lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2483863
Šiandien: + 26182
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Micė ir... gyvenimas, netekus Pupos ir Usurskėlio16

Puslapiai: Atgal 1 ... 12 13 14 15 16
RSS
Micė ir... gyvenimas, netekus Pupos ir Usurskėlio, kačių depresija; netekus augintinių

Tokios nuotraukos ir pasipasakojimai atgaiva ir nusiraminimas šiame piktame pasaulyje...

Citata
Ilo. Kol. parašė:
Tokios nuotraukos ir pasipasakojimai atgaiva ir nusiraminimas šiame piktame pasaulyje...

Ilona, kad ir kaip būtų liūdna, aš šias nuotraukas tik žiūriu ir žiūriu, nes nebegaliu savo mielųjų priglausti ir paniurkyti. Esu toli toli. Džiaugiuosi tik tuo, kad jiems viskas gerai, jie sotūs ir tikriausiai laimingi savo namučiuose. Palikau skaniausio maistuko bent trims mėnesiams, kad šeimai nereiktų rūpintis. Taip pat gal pusę tonos kraiko, kad niekam nereiktų tampyti tokio svorio kas savaitę...

Micelės burnytė rodos visai pasveiko; žaizdelė ant kuprytės nuo vaistų leidimo irgi pamažu traukiasi ir mažėja. Skambinu namiškiams kas vakarą. Mama sako, kad kai pagarsina kolonėles (kai kalbu per Skype), tai visi trys susirenka aplink ir kraipo galveles prie durų. Kažin, supranta jie ką ar ne? Kad balsą atpažįsta tai faktas, nes Vincentas nuolat kalba Skype'u su draugais ir draugėmis, bet kačiukai nereaguoja. Oi, kaip labai aš jų pasiilgau :)
Žmogus, priklausantis katei :-)

Tikiu, kad labai pasiilgote... O jie jūsų, Odeta, pasiilgo trigubai. Nes jie trise  ;) Tikiuosi, kad jus Ten gerai įsikūrėte ir pakenčiamai jaučiatės. O aš stoviu eilėje tų, kurie laukia jūsų grįžtant  [}

Nuostabios nuotraukos   (x) net per jas matosi, koks ryšys sieja Jus ir Jūsų kates.  [}
Niekada nenustosiu žavėtis Jumis.

Tokiu Žmogumi, kaip Odeta, neįmanoma nesižavėti. Iš jos aš mokausi...

Einu praėjusį šeštadienį per vieną tokį Angljos kaimelį pasivaikščioti, ramu, gražu, gėlės žydi. Žmonės, kas automobilį plauna, kas kiemą šluoja...  Iššoka tokia didelė rusvai juoda katė (tokia Moka spalvos) man ant kelio, krenta po kojomis ir kad pradės raičiotis! Šeimininkas krapštosi kieme, žiūri į mus ir šypsosi. Be žodžių - tik žvilgsniu parodė, kad katytę "ok paglostyti". Nu ir pradėjau! Nė nepajutau, kaip lenkiausi, tūpiau, o paskui ir atsisėdau ant žemės, abi rankos paskendo jos kailiuky, o pagyros jos švelnumui liete liejosi man iš lūpų. O ji tokia nerealiai meili! Užlipo ant kelių ir niurkomės iki pasiutimo. Jaučiu, kad jau nebegaliu kalbėt, balsas dreba, o ašaros tik pupt pupt... Nu...tai va taip va man   :$
Žmogus, priklausantis katei :-)

Rytų išmintis byloja: kančia yra baigtinė. Todėl neverta, Odeta, taip jautriai, nes viskas bus gerai. Daaaar truputėlį ...ir...  :$
Bet ką čia aš apie jautrumą, juk ne aš, o tu toli. Sėkmės tau, stiprybės ir neprarask vilties.  [.|.|.|.]

Odeta, brangioji,
žinok, viskas bus gerai  ;)  Tas laikas taip greit bėga....
O taviškiai gyvena meilėje šiltai ir sočiai...nespėsi nei "apsisukti", kaip vėl būsite kartu  [} Neliūdėk  [.|.|.|.]
Redaguota: Giedrė Di - 2011 03 24 22:46:38

Odeta, stiprybės jums ten. Jūsiškiai saugūs ir puikiai leidžia dienas. Nors tai ir jus pati žinote. Ech, ta širdis su savo virpesiukais...
Puslapiai: Atgal 1 ... 12 13 14 15 16
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS