lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2533045
Šiandien: + 957
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Govinda (arba antroji kruopelytė)

Puslapiai: 1 2 Pirmyn
RSS
Govinda (arba antroji kruopelytė)

Sveiki,

mano vardas Govinda, nesistebėkite, keisti šeimininkai keistus vardus renka... nuo manęs tai mažai priklausė..  ;)
Esu antroji iš trijų mažyčių sesučių, kurios atsidūrė SOS gyvūnai prieglaudoje..
Pradžioje labai sirgau plaučių uždegimu, kosėdavau naktimis, negalėdavau užmigti. tai tęsėsi net tris mėnesius... uch...  :O  bet dabar esu sveikutė.
namie susidraugavau su katinu vardu Harukis, jis rūsų mėlynasis, išdidus, labai gero charakterio, mes dūkstame po visus namus, einam imtynių, bet jis niekad manęs nėra sužeidęs... nors yra didelis ir sveria šešis kilogramus...
šiuo metu aš irgi jau nebemaža ir praaugau katinėli, tuo sversiu septynis kilogramus...
esu labai padūkusi, bet labai protinga ir visko labai greitai mokausi.
tai tiek,įkelsiu kelias savo nuotraukas...
linkėjimai sesytėms!  [}
P1040375.JPG (46.26 Kb)
P1040320.JPG (45.89 Kb)
P1040505.JPG (46.11 Kb)
P1040312.JPG (42.46 Kb)

Oi kokia grazi mergyte :) Matosi, kad gerose rankose :)))
sekmes! :))

Mylima ir laiminga. Ko dar noreti suneliui?  [}  Sekmes!

Kokia gražuolė užaugo  (x)
ir sakyčiau, kad net didesnė už savo sesę (bent jau iš nuotraukų taip spėju), nors mūsų gražuolė irgi jau 7 kg pasiekė.

Labai smagu, kad parašėte, vis knietėjo sužinoti, kaip sekasi sesėms. Dabar matom, kad labai šauniai :)

Prašome daugiau nuotraukyčių ir, aišku, labai kviečiame susitikti :)

Jo...mes irgi vis pakalbėdavom ir pagalvodavom kaip dar dviem mažulėm sekasi..... Tai vakar netyčia pasidomėjom ir netyčia atradom, kad viena puikiai gyvena.....  ;)  Įdomu kaip sekasi dar vienai sesutei.....
Jei svoris panašus, tai ir dydis daug maž panašus turėtų būti..... Mūsų kerpama panelė, tai gal dėl to taip ir atrodo.... Kojos ilgos pasidaro....  :q  Veidukas irgi susiformuoja toks putlesnis.....  [}
O susitikt tikrai labai smagu būtų..... Idom būtų pamatyti.....  (s)

Nu va...ir is antrosios kruopelytes ziniu sulaukem :) Kaip smagu skaityt apie abi sesutes. O svarbiausia, kad abi laimingos ir priziuretos  [}

Citata
Govinda wrote:
Jo...mes irgi vis pakalbėdavom ir pagalvodavom kaip dar dviem mažulėm sekasi..... Tai vakar netyčia pasidomėjom ir netyčia atradom, kad viena puikiai gyvena.....     Įdomu kaip sekasi dar vienai sesutei.....

Jei svoris panašus, tai ir dydis daug maž panašus turėtų būti..... Mūsų kerpama panelė, tai gal dėl to taip ir atrodo.... Kojos ilgos pasidaro....     Veidukas irgi susiformuoja toks putlesnis.....    

O susitikt tikrai labai smagu būtų..... Idom būtų pamatyti.....  

kerpat... kaip įdomu, skaičiau, kad šios veislės šunys kerpami :) mūsų tai kudlutė tokia išsitaršiusi laksto - namiškiams visiems patinka, tai ir nekerpam bent jau kol kas :q

Jo.. mes ja kerpam ir daug šukuojam.....
Nors ji šiurkščiavilne ir praktiškai nesišeria, bet vis tiek, kai neprižiūri kailiuko, visur plaukų randi....  8[
Tai ir užsiemam...
Mačiau, jusų kalytė nekirpta. Jei mųsų nekirpta būtų, tai panašiai atrodytų. Net juodų plaukų ji turi.....
Dabar sakėm ant žiemos paliksim augti plaukams..... žiūrėsim kas bus....  :-[

Dar truputi nuotraukų , kai Govinda maža buvo.....  :{
Toks mažas kukulis buvo....   [}  Tokio meilumo... Jau tada labai pasiutus, bet meiles pilnos kelnės....
Čia dar kailiukas nesutvarkytas, tik išplautas....
P1030663.JPG (46.14 Kb)
P1030780.JPG (48.37 Kb)
P1030801.JPG (43.05 Kb)
P1030802.JPG (41.67 Kb)

Aš, žinoma, atsiprašau, bet jau tokios panašios grožybės [}  [:)

Jo..Labai panašios... Tik sesutė juodesnė.  ;)

Panašios nerealiai - sesės kaip ne kaip  :!

Žiūriu į jus ir atpažįstu saviškę - tokia pat buvo mažutė: trumpom kojytėm, smalsuolė ir judruolė, o jau meilumo ir švelnumo nepaskaičiuosi.

Nuostabius stebuklus mums SOS'iečiai padovanojo  [}

Taip mūsų mergaitė atrodo katik  apkirpta.....  (z)
pirm.JPG (46.96 Kb)
antr.JPG (40.76 Kb)
trec.JPG (42.49 Kb)
ketv.JPG (42.19 Kb)

O čia santykiai su naminiu katinu, Harukiu  :$
gov2.JPG (47.09 Kb)
gov3.JPG (43.19 Kb)
gov4.JPG (38.01 Kb)
gov5.JPG (40.71 Kb)

Na viskas, duosit telefoniuką kirpėjos, eisim ir mes pavasarį kirptis  :-[  dabar žiemai tai auginsim kudlukes :)

Nerealus grožis  [}  kopija mūsiškės. Tik va Govinda su katinėliu draugauja, o mūsų katinėlis su Urse nedraugauja - medžioja vienas kitą  :q

Pažįstamas vaizdelis, žaislai ir pagaliukai :) kažkas į svečius pas mus yra pasakęs, kad sprendžiant iš to, kad namie pilna žaislų - yra arba vaikas, arba šuo  :!
Redaguota: Lina - 2010 09 29 16:17:21

ale visa vienodo dydzio su katinuku :) Super draugyste...kaip man grazu kai kate su suniu draugauja  :-[

Citata
Lina wrote:
Na viskas, duosit telefoniuką kirpėjos, eisim ir mes pavasarį kirptis     dabar žiemai tai auginsim kudlukes :)

Nerealus grožis     kopija mūsiškės. Tik va Govinda su katinėliu draugauja, o mūsų katinėlis su Urse nedraugauja - medžioja vienas kitą  

Pažįstamas vaizdelis, žaislai ir pagaliukai :) kažkas į svečius pas mus yra pasakęs, kad sprendžiant iš to, kad namie pilna žaislų - yra arba vaikas, arba šuo  

oi, zinok suni pati kerpu... Vyras palaiko, padeda ir nukerpu... Pripratinau nuo mazumes, dabar jau lengviau....  (x)
O del katino, tai musiskis kastruotas... Gal del to draugauja.... Jis ramus pas mus....
Zaislu tai jo..... Pilni namai... Tvarkos niekaip negali palaikyti...  (z)

Citata
Auksė wrote:
ale visa vienodo dydzio su katinuku :) Super draugyste...kaip man grazu kai kate su suniu draugauja  

Jo, jie vienodo dydzio... Katinas didelis (rusu melinas) toks ilgakojis... Virs sesiu kilogramu.... Ir suo toks pat....
Jie tai negali vienas be kito.... Ir duodasi, ir musasi ir miega kartu, ir nepasidalina ir vienas kitam ausi pakaso....  :$

geras  :q Šaunuolė  :]
manoji tai vijurkiukas toks, kad nepastovės ramiai taip - jai viskas taip įdomu, kad tik spėk akimis sekti.

Aš tai tik esu numezgus ir pasiuvus jai rūbelius šaltiems orams (įdėsiu nuotraukytę), o kirpti tai nemoku  [hm]

O katinėlis mūsų tai irgi kastruotas, tik jis nuo mažens toks nedraugas su visais - pikčiurna
Redaguota: Lina - 2010 09 30 08:38:16

Nu dar ir tokia ismanes kirpeja... Dar nelabai gerai moku, bet vis gereja vaizdas....  :!
O rubelius as irgi pati siunu, mezgu... Tik siltesne striukyte nupirkau ziemai, su kapisonu... Ja kai trumpai nukerpi, tai ji kaip plika pasidaro... Salta jai buna.... Tai velai vakare, tokiais orais kaip dabar, jau dedam vilnoni megstuka....
Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS