lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 4987944
Šiandien: + 15057
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Linkėjimai nuo Hudžio4

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4
RSS
Linkėjimai nuo Hudžio
 
na as kalbu ir pastoviai su suniu bet jis tyli kol ruosiames tik iseinam is namu minute gal praeina ir pradeda kelt isterikas kalbam su juo pries iseinant raminam bet nelabai jis pasiduoda tiesiog prisiriso prie musu labai nes nemaza laika praleido namuose su mumis tai prisiriso ir nebenori but vienas buvo kilus mintis vesti ji i kaima kad savaitele kokia pabutu ten su kitais sunim gal tada iprastu ir ant kitu sunu nebepyktu ir nustotu triuksmaut likes vienas
 
po  poros savaiciu tos isterikos turetu praeit, jis turetu priprasti, kad lieka namie vienas
 
tikiuos
 
kiek vilniuje yra prieglaudu? nes kur besikreipsi visur pilna eiles didziausios tai negi reikia uzmigdyt suni o uzmigydt nesinori
 
Juk dar net mėnuo nepraėjo, bandant Hudį perauklėti. Jei būtumėt pradėję iškart auklėti, kad neinkštų vienas namie, rezultato būtumėte pasiekę greičiau. O senus įpročius panaikinti reikia daugiau laiko.  Nereikėtų taip greitai nuleisti rankų. Ar tikrai visus būdus išbandėt ir nesimato jokio progreso?
Beto, jei jau apsisprendėte, kad neturite kantrybės perauklėti šuns, negi nesinori žinoti, kam jį atiduosite? Negi neįdomu, su kuo Hudžiui teks gyventi ir kokios ten sąlygos bus jam sudarytos? Ar nesinorėtų palaikyti  kontakto su jo būsimais šeimininkais, o po kiek laiko jį aplankyti?

Juk iš namų atiduotas į prieglaudą bet koks šuo stresuoja. Ar gi Jums dėl to neskaudės širdies?

Apie užmigdymą jau nekalbu...

Linkiu, padaryti viską, kas yra Jūsų valioje, kad liktumėte kartu su Hudžiu, o jei jau nepavyksta, tai bent atsakingai padovanoti jį iš namų. Juk prieglaudos todėl ir yra perpildytos, kad žmonės pasiėmę mažą šunį, pagaili laiko jo auklėjimui, o paskui nebesusitvarkydami su juo, jį grąžina ar išmeta į gatvę.
 
skauda sirdi atiduoti bandem jau senai ji peraukleti tiesiog susikloste daug aplinkybiu kad nebegalim jo islaikyti nera is ko ji islaikyt taip sakudu ji atiduot apie uzmigdyma taippat nesinori galvoti perdaug skaudu ir norisi zinot kam paklius jis i rankas dejom ir sklebimus ir per pazystamus bandeme surasti jam naujus namus todel kreipemes i sos gyvunus gal jie pades paciam skaudu atiduoti suni bet nebera kitos iseities o kada atsiras geresnes salygos nezinia tos bedos kankina ne pora savaiciu ir ne menesi tiesiog atejo ta riba kaip visiskas zlugimas mum patiem ir gavosi taip kad nekcia ir suva ir mes patys zinau nevisi supranta musu situacija ir lengva kritikuot ir mokint bet visko papasakot nelabai norisi kadangi tai perdaug asmeniski dalykai
 
Tada siūlau skambinti SOS-gyvūnams, jų nurodytais kontaktais ir tartis dėl šunelio priėmimo, kadangi prieglauda, iš kurios paėmėt šunelį, jį priima atgal. Jei neklystu, tai ir sutartyje nurodyta.
Sekmės ir Jums, ir Hudžiui!

P.S. Gal vertėtų dar pabandyti įdėti į 15min, įkrauk skiltį, ir delfi pilietį. Ten pastebėtų daugiau žmonių, o gal kažkas ir priglaustų.
 
skambinom i sos gyvunus sake paziures gal atsiras vieta ir gales priimt
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4
Skaito temas (2 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS