lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2483863
Šiandien: + 26182
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Nali

Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
RSS
Nali, mazoji padauza is Ozo

Sveiki visi,

karta su draugu bevaikstant po oza uzsukom i prieglauda ir pamatem po kede gulinti miela suniuka, priejau, paglosciau ir supratau- mano.  Senokai ieskojau suns, nors pas mane namie ir karaliauja kates. Nemiegojau visa nakti ir kita diena gryzau ja pasiimti. Parvaziavus kilo nedideles psichologines problemos- Nali bijojo paniskai laiptu ir atidaromu duru. bet per savaite pamazu baimes iveikem, dabar laksto laiptais be jokio vargo. draugauja su Diegu (2 menesiu kaciuku), jau igauna normalu svori, isvaiksto lauke valanda, kartais net ilgiau, pradzioi isvaiksciodavo vos pusvalandi. Didzioji dalis dantuku jau pasikeite.

o su Diegu tai krecia didziausias zbitkas, siame Anka tai stebi is aukstai ir abu aukleja. Nali jaucia didziule silpnybe bandelem su desrele, kukuruzu burbuolem, svogunam, zaliom bulvem, sparaginem pupelem. vadinu ja mazuoju siurbliuku. Panele susimaste sau nauja amplua- ji dabar kate  :D  :D  :D  Bande mokytis murkti, nors labiau panasejo i svelnu urzgima, bando kopijuot kaciu begiojima baldais, tik nesupranta, kad svorio kategorijos tai skiriasi. Labai megsta naktinius pasivaiksciojimus parke, tada leidziu iki soties issibegiot, nes diena tam per karsta. Kesinasi i viska ka pasiekia, daraugai jau zino, kad batus reikia det aukstai  :D

labai ja mylim visi ir ji labai myli, didele buciuokle. Foto nelabai ryskios, nes kolkas neturiu fotoaparato ir fotografuota su telefonu.

Kazkodel foto neisikelia. padekit  &)

kukuruzu vaikai
Redaguota: Cikitita - 2010 08 17 23:41:18

O, aciu labai uz naujienas !
Tuoj laikui einant mokes ir kniaukti Jums  (z)
ACIU didelis Jums, kad paemet Nali .
Sekmes [}

:D  tai ji nekniaukia, o spygauja. Artiste mano mazoji. Tokiam geriui ir groziui neimanoma buvo atsispirti. Idomu, o ji turejo broliu ir sesiu? Koks ju likimas?  :-{

Antra foto - superinė :D

:D  :D  :D  dvi kates ir suo.

Jus turbut tokioj kompanijoj linksmai gyvenat  [.|.|.|.]

[}  Pati geriausia kompanija.
Va kokia jau nali didelė, tik kolkas primena burunduka, nes vaikiskas kailis keiciasi idomiai, didele pamazu platejanti juosta ant nugaros.

:D  sveiki,
dar pamenat mus? O mano mažė va kokia jau pana  (s)

Redaguota: Cikitita - 2010 09 15 12:59:42

Aisku pamenam!  [:)

Vau...vau... kokia uzaugus ,,mazyle" jau. Nagi grozis neispasakytas  [}

:D  :D  :D  na ji dar vis mažylė.
o kaip ten del jos skiepu paso?  &)

Oho, kokia užaugusi  grožybė [:)

Citata
Cikitita wrote:
o kaip ten del jos skiepu paso? smile&)

O Jums kai dovanojo Nali, nedave? Arba gal neturejo oze, galbut prieglaudoj buvo, arba pamirso... tai tuo atveju gal tada pasake kur ir kada pasiimti?

Labai grazi sunyte :)
O ji buvo paskiepyta? Prieglaudoj paprastai jauni suniukai nebuna skiepyti... Ne nebent jos buve seimininkai buvo ja paskiepije, o paskui i prieglauda atidave...bet vargu.

:L  man prieglaudoj sake, kad skiepu pasas yra, tiksliau Oze tada neturejo su savim. Kazkaip mus del to sugeba pamirsti  :D
Redaguota: Cikitita - 2010 09 15 15:00:04

Citata
Auksė wrote:
O ji buvo paskiepyta?
Taip, ji buvo skiepyta.

Citata
Cikitita wrote:
man prieglaudoj sake, kad skiepu pasas yra, tiksliau Oze tada neturejo su savim. Kazkaip mus del to sugeba pamirsti smile:D
Tai gal tada jums reikia i prieglauda nuvaziuoti, jeigu pasas ten?

:-{  matyt teks kada prie progos, kai laisvesnio laiko bus.
(z) o pana auga su charakteriu, pavyduolė, kaulintoja, vaikų numylėtinė.

(x)

Kadangi Nali net nera buvus prieglaudoje, tai vargu ar jos skiepu pasas ten galetu buti. Reiktu klausti Godos, kuri Nali globojo. Jei jau kalyte tikrai buvo skiepyta, tai, greiciausiai, tas pasas bus likes pas ja arba kazkur Oze.
Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS