :] :D Žodžiu katinas kaip ir pridera mažam - laksto belekaip  :=] , visą butą sprintu perlekia per lygiai 2 sekundes :D Gėlių išlaužęs nesuskaičiuojamą kieki, bandom pripratinti jį prie žodžio fu, bet kol kas jam priešingai veikia, kaip mažam vaikui: viskas kas fu - mhm, idoomu..pirmyn! :D Dabar visas išstypęs: iš kamuoliuko formos pasidarė kulkos formos su ilgom kojikėm:D Nagai aštrūs, noras juos panaudoti diidelis:) Miega kai mes nemiegam, žaidzia kai mes miego norim..zodziu viskas normaliai :D Kai kas iš šeimos narių laukia kol jis patas rimtesnis, bet tai kad jis kaip sakant..vienodai jam :D
Šiuo metu jis kaip tik taršo mano apyrankę ir žiūri savo išsipletusių vyzdžių akim (kovinė parengtis) :D

Pirma nakvyne namie

Viena is standartinių miegojimo pozų

Matyt geriausias žaislas ir geriausias užsiemimas: medžioklė

Bus atvirukų kolekcija giminėms per kalėdas siųst:D

Jo bijo net pas Chuckas Norisas, o pats Bazilis bijo tik savo šešėlio

Bazilis mokykloje (nuo šiol jo svajonė aplankyti Karibų jūros pakrantę tapo viena iš didžiausių)

Coffee break

Ramuma prieš audra

Tylos minute pagerbikime...
Redaguota: lamhizz - 2010 12 18 21:43:11 (Atnaujintos nebeveikiancios nuotrauku nuorodos)

Sveikas Baziliuk! Pasiilgome taves grazuoli [}  Aciu Jums kad nudziuginote savo graziu paskojimu. Lauksime pratesimo :=]

Oi kaip linksmai apibudintas  Bazilio vejavaikiskumas. *^  Aciu uz naujienas, labai dziugios!

Nu bet gražumas katinukoooo !!! Tiesiog dievinu ryžiukus  [}  Sveikatytės jums ir smagaus gyvenimo! Ačiū, kad papasakojote  [:)
Žmogus, priklausantis katei :-)

Oi, kaip faina  [:)  [} Koks grožis ir koks išdykumas  [} O kaip papasakota smagiai  :D Būtinai rašykit dar  ;)

Skaiciau apie sito katino pasiutima - nu lygiai tokia pati maniske :D irgi turbo katinas su sportiniais usais :)))
Labas smagus ryzius jusu :) vardas tai tikrai karaliskas!  :D

Oj prisijuokiau is mazojo "zbitkininko" :D
Jis dar parodys, kas namuose seimininkas ;)

Citata
Edita parašė:
Oj prisijuokiau is mazojo "zbitkininko"  

Jis dar parodys, kas namuose seimininkas  

Jis jau parode! :D kas ne kas..bet tikrai ne mes sheimininkai :D

:{  :{  :{  :{  :{ nerealio nuotraukos  [}  [}  [}

Citata
grieta parašė:
         nerealio nuotraukos      

aha, pas mane Bazilis jau ant desktopo puikuojasi :L

Redaguota: lamhizz - 2010 12 18 21:26:47 (Atnaujintos nebeveikiancios nuotrauku nuorodos)

na kokios pasakiskos nuotraukos! Tikrai ant desktopo galima detis! nuostabu. Seimininkai matyt profesionalus fotografai, o katinukas tikrai profesionalus modelis! :D
Et, kad mano Sagute butu galima taip pafotkinti... beviltiska.... visose nuotraukose tik seselis pasilieka, ji kaip zaibas :)

tikrai nepakartojamas minkstutis modeliukas [:)  [} O jau elegancija.
Tik ar vienoj nuotraukytej (o gal man pasirode), kad bando is arciau su fotoaparatu susipazinti :-{ Gal ir pats tuoj fotografuoti prades :D

Kai pamačiau, pirma mintis buvo- iš kur mano Miciaus foto???  :D Beje, kaip Jums pavyko įkelti nuotraukėles, aš bandžiau- nepavyko  :-{

*^
Redaguota: Ilona Kolitaite - 2009 08 13 16:22:58

Citata
Lina parašė:
na kokios pasakiskos nuotraukos! Tikrai ant desktopo galima detis! nuostabu. Seimininkai matyt profesionalus fotografai, o katinukas tikrai profesionalus modelis!  

Et, kad mano Sagute butu galima taip pafotkinti... beviltiska.... visose nuotraukose tik seselis pasilieka, ji kaip zaibas :)

Cia jau reikia paparacio sugebejimu...pagaut lekianti katina sunku, uj sunku :D kaip pastebejai visos jo nuotraukos darytos jo ramybes busenoj :D o tavo Sagutei kiek amziaus?:]

Citata
Ilona Kolitaite parašė:
Kai pamačiau, pirma mintis buvo- iš kur mano Miciaus foto???    Beje, kaip Jums pavyko įkelti nuotraukėles, aš bandžiau- nepavyko  
Nuotraukas ikelt gan paprasta, virsuj rasank komentara forume yra mygtukas Ji paspaudus praso ivesti nuotraukos nuoroda (koda), kuri tri buti mazdaug tokios strukturos:
Kodas
http://i132.photobucket.com/albums/q34/dxginger/IMGP2843.jpg

kaip sakant nuotauka turi buti patalpinta kazkur internete ir cia ji tik atvaizduojama. na o internete jas patalpinti galima pvz siam puslapyje: http://www.pics.lt ten ir isduos ta nuoroda (koda). na pradziai tiek paaiskinimo, gal pavyks :)
Redaguota: lamhizz - 2009 08 14 21:00:17

Citata
Lina parašė:
Skaiciau apie sito katino pasiutima - nu lygiai tokia pati maniske   irgi turbo katinas su sportiniais usais :)))

Labas smagus ryzius jusu :) vardas tai tikrai karaliskas!  

O tu isivaizduok kas butu jei du tokius turbo katinus suleistum? :DD nusisauk vietoj butu:D o vardas manojo tai ;) princese balerina :D

Citata
Edita parašė:
tikrai nepakartojamas minkstutis modeliukas      O jau elegancija.

Tik ar vienoj nuotraukytej (o gal man pasirode), kad bando is arciau su fotoaparatu susipazinti   Gal ir pats tuoj fotografuoti prades  

Jis prisiartino paklausti ar dar ilgai fotosesija vyks :D nes i tulika uzsimane veikejas :D truko kantrybe..reik pazaist, taip su juo buna kai ant keliu pasisodini :]

http://www.pics.lt/gallery.php?entry=images/072.JPG

Štai maniškis. Panašus į Jūsų, tiesa?
Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Skaito temas (4 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS