lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2434714
Šiandien: + 123650
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kalytė MIRTA

Puslapiai: 1
RSS
Kalytė MIRTA, kaip pratinomės :)

Sveiki,

Visų pirma noriu padėkoti ir aš ir Mirtutė Aušrai, kuri davė daug patarimų dėl šunelio auklėjimo - didelis AČIŪ

Pradžia namuose mums buvo sunkoka. Mirtutė jautėsi labai liūdna, gulėjo vienoje vietoje, valgė tik jogurtą. Lauke nebėgiojo, tik lėtai vaikščiojo ir visko bijojo (mano sūnjus ją glostydavo ir guosdavo sakydamas - tu vistiek būsi sprinterė :)). Kai aš išeidavau į darbą, ji prainkšdavo visą laiką, ačiū kaimynams už supratingumą, nes paaiškinau kokia situacija, tai jie geranoriškai man pasakodavo apie jos elgesį kai manęs nėra.
 Jau net pačiai gaila pasidarė gyvūno, kilo mintys gal jis net negali gyventi uždarytas, nors ir ryte po lauką ir per pietus ir vakare ilgiausiai išsibūnam lauke. Čia mums į pagalbą atėjo Aušra, su kuria ir susipažinome pasiimdami Mirtą iš OZO, gavome gerų patarimų, kuriuos ėmėmės įgyvendinti ir VALIOOOO, PO 4 dienų mūsų Mirtutė pasikeitė.
 Dabar Mirta guvi, valgo viską, apetitu nesiskundžia :) . Lauke laksto kaip vėjas, pasišokinėdama, meilumas jos neišpasakytas, ir labai protinga, klusni, nebeinkščia pasilikusi namuose viena.  Labai mėgsta maudytis vonioje, Išmoko lipti laiptais, netgi komandas sėdėti, prie kojos :) . Tikra šaunuolė ji.
 Savaitgalį planuojam išvyką, tai turėsim ir nuotraukyčių pasidalinsim forume.

Labai džiaugiamės, kad turime  Mirtutę.

Ačiū, kad dalijatės naujienom! Taip smagu žinot, kad esat pasiryžę visus sunkumus ištverti kartu: Mirtutė, jūsų šeima ir jūsų kaimynai (:
Jūsų sūnus, matyt, įteigė Mirtai, kad ji neturėtų slėpti tikrosios savo – sprinterės – prigimties!

Labai laukiam nuotraukų (: Gražiai būkit!

Štai tokios žinutės iš naujų namų paglosto širdį. Būkit sveiki ir linksmi. Lauksim nuotraukėlių apie sprinterės Mirtos nuotykius.

Sveiki,

prisifotografavome, bet pasirodo tokios raiskos nuotrauku neleidzia ikelti i si foruma  :-{

Didelės raiškos nuotraukas galima sumažinti per Paint programą, kuri yra visuose kompuose.
Mažinkite 50% ir gali užtekti....na taip norisi nuotraukikių...

O jei Paint nepatinka galima ir kitaip :)
Ant nuotraukos spūstelėt dešiniu pelės klavišu, pasirinkti "Open with"/"Microsoft Office Picture Manager" (turėtų būt, jei naudojatės office). Atsidarius programai "Edit picture"/"Resize", uždėt burbuliuką ant "Percentage of.." ir įrašyti skaičiuką kiek proc. pradinio dydžio turėtų likt.
Tikiuos kuris nors iš pasiūlytų sprendimų padės, gi taip cekava paveiksliukus pažiūrėt :)

Bandom
mirta.JPG (54.62 Kb)

dar su sūneliu
mirta 2.JPG (121.47 Kb)

Ačiū už pagalba dedant foto  [}

Dar truputi pasidalinsiu pokyčiais. Visų pirma Mirta priaugo svorio  :D  , jau nelabai paneščiau kaip kad anksčiau :) .  Anksčiau gedindavosi valgyti kai matydavau, dabar jau guvi ir nesidrovi. Įdomu tai kad ausytės visada būdavo nulinkusios, dabar jos stovi kaip kiškio  :D  . Moka pasiprašyti į lauką - atneša mano batus ir padeda prie manęs tai jau suprantu kad lauk nori :) . Kai lietus lyja, tai eina šalia manęs po skėčiu :) .
 Tik jau tas šėrimasis - siaubas kažkoks buvo, bet pradėjom kilimus siurbti kasdien, tai problemos kaip nebūta :)
 Labai smagu, kad įsigijome puikią draugę ir kad galėjome padėti, nes širdis džiaugiasi kai matau kokia laiminga Mirta bėgioja, kaip su vaiku žaidia.

dar
miirta 3.JPG (181.48 Kb)

:D
mirta4.JPG (146.48 Kb)

Tikras zuikis..  ;)  meilybė ...ir labai protinga,
nes jau tikrai ne kiekvienas šuniukas batus neša neprašomas, kai į lauką nori.....oho  :!
Laimingo ir ilgo gyvenimo kartu!

Kažkodėl man atrodo, kad Mirtutė lengvai išmoktų visokiausių triukų... :!

O ką daryti, kai "pipi" norisi, o šeimininkei dar reikia tuos niekalus ant kojų užsidėti  :D Pačios tokioj situacijoj viską atneštumėte, kad tik greičiau su savais reikaliukais susitvarkyti galėtumėte  :D O grožis auga tai nenusakomas  [}

Kokios geros naujienos, džiaugiuosi nenusakomai.
Mirta buvo visai netikėtas sunelis. Važiavau ta diena į Ukmerge parsivezti Rudi po susaudymo ir kaip tik paskambino moteris is Ukmergės.
Ji rado šia kalyte prie Ukmergės stadiono, parsivede į namus ir prdejo ieskoti pagalbos.
Kai jau Rudis buvo mano mašinoje, nuvaziavau ir Mirtos, žinojau, kad galim būt kalytei mažytė viltis. Todėl, kai skaitau si dienorašti esu laiminga.
Ačiū didelis ir nuoširdus, Mirtutes naujai seimai. Rasau ir bira  ašaros:)

Ačiū už naujienas, aš taip pergyvenau, kad tik viskas susitvarkytu... Mirta nerealiai pasikeitus, tokia graži merga ir to baimingo žvilgsnio jau neteko, šaunuoliai Jūs ir Mirtutė.:)

Ačiū už komentarus už palaikymą. Dar kartą dėkoju Aušrai, labai geras žmogutis ir nuoširdžiai myli gyvūnus.
Mes su Mirtute labai susibendravome, auksine mergyte ji pas mus.

Sveiki,

Vis dažniau užsuku pasidomėti beglobiais gyvūnėliais, taip jų gaila :(  .
O mūsų Mirtutė auga gerai, ėdri mergina :) Šiaip labai draugiška, net mieste prie kitų praeivių bėga ir prašosi glostoma  :D  . Dažnai  pagalvoju, kaip smagu, kad pasiėmėm šį gyvunėlį, ir suteikėm naują gyvenimą,  bet kai pasižiūriu kiek jų dar yra beglobių, tai širdį spaudžia.
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS