lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 4988056
Šiandien: + 15169
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Nefertitė (Fitė)

Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
RSS
Nefertitė (Fitė)
 
Sveiki! Esame Julija ir Šarūnas, jauna pora, kuri vakar iš "Ozo" pievutės mažąją Nefertitę (Fitę) parsivežė į savo namus.  ;)

Prieš tai mes auginome mažą "ryžą" katytę, bet vos ji sulaukė penkių mėnesių, jai buvo nustatytas vėžys (limfoma), kuris labai greitai progresavo ir katytė nyko akyse, todėl nusprendėme ją užmigdyti. Buvo labai skaudu atsisveikinti su mylimu kačiuku, taip pat buvo skaudu žinoti, kad grįžus namo niekas nepasitiks, nemurks, netupės ant palangės ir nebus kuo rūpintis.

Todėl nusprendėme nuvažiuoti į "Ozą" ir pasidairyti, gal kas kris į akį?  :$
Na, ir labiausiai patiko dvi sesutės - Difuzija ir Nefertitė. Labai ilgai negalėjome apsispręsti, kurią gi pasirinkus...  :-{  Ir pasirinkome rainąją sesutę.

Namuose katytė greitai apsiprato, rado, kur ir maistukas ir wc, o po to įsitaisė šeimininkams ant kelių ir ilgai murkė. (x) Miegoti taip pat panoro kartu, vos padėjus ją į guoliuką, šoka ir bėga atgal į lovą.  :$  Naktį buvo išėjusi pavalgyti, bet čia jau mūsų neapsižiūrėjimas, nes po anos katytės likęs maistas gal nelabai tinka mažajai, todėl anksti ryte ją supykino. Šarūnas po paskaitų užvažiuos į parduotuvę specialaus maistuko mažiesiems, o aš kol kas jai verdu košytę, tokią, kokia maitino Fitę "Ozo" pievutės savanorės.   :]
DSCF4352.JPG (44.05 Kb)
Redaguota: Julija ir Šarūnas - 2010 09 06 13:39:19
 
Na, štai, paprotino mus, mažus berazumius.  :-[ Dabar turime specialaus maistuko ir net indelį pamatuoti paros normai.  (x)
 
Ačiū, kad nepamiršote mūsų, smalsuolių. Manau, kad nieko baisaus dėl vėmimo, nes mažiukė, ko gero, padaugino  ;)  Labai džiugu, kad maža, nemylima ir nereikalinga širdutė atrado dėl ko stipriai plakti ir kuo džiaugtis  [}  Būkite sveikučiai ir labai laimingi, turėdami vieni kitus  [}  Rašykit, kaip sekasi, kokie džiaugsmai ir kokios bėdos aplanko  &)
 
Išgelbėjot gražuolę  :$  Šaunuoliai Jūs  [}
Žmogus, priklausantis katei :-)
 
na ka cia pridurti,SAUNUOLIAI. labai grazi katyte.SAUNUOLIAI ir sveikinu JUS su seimos pagausejimu  (x)
 
Nuolat mastau: kam labiau pasiseka, kai isgelbsti: tam gyvuneliui ar zmogui. Juk zmogui tobuleti, buti reikalingu nera geresnes progos! Tie maziai neleidzia mums pavirsti bukais vartotojais.
Kai pasiziuri i tas akytes ir miela snukeli, tai sirdis sugrunda. Nezinau, kokiu monstru reikia buti, kad praeiti pro toki bejegi padareli.
Julijai ir Sarunui linkime  [}
 
Ačiū, mielieji.  [}
Tai va, toliau pratinamės vienas prie kito, katytė vis dėlto naktimis karts nuo karto pavemia.  :-{  Bet ne maistu, o skystai.  :-{
Taigi kitą savaitę planuojame vizitą pas vet.

O dieną po namus ridinėjasi kurkiantis, kniaukiantis ir įvairius garsus skleidžiantis pūkuotas padarėlis.  :]
Fitute.jpg (48.5 Kb)
Redaguota: Julija ir Šarūnas - 2010 09 12 19:22:29
 
Citata
Julija ir Šarūnas wrote:
Tai va, toliau pratinamės vienas prie kito, katytė vis dėlto naktimis karts nuo karto pavemia.

Oi, bėdelė...  :-(  Dumkit pas veterinarus, kad koks skranduko uždegimas nebūtų. Nenusiminkit, visko su tais mažiais būna - iki metų dažnai vienoki ar kitoki rūpestėliai atsiranda. Sveikit!
Žmogus, priklausantis katei :-)
 
Na, štai, buvome pas vet. pasirodo, ši gydykla dar nuolaidų suteikia, dėl to, kad gyvūnėlis iš "Sos gyvūnai". Apžiūrėjo, davė vaistukų nuo kirminų ir specialaus maistuko bei paaiškino, kad reikia maitinti 4-5 kartus per dieną, duoti po šaukštą ėdalo, o šiaip dubenėlyje neturi būti maisto. Žiūrėsim, kaip seksis.  :$Redaguota: Julija ir Šarūnas - 2010 09 13 13:11:12
 
Labai dziugu, kad ji mylima Jusu seimoje [}  O veterinarai dar nenustate kas jai yra?
 
Kaip tokių tyrimų nedarė, kad nustatytų tikslią diagnozę, tik spėjo, kad tai netinkamas maistelis. Bet šiąnakt viskas buvo gerai, kačiukas nevėmė.

Gal vis dėlto buvo kaltas maistas?  :$

:]

Dar vet pasakė, kad greit galima bus daryti skiepus.  :$
Redaguota: Julija ir Šarūnas - 2010 09 14 23:10:55
 
Jeigu veterinaras liepia dozuoti maistelį, taip ir darykite nuo pat mažumės. Mes įpratinom saviškį nuo mažens, kad, kai tik užsimano, paprašo ir gauna. Sausiuko būdavo visada pripilta, o ir dar tai kepenėlių, taip žuvies jis vesdavosi mus iki šaldytuvo, kad duotume. Dabar jis tapo, kaip veterinaras pavadino "antikrizinis katinas"  :-[ Davė dozatorių ir parodė, kiek maistuko duoti. Tai mūsiškis dabar eina į spintelę vogti. Iš polietileninių maišelių išsidrąsko maistuką; perpilėm į plastikinius kibirėlius. Šiandien ryte jis išmoko išsitraukti iš spintelės ir tą kibirėlį, netgi kažkokiu būdu nukrapštyti dangtelį  :O Taigi, mielieji, nepadarykite tokios klaidos, kaip mes, neleiskite katuliui ėsti kada užsimanys ir kiek užsimanys. Jei iš pirmų dienų įvesite kažkokį režimą, Nefertitė prie jo pripras ir viskas bus šaunu  (x)  Daug džiaugsmo jums bendrame gyvenime  [}
 
Citata
Ilo. Kol. wrote:
Taigi, mielieji, nepadarykite tokios klaidos, kaip mes, neleiskite katuliui ėsti kada užsimanys ir kiek užsimanys.

Sorry, bet aš visada duodu maisto tiek, kiek jie nori. O geras sausiukas išvis nuolat stovi. Kai matau kurį storėjant, tai sudarome šeimoje grafiką ir "nužaidžiam" keletą kartų per dieną. Viskas būna gerai, susinormalizuoja tas svoris. Ir vyresnio amžiaus katinai mėgsta žaisti, tik reikia su jais užsiimti.
Žmogus, priklausantis katei :-)
 
Labai tikiuosi, kad viskas susitvarkė, nes katytė nebevemia.  (x)
Taip pat labai dėkoju visiems už patarimus ir palaikymą.  [}
 
ODETUK, įkalbėjote, daviau savo pabaisiukui dar saują  [= Jis turi jums kojas išbučiuoti  :D  Savo dienos normą šiandien viršijom jau ko gero dvigubai  :-[  Tikiuosi Nefertitė nebus tokia Bin Ladene- teroriste ir nereikalaus iš šeimininkų daug skanumėlių   [:) Svarbiausia, kad ji nebevemia  (x)
 
Sveiki,  [:)

gyvename labai gerai, Nefertitė jau gerokai paaugo, jokių problemų nėra. Naktį eina į lovą miegoti, jeigu joje tik vienas iš šeimininkų, bet jei abu šeimininkai miega, jai trūksta vietos ir ramybės, nes labai vartomės  :]  , tad ji išdidžiai išeina miegoti ant sofos arba kėdės.

Nagučius tvarkingai galandasi į tam skirtą vietą.  (x)

O jau kad kurkia, kad murkia, kniaukia ir įvairius garsus mėgsta skleisti...  :$
Ir rytoj planuojame ją vežti pas vet, nes prieš tai sakė, kad galima bus jau ir "ukuolą" į užpakaliuką, t.y. skiepyti.  :]

 
be galo žavi mažylė :) Puiku, kad problemėlės baigėsi :) Aukit ir džiuginkit vieni kitus :)
 
Oi kokia poniute miega.. Net su sypsena   (w)
 
Labas vakaras, mielieji,  [:)

vakar Nefertitė buvo paskiepyta ir net gavo pasą!  :D Dar laukia vienas skiepas po 3 savaičių.  :$
Katytė jau pramoko užlipti ant palangės ir ten tupėdama pro langą stebi, kaip kieme balandžiai vaikštinėja.  :]

Maaau...  :D

Redaguota: Julija ir Šarūnas - 2010 09 22 22:23:54
 
Nu, bet ir graži katytė! Būkit tik sveikučiai  [}
Žmogus, priklausantis katei :-)
Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS