lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2514036
Šiandien: + 20959
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Šeila

Puslapiai: 1 2 Pirmyn
RSS
Šeila, Vardą pakeitėm , buvo Lincė :)

Spaudziu letenele ir sakau labas!
Papasakosiu savo istorija..
I prieglauda mane ir mano sesute (kuri pirma rado namucius) atveze du dedes, kurie mus ten ir paliko.. Kol gyvenau ozo gyvunu pieveleje, turejau drauge Sarlote. Bet regis netruksta nei sesutes nei drauges.
Esu apsupta rupestingumo ir meiles, visai neseniai pasveikau, po sunkios ligos. Kai tik mane pasieme, visi galvojo, kad turiu kirminuku, taciau daktare pasake, kad sergu.. turejau temperaturos, daug viduriavau ir vemiau.. kai pradejo gydyti, kiekviena diena praleisdavau veterinariam, man buvo prijungtas keistas daikciukas, kuri visi vadino laseline. Taip pat gaudavau antibiotiku doze. Pamenu, paskutine diena, kai apsilankem pas mano daktare, as jos labai bijojau ir norejau pabegti nuo jos stalo, bet mano seimininke mane nuramino, o daktare pranese, jog as pasveikau :))
Nuo tos dienos as tapau visai kitokia, pradejau begioti, zaisti, ir zinoma viska grauzti  (z)  Seimininkai, kurie kol sirgau buvo liudni, dabar sypsosi, zaidzia  su manim, ir kartais leidzia net pamiegoti ju lovoje. o man ten taaaaip patinka.. jau net ir pati uzsokti moku :)  Labai megstu, kai man pakaso pilvuka, galeciau gulet ir gulet jeigu kas nors istisai ji kasytu  (s)  
Kita savaite gausiu pirma skiepuka, laaaaabai bijau, nes ir vel pamatysiu daktare. Chalatai - mano fobija:)
Taigi, norejau pranesti, jog savo naujais namuciais esu be galo patenkinta, turiu cia drauga,pliusini meskina, kuri daznai megstu pakandzioti, bet manau jam patinka  :-[
20110421087.jpg (164.35 Kb)
20110410061.jpg (97.98 Kb)
20110416082.jpg (167.82 Kb)

Vau, kokios nuostabios naujienos  [.|.|.|.]

tikiuosi nieko blogo, kad vardas pakeistas? :)

http://sos-gyvunai.lt/upload/blog/4ff//pince.jpg cia mes dar oze :) labai susipainiojom su tais vardais, vienur Lince, kitur Pince

Citata
Brigitaa parašė:
tikiuosi nieko blogo, kad vardas pakeistas? :)

Žinoma, kad nieko tokio. Mes duodam gyvūnams vardus kol yra pas mus, kad kiekvienas būtų kaip asmenybė ir šiaip, kartais vardas šuneliui padeda rasti namus. Šeimininkai visada dažniausiai pakeičia vardą atvažiavę namo:) Tiesa, gražų vardą parinkot (x)

svarbiausia, kad reaguoja :)

Kaip gerai, kad ligos jau praeity – skiepą jau kaip nors (: Parodykit Šeilai filmuką apie Begemotą, kuris bijojo skiepų (: Padrąsinimui (:

Ir džiaukitės, kol ji maža ir dar sunkiai į lovą įsikabaroja (: Vėliau bus taip: šeimininkas nusisuko – šuo strykt į patalus (:

tai ir dabar taip yra, as dar kartais leidziu, o draugas nuvaro visad nuo lovos. tai kai liekam namie as ir ji, visad uzsilipa :)

Fainuole sunyte, tik su lova, jeigu nenorit, kad visada ten miegotu tai atsargiai, jau geriau tada visai neleist. Mano Zirza kai buvo mazyte, buvo tikras kudikis, uzmigdavo tik ant ranku (visai neperdedu) arba lovoje prisiglaudus. Neuzteko mums su vyru kantrybes klausytis jos cypimu ir islepinom taip, kad dabar ji tik lovoje su mum ir miega. Nors turi guoliuka. Labai juokinga buna kai visa nelaiminga nuslepsena i guoliuka, kasa, kuicia pakloteli, tada atsigula, padusauja ir pradeda stebet kada mes uzmigsim ir prarasim budruma, o tada jau i lova  :D

na jo , reikia kazkaip neleist, nes augs tai nemaza musiske, tai ant lovos nelabai manau noresiu, kad miegotu.. bet kaip ja pripratint, kad neliptu ir i guoliuka eitu ? ;/

Geras klausimas, bet as cia patareja tai jau visai nekokia  :q  manyciau, kad niekada neleist uzlipt ant lovos, o kai tik uzlipa visada nukelt ir nunest i guoliuka. Daug kantrybes reikalaujantis darbas. O vat mums kantrybes ir pritruko...o dar kartais buna taip smagu kai salia susiranges toks minkstas, siltas padarelis.  [} ..o dar kai pradeda cepset is pasitenkinimo...tada isvis...oi...sudetingas dalykas ta lova  [=

va ir dabar padejus galvyte ant kojos miega.. :/

(z) turiu nuojauta, kad planas miegoti atskirai nelabai isdegs

Kažkam labai nuskilo su šeimininkais ;) Didžiausios Jums sėkmės !  [}

turim beda, siandien kaimynai pasake, kad musu Seiliuke kaukia vakarais, kai musu nera.. ka patartumet daryt, kad nebekauktu ?

na su mažais šuneliais tikrai bėdelė.  kai mano šunelis buvo mažiukas pakaukė gal kokias 3 dieneles, tačiau vėliau priprato. Prieš
tai labai daug žaisdavome, kad jis pavargtų, o tuomet pavalgęs eidavo miegoti. Tačiau imant šunelį reikia apgalvoti kiek laiko jis bus namuose vienas. Katę galima palikti ilgiau ji ilgai miega, o su šuneliu jau viskas atsakingiau, kiti ilgai kankinasi ir sunkiai pripranta būti vieni. Čia jau charakteris, kaip ir žmonių. Su kaimynais reikėtų pakalbėti, kad nepradėtų pykti. Sėkmės Jums ir kantrybės auginant  mažylį,

Dėl kaukimo skaičiau prie buvusios globotinukės Mirtos, kad savanorė Aušra davė šeimininkams gerų patarimų. Pabandykite ir jus susisiekti su Aušra.

Mano kalytė, paimta iš prieglaudos, irgi kaukė palikta viena, nes nenorėjo likti viena, bet ji jau buvo suaugusi. Bent jau mums padėjo skanėstai. Duodavau jai šunų skanėstų ir išeidavau. Kai ji buvo užsiėmusi, pamiršdavo, kad šeimininkai ne namie. Pabandykite kažkuo užimti šunytę ir išeiti trumpam, vis po truputį ilginant išėjimo laiką.

Gavau patarimus iš Orintos. Pirmiausia reikėtų susiplanuoti kelias laisvas dieneles ir jas paskirti pamokėlėms. Be abejo, pasikalbėkite su kaimynais, paaiškinkite, kad imsitės dresūros, kad nepyktų ir neburbėtų, o jeigu jie geranoriški tai labai smagu.

Išeidami iš namų palikite jai kokį kauliuką, gal būt įsigykite kokį nors žaislą, kurį ji mėgtų, bet duokite jį tik tada kai išeinate, mano šuo asmeniškai labai pasiilgsta savo cypsinčių žaislų(kai tėtis vakarais pavargęs, paimame, kad neerzintų) tai kai jai atiduodi jos mylimiausią  "kalbančią" morką, užsiėmimo kuriam laikui tikrai turi. Atraskite kokį kramtalą, kurį ji labai mėgtų ir taip pat neduokite jai jo turėti visada, apdovanokite kai išeinate.

O pats mokymo principas būtų toks:

Išeidami paliekate žaislų, kramtukų.
Užrakinate duris ir laukiate. Paklausykite, jei ji necyps kelias minutes, sugrįžkite, duokite skanėstą, pagirkite.
Laiką vis ilginkite: 2min, 5min, 10min, 15min, ir t.t. 2h; 3h ir t.t. Grįžę būtinai paklauskite kaimynų kaip Jums nebūnant namuose ji elgiasi.

Kitas atvejis - jeigu Jums išėjus ji iš karto pradeda kaukti. Grįžkite, neskatinkite, pabūkite, vėl išeikite, kartokite daug kartų, manyčiau neilgindami laiko, kol pamatysite, nors kokį progresą - tarkim šunytė pradės išsėdėti bent kelias minutes nekaukdama. Tada tiesiog pradėkite vadovautis pirmu atveju.

Jeigu Jums išėjus ji iš karto pradeda kaukti, reiškia ji supanikuoja. Mano, kad ją palikote visam laikui, daugiau negrįšite. Po kelių minučių vis grįždami ir tą veiksmą kartodami įrodysite jai, kad Jūs ją paliekate tik laikinai, kad visada grįžtate.

Taip pat kartais padeda palikta įjungta radiją, televizorius - kad šuniukas nesijaustų toks vienas. Jokiu būdų neuždarykite kambarių ir nepalikite jos kur nors koridoriuje, jai turi būti prieinama jos mėgstamiausia ir jai saugiausia vieta.

Paieškokite daugiau patarimų internete, parašykite el. laišką kinologams, aš pati asmeniškai tikrai nesu kalbėjusi ir negaliu 100% garantuoti, kad viską patariu teisingai. Tačiau toks auklėjimo būdas man atrodo tikrai protingas.

Dėl laiko stokos dar nesusisiekiau paklausti kaip sekasi mokytis Mirtai. Bet iš šeimininkės daugiau skambučių nesulaukiau.

Sėkmės mokymuose, praneškite kaip seksis.:)

mes augam :)
DSC00638.JPG (221.6 Kb)
Redaguota: Brigitaa - 2011 06 29 15:24:18
Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS