lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2514036
Šiandien: + 20959
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Nali2

Puslapiai: Atgal 1 2 3 Pirmyn
RSS
Nali, mazoji padauza is Ozo

Sveiki!
Kaip smagu matyti tokį laimingą Nali snukutį! Man visada be galo malonu gauti puikias naujienas apie savo buvusius globotinius. Ir šįkart esu įsitikinus, kad Nali pateko pas pačius tinkamiausius žmones  [} Kokia ji man graži! Tai viena iš globotinių su kuria buvo sunkiausia skirtis, nes ji pakerėjo savo švelnumu, gudrumu, o dar taip priminė mūsų amžinatilsį šunelį Argų... Bet pasvarsčiusios su mama, nusprendėm, kad nereikia "pyktis su protu" ir kad trims šunims dviejų kambarių bute su gausia šeimyna, vietos jau bus mažoka  :]

Nali yra Lyros ir Mėtos sesutė, kurios buvo prieglaudoje. Kiek žinau, jas paskiepijo žmonės, kurie šią trijulę buvo priglaudę prieš tai, tad šunytės turėjo skiepukų pažymėjimus. Kai aš paėmiau Nali globai, man pasakakė, kad jos skiepų pažymėjimas, deja, paliktas prieglaudoje. Kol globojau, niekaip neprisiruošiau jo ten nuvažiuoti pasiimti, tad kaip suprantu jis ten ir turėtų būti likęs.

Lyg ir pamenu, kad prieglaudoje buvo kazkokie trys pazymejimai, kaip paminejai kalyciu vardus...

Sveiki,

pries pora dienu gavau paskutines Nali nuotraukas is fotosesijos. Goda idedu spacialiai tau

(x)  nuostabi panele turinti nerealu humoro jausma, ji moka gudriai pasijuokt is tu kas jos bijo- karta vaziuojant mikriuku i Utena (taip mudvi keliaujam visuomeniniu transportu ir jai tai patinka  [} ) ji taip isgazdino masyvu vyruka savo ziovuliu, kurio metu parode visus dantis, zavingai nusisypsojo ir jam mirktelejo  :D  :D  :D  vargsas visa kelia prakaitavo, o ji ramiai miegojo pas mane ant ranku.
Ir tai nepaskutinis nuotykis. Eidama i Maksima ja risu prie sunim skirto stulpo, o gryzusi randu ta pati suni, bet vaikai kabantys ant jos periodiskai keiciasi ir dar pesasi, kuris ja labiau myli  :D Moka labai zavingai gedytis, turi labai skardu balsa, labai patinka eiti pasivaikscioti ar su manim apsipirkineti. Gudri, kaip velniukas- vagia parkelius, trintukus, markeriai yra jos dievas, net i rankinuka pas mane kisa nosi, kad tik pasivogt ir sugriauzti. Kate ismoke ja atidarineti kaikuriuos stalcius. Pora naktu kaip isigudrino miegoti salia manes lovoi po kaldra ir pasidejusi snukuti ant pagalves  (z)
Dievina pomidoru padaza, pakvaista, kai atidarau stiklaini, o jei dar spagecius darau su juo- tai jai mirtis alyvose. Pas krikstasuni vagiliauja anyzinius saldainius is po pagalves, sukramte drauges cigaretes  :D
Galeciau vardinti ir vardinti, bet ji mano sviesos spinduliukas  [}  [}  [}  O sesutes rado namus? Jei Vilniui- tai butu smagu susitikt  (s)
Dar idedu jos imote- siame Anita  :$  reikli mama, kuri labai grieztai moka paaukleti ir suvaldyti visus ivaikius, tik ji jau nutamsejus.

Marsas priglaustas is Leses, kai teko uzmigdyti Tigra, labai truko namie ryzumos  [} ir Diegas paimtas is lauko, tris paras gaudem ir priglaudem  [}  Du broliukai dobiliukai, visu skadu sumanytojai ir suns isnaudotojai  :D
Redaguota: Cikitita - 2010 09 22 15:26:17

Kad daugiau tokios geros širdies žmonių būtų.. Sėkmės Jums Cikitita.

nu ir gausus ten pas Jus keturkoju burys. O is Nali nuotykiu ir isdaigu tai gaima juoktis ir juoktis :) Labai linksma mergyte :D

^*^ Sveiki visi!
Atejo laikas atnaujinti Naliuko nuotraukas:

Auga, grazeja  [}  Tik dabar prasidejo "durnas amzius" ir nori klauso, nori ne.
Didziausia naujiena ta, kad ryzas ibrolis, pasirodo tapo isesere  :D  :D  :D

Net blizga Nailiukas, kaip išvaškuotas  [} O įsesę reikia skubėti nukenksminti sterilizacijos būdu  :D

[} Kailiukas tai pas ja pasaka, uodega tai i6vis pasididžiavimas- tokios Fifos far nemačiau.
O Marsiukei dar ankstoka dėl sterilizacijos galvot, ji pas mane labai mažytė pakliuvo, tegul paauga. Megėja peršalt, tai noriu pradžioi sustiprinti imunitetą, kad neatkristų.

Labas vakarelis,

ar kas esat mate, kaip suo slepiasi po kaldra arba zaidzia"prigauk kate"? Jei ne, idedu fotoreportaza

Nali auga ir grazeja akyse, labai megsta su manim keliauti, labai patiko sniegas ir ziema, net dreba is laimes kai einam i lauka ir leidziu issidukti be pavadelio.  :D Zaidzia su varnom- nenusibostantis reikalas. Begalo myli vaikus- tokio kantraus suns dar nesu maciusi 8)

Redaguota: Cikitita - 2010 12 02 19:33:09

[}  Valio, laimingiesiems  [}

Kaip pasiseke Nali ! :))))

Kokia graži šeimynėlė!!! [}

Sveiki,
ateinu su labai liudnom ziniom. Syvakara islydesiu i anapus vaivorykstes sali savo numyletaji Marsa, mano mazaji sviesos spinduleli. Jis ismuko i balkona ir iskrito, yra krites pries tai, todel i balkona neleisdavau, o sykarta...nukrito ir luzo stuburas, kaimynas dar bande vezti i Jakova, bet jam ten tik pasake - mire.  0)

Iš visos širdies užjaučiu. Žinau, kad netekties skausmas dar ilgai kankins, o su laiku ne nuslops, tik taps ilgesingu liūdesiu. Laikykitės. Jei neklystu jūsų namučiuose yra dar keli gyvūnėliai, kurie neleis jums paskęsti liūdesy.

Marsas buvo mano meile, mano sviesa, mano numyletinis. Jis mokejo duoti tiek meiles, be jo namai tusti ir niurus. Nepilnai pries metus uzmigdziau Tigra - prostatos vezys. Siemet vel...
Aciu, uz uzuojauta.

Bet kaip prislegia tokios netektys. Viena po kitos, kai net nespėji atsigauti...

Sveiki visi,
o musu gausi šeimyna pagausėjo dviem įvaikiais [}  ryžiuku Mufiku ir jo trispalve sesute Fufi  [}. tkeliavo jie pas mus kažkur prieš menesį, galima sakyti iškarto po netekties. Keista istorija su jais gavosi. Jų šeimininkas padavė i globą skelbimą, kad jeigu kačiukų nepasiima niekas jis vakare juos veža migdyti. Mes pažiūrėjom, pasitarėm, numojom ranka į tai, kad ten kur trys, galima priglausti ir ketvirtą, nuvažiavom ir pasiemėm du burbuliukus. Du likę broliukai gyvena pas laikiną globeją.
Atsivežėm ir prasidėjo CIRKAI. Senbūvis Diegutis be jokių šnypštymų, urzgimų ir pasipriešinimo iškarto priemė mažiukus  8) . Nali taip isijautė, kad pas ja netgi pieno atsirado. Tiesa nedaug ir greit dingo, bet vaizdas buvo verčiantis iš koto  :D  kai didelė kalaitė maitina du kukulius kačiukus. Abu p[asidalino vaikus - Diegas neabejingas Fufi, o Nali dievina Mufiką. O mažiai tai tikras "smogiamasis būrys". Gal žinot, kaip atpratint laipiot užuolaidom ir ka daryt, kad mažas, ryzas užsispyrelis sisiotų į dėžutę? Nesu tūrėjusi tiek bėdu nei su vienu augintiniu (w)  
Bet ir džiaugsmo gaunu dvigubai. Šyrit pabudau nuo galingo murkimo - visi trys kiciai miegojo pas mane kojose, susisukę į kamuoliuką ir murkė  [}
O Nali pagaliau tapo tikra, suaugusi pana - sulaukėme pirmos rujos. Labai mėgsta vandenį, iš ežero ištempt sunku  :D  iškarto tampa vaikų numylėtinę. Jos mama matyt tikrai buvo sugriešijus su šunimi gelbėtoju, nes ji iš vandens tikrai skęstanti ištrauktu.
Pridedu foto Nali, tiesa senoką, nes esam be fotoaparato, o nekokias foto dėtis nesinori.

kokie smagūs pas Jus nuotykiai :) Tikrai džiaugsmo daug, kai namie tiek augintinių. Sėkmės Jums!

Oho, kaip džiugu girdėti, kad mano buvusi globotinė gyvena tokioje linksmoje kompanijoje ir turi super šeimininkę! Pamenu kai rašėm dienoraštį apie Nalytę, iškart pristatėm kaip niufaundlendo mišrūniukę, nes žiauriai priminė mūsų šunį, kuris taip pat buvo toks. Beje Nali nuo pat mažens ir domėjosi vandeniu  :q

:D Tai, kad jos nemyleti - neimanoma
Puslapiai: Atgal 1 2 3 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS