lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2514178
Šiandien: + 21101
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Pifas Lapausis

Puslapiai: 1 2 Pirmyn
RSS
Pifas Lapausis, pagaliau susiprotėjome sukurti temą :)

Pifo istorija ir nuotraukos čia:
http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/grupe/7/dienorastis/2424/?sphrase_id=806641
http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/grupe/7/dienorastis/2471/?sphrase_id=806641
http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/dienorasciai/asmeniniai/blog/2614.php?sphrase_id=806641
http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/dienorasciai/asmeniniai/Aukses/2645.php?sphrase_id=806641
http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/dienorasciai/asmeniniai/Aukses/2675.php?sphrase_id=806641
http://www.sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/dienorasciai/asmeniniai/Katyte/2840.php?sphrase_id=806641
http://www.sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/dienorasciai/asmeniniai/LINA/3029.php?sphrase_id=806641
http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/grupe/7/dienorastis/3807/?commentId=29010&sphrase_id=806641#29010

Jau beveik metai, kaip Pifas siaubia mūsų namus. (x) Iš tiesų, namų jis beveik visiškai nesiaubia, net gi atvirkščiai, kartais sutvarko mano katinų kraiko dėžutę nuo "stambiagabaričių organinių atliekų", už ką gauna bart. O šiaip, labai gerai namie elgiasi, lauke tik prasčiau, nes kaip ir minėjau - jis laisvės mėgėjas ir be tramdomojo antkaklio vis dar tamposi. Kartais man labai gaila, kad neturiu kokio aptvaro, kur galėčiau jį paleisti per dienas palakstyti. Tenka susitaikyti su ta valanda-keliom pasivaikščiojimams. Šiaip, visada, kai tik turiu galimybę, Pifą veduosi su savim, kad ir į neilgą kelionę - vis geriau 10min prasieit, nei namie jas prasėdėt.

Bet dabar ne apie tai. Pristatau mūsų naują augintinį:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=7344120&l=c8407aa813&id=624263752

:D Iš tiesų, augintinis tas pats, tik iš gauruočiaus meškino virto skinhedu, tiksliau skinbodžiu :) Kirpau...net nežinau, kiek valandų. Tada supratau, kad visą šį laiką nei normaliai jo kailio neprižiūrėjau, nei odos. Atrodo, šukuoji, šukuoji, viršutinis kailiukas glotnus, o kai pradėjau kirpti...po apačia vilna tokio tankumo, kad kai mašinėlę stipriau įstatai, ji užstringa. O kur didžiausi vilnos klodai buvo, oda pleiskanota - turbūt, kiek maudžiau, iki tų vietų net vanduo nenubėgdavo... Galiausiai su viena mašinėle apkirpau priekinę jo dalį iki šlaunų, o po to vidury nakties ėjau į Mindaugo Maximą pirkt naujos, nes senoji neišlaikė ir pasidavė, o ryte gi negalėjau vesti šuns į lauką pusiau lupsto, pusiau skusto, pusiau vilna apaugusio. :-[ Taigi, iki ryto šuva jau buvo formoj, švariai numaudytas ir galėjo eit į lauką! :)
Kažkoks Pifulis jaunatviškas, mažutis pasidarė. Ir žmonės kažkaip kitaip į jį žiūrėt pradėjo, nes prieš tai visi jo bijodavo, kaip vilko, gauruočiaus tokio. Be antsnukio nosies iš namų negalėdavom iškišt, nes iškart krūvą preikaištų susilaukdavom, kad tokį grėsmingą šunį (taip, čia apie Pifą! :D) be antsnukio vedžioju. O vakar išėjom su antsnukiu (apsikirpę), tai kažkas net paaikčiojo, kad tokį žavų šunytį per tokius karščius su antsnukiu vedu, lekuot net normaliai negali...
Vat ir suprask tuos žmones, kad nori :)

Sveiki, skaičiau ir sypsojausi, labai gera ant širdies po tokiu pasiskaitymu.
Ačiū, Pifucio seimai ir gražios vasaros.

Pifai, tau didžiausias buckis  [.|.|.|.]

Ačiū (x), būtinai bučkį perduosiu! (s)

oho, kokios metamorfozės   :D užtat vyriokui dabar jokie karščiai nebaisūs  (s)
Redaguota: anushka - 2011 06 02 14:54:30

Geras... plikas Pifas - niekad nepasakyčiau, kad tai jis :) dabar jau tikrai geriau jausis, nei su tom kudlom :)
P.S. Labai gražūs Jūsų augintiniai!!! ir kiek jų daug!!!

Dėkui :) Beje, kai priglaudžiau Pifą, jų ne ką mažiau buvo. ;) Žiurkėnas - tai vaiko mini gyvūnėlis, paukščiai - mano hobis, kuris per daug vietos namie neužima, tik maisto daug sulesa ir prišiukšlina. Bet estetinis grožis ir dėl čiulbėjimas viską atperka. Artumas su gamta nuo jų melodingo klegesio atsiranda, miesto betonas ne taip slegia. Katės - tai šiluma, meilumas, ramybė ir komfortas. Mano siela, širdelės mano. O šuo - tai energetinis užtaisas, kuris niekada neleis užsisėdėti namie, tas, dėl kurio pamėgau lietuvišką orą, tas, kuriam iš tiesų jaučiuosi esanti svarbi ir reikalinga. Jis džiaugiasi savo šeimininku bet kada ir bet kur, ir pasiruošęs būti dėl tavęs. Pifukas iš tiesų mane labai myli ir stengiasi būti geras šuo, tik kad kaip mažas vaikas, dažnai neatsispiria pagundom timpelt į šoną, suvalgyt skaniai kvepiančio kačių maisto bliudelį ir pan. :] Taip pat jis ir vyrą mano myli, nes šis su juo nuolat žaidžia, dūksta daug - linksma žiūrėt. (x) Su vaiku šiek tiek šaltesni santykiai, nes saugumo sumetimais neleidžiam jiems per daug įsisiautėt, taip pat Pifas ir nelabai didelį autoritetą jame įžiūri, nors šiaip viskas normaliai. Kiekvienas augintinis turi savo atskirą erdvę, niekas su niekuo nekonfliktuoja. :$ Tik vat kačiukai nuolat žiurkėną bando pro stiklą pamedžiot. O ir Pifulis, man nematant, mano katę vis nepiktybiškai nusiveja metriuką-kitą, bet ta kaip laputė vyksteli uodega ir šmurkšt kur ant spintelės, o tada jau neskubant eina kaip karalienė, nesugaunamą vaidindama &*& Linksmai gyvenam, ir aš tuo džiaugiuosi! Todėl visada, kai man kažkas sako, jog negali priglaust kačiuko, nes jau turi vieną, supratingai linkteliu ir papasakoju, kokį zoo-sodą pati turiu :D Tada žmonės nutyla ir patys ima juoktis iš savo žodžių (z)

Šimtą procentu sutinku tai ką paraset, man iki pilnos laimes truksta paukstuku, bet kad ir kaip norėčiau, žinau, kad neturėsiu sąlygų apsaugot nuo katuliu, jie surasti galimybe sumedziot. O kaip gražu kai ciulba :).

Prisimenu ir aš Pifą. Išdykėlis buvo neišpasakytas. Vis nusitaikydavo be eilės dešrelę sugauti. Ir atsiremti į mane žemėtomis kojytėmis.

Smagu pamatyti ir senas nuotraukas ir mielus snukučius. Ir Morkos vieną dar nematytą nuotraukėlę radau, ir Natos...Kažkodėl man atrodo, kad Vilija skambino man dėl vienos iš Natos įdukrų, deja, dieną pavėluotai.

Na, galiu pasigirti, kad dabar prie dešrelės Pifas visada į eilę atsistoja! &*& O eilė jo pagal hierarhiją nustatyta po viso mano katinyno - nuosavų ir globotinukų krūvos. :) Na, ne bado metas - galima ir palaukt. ;) Net, kai dedu jam į bliūdą, išmokinau kantriai sėdėt ir laukt. Kol nesėdi ir nelaukia, maistas į bliūdą nededamas. O jai atsistoja, bliūdas "atsistoja" kartu su juo, ir maisto neišeina pasiekt. :) Bet kas dėl kojų jo, tai... jooo... :D Pamenu, užėjau i SOS kiemą, ir iš mano rožinės striukytės liko tik žemėtas skudulėlis. Bet dabar jis apsiriboja tik pašokinėjimu ore, letenų nededa... dažniausai... ant manęs (z) Draugė vakar buvo užėjus, tai net pargriovė ją užšokęs! Su manim taip nesielgia, žino, kad aš tokių bajerių nesuprantu ir netoleruoju :)
Redaguota: witaliukas - 2011 06 05 04:12:10

:) Nu bet ir perauklėjot Jūsn Pifutį!!!! Kas galėjo pagalvot, kad jis kantriai laukia savo eilės prie maisto - net kates praleidžia :)

Tai kad pusę metų Pifo dubenėlis stovėjo ištisą parą pilnai pripildytas, kad tik jam dingtų tas žvėriškas noras ėsti ir čiupti viską, kas į maistą panašu... Dabar jis net gatvėj pro kokį numestą šlamštą gali praeiti :) Na, tiksliau, prieš praeidamas, į mane dirstelį, ar išgirs "fu", ar ne :D

SOS! Reikia profesionalaus patarimo. Pergyriau, matyt, Pifa:/ Bet apie viska nuo pradziu. Kai tik parsivedziau ji, turejome problemu del gamtiniu reikalu, nes jis kartais net atejes is pasivaiksciojimo, pasitustindavo bute. Bet ta problema as pirmasias kelias dienas issprendziau: tik pamatydavau, kad bando tupt, tuojau vel vilkdavau uz pakarpos i lauka. Susiprato vos po 2-3 kartu, ir daugiau nesamoniu nebuvo, na, isskyrus syki, kai pasivelinau ji isvest pora val. Siaip, galvoju, cia pas ji valkatavimo iprociai dar galiojo "darau kur noriu ir kada noriu. Taip pat pernai buvo toks atvejis, kada atejau kartu su Pifu i kt. buta (is lauko), o jis pirmu taikiniu pakele koja ant salia duru stovejusio siuksliu maiso. Pamaniau, kad smegeneles jam susisuko del ko nors, pabariau ir pamirsau. Pries savaite buvo panasus atvejis: viduriuojantis kaciukas sugadino man kilima, o kadangi daiktas jau buvo pagyvenes, suvyniojau ji ir pastaciau prie duru ismetimui. Kai po keliu val atejau jo mest, Pifas ji buvo apslapines. Na, gal paseke kaciuko pvz, nezinau... Bet tai, ka radau siryt jau i jokius remus neisipaiso: isvedziau Pifa vakar 11 vakaro, grizom gerokai po 12, padare visus reikalus. Tada isejau svest gimtadieni, grizau apie puse 6 ir radau toookia dovana, kad aciu.. Mano lovos kampas kartu su dalimi antklodes, ciuzinio plotu ir naju kilimu apacioje, buvo atsiprasant apmyzti!:O
Pifa apibariau, bedziau nosim i pridirbta, daviau per uzpakali... Bet esme: ka tokiu atveju daryt?????

nu idomiai cia jis pradejo elgtis? Gal norėko kažkokį kvapą savuoju užmušt. O beje, jis kastruotas? Jei ne, tai gal reiktų rimtai apie tai pagalvot? Nors šiaip keistas jo toks elgesys. Paprastai šunys tikrai taip nesielgia nei iš šio, nei iš to... Negali būti kažkas su pūsle? Jei koks uždegimas, kuris jį verčia dažniau šlapintis... Juk kampą tada tenka kažkokį rast. Tikiuosi rasit, kame problema.

Pifas kastruotas, o ir su pusle, nemanau, kad kazkas negerai, nes kitaip tai butu nuolatine problema, o ne pavieniai atvejai. Is tiesu, gal jam mano katinynas nepatinka...:/ Na, globotinukai greit iskelaus, stebesiu.

Kiekvienas šuo žymi savo teritoriją, tą turbūt visi puikiai žinome. Jei atsiranda šuniui nepažįstamas kvapas, ypač, kito gyvūno, jis stengiasi nustelbti savo kvapu.Patinai tai daro tiesiog stulbinančiai gerai. Juk kai išvedate pasivaikščioti, apmyžtas būna beveik kiekvienas pakelės medis. Namie atsirado naujas kvapas, o tai šuniui pavojus, kad atsirado priešininkas. Šuo juk naminis vilkas, jei suras kokią kaip aš sakau ,,padlą,, lauke tai būtinai išsitrins, nes jis eina medžioti, o žvėrys turi nejausti jo kvapo. Mes labai sužmoginome šunis, bet instiktai laukinio gyvūno tai liko.Turiu dvi mažytes kambarines kalytes, tai jei viena apvaro kilimėlį prie durų, kita tuoj užleidžia savo sisiuką ant viršaus. Jos konkuruoja.Stengiuosi kuo dažniau išleisti į lauką, jei atsitiko bėda, reikia šalini kvapą-išnešiu kilimėlį ir tą vietą išplaunu su kokia belyzna. Ant kalyčių niekada nesibaru ir neauklėju tuo klausimu, o sakau bėkam į lauką pasisiosim , pakakosim. O mano trys krokodilai, taip vadinu patinus kieme, kokus cirkus krečia besižymėdami teritoriją. Vyrui sakau, tau ,mašinątie bandytai supūdys bemyždami ant durelių, ratlankių ir t.t.Bet turbūt su šuns instinktais žmogus bejėgis. Viena išeitis, jokių pašalinių kvapų namie ir dažnas išėjimas į lauką.

Na,šiandien mano globotinukai kačiukai iškeliavo iš mano namu. Be to šiek tiek pakoregavau Pifo dienotvarkę: dabar eisim į lauką griežtai pagal grafiką. Ir kol kas neleisiu jo į kitas patalpas,  išskyrus koridorių. Parašysiu vėliau, kaip mums seksis ;)

na gal išties jam per daug kvapų namuose buvo. rašykit naujienas...

Sveiki, gyvenau kaip Robinzonas Kruzas be interneto, tai naujienos vis niekaip iki šio psl. neatkeliaudavo. Na, beveik 2 mėn neturėjome jokių bėdų. "Atsikračiau" visų savo beglobiukų, tai gyvenimo kokybė kaip mat visiems pagerėjo. Ir su Pifu jokių problemų nebuvo. Prieš 2 sav. vėl mažą klecką katinėlį iš lauko parsinešiau, tai prieš savaitę vėl radau "apžymėtas" visas spinteles koridoriuj :/ Žodžiu, išvados aiškios - gyvūnų globa ir Pifas, deja, nesuderinami.

Sveiki visi!
Mes vėl pasirodom, kaip gražiai apaugom žiemai. ;) O dar pasigirsiu, kad suderinau katinėlių globą ir Pifo "įnorius": globoju kačiukus narvuose, tad šuniui jie visai nekliūna, ir bėdų nematom (x)
PC060012.JPG (839 Kb)
PC060013.JPG (879.71 Kb)
Redaguota: witaliukas - 2011 12 06 15:26:37

smagu Jus girdėt ir matyt :)
Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS