lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2483985
Šiandien: + 26304
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Katyte Indija

Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
RSS
Katyte Indija, dabar jau Tundra

Beveik pries savaite issirinkom Oze grazuole katyte Indija. Ja mums ipakavo i deze su uzrasu TUNDRA VODKA :-) tai ir vardas liko Tundra :-D
Miega diena nakti, atsikelia pavalgyt ir i tualeta nueit. Vaiksciot po namus dar bijo, eina slapstydamasi.

Štai kaip renkami vardai (klausimuks - kodėl ne VODKA?  :D )

Šaunu, kad turite šią nuostabią katytę:) Kaip tik ją gelbėjau nuo piktų žmonių ir tykančių pavojų. Ji tikra šaunuolė - paklusni ir švelni:)Svarbiausia, kad ją mylėtumėte ir nuoširdžiai leistumėte adaptuotis Jūsų namuose. Laukiame katytės foto iš naujų namų;)

nepakartojama vardo parinkimo istorija :D super! sėkmės Jums ir katytei, gyvenkit kartu ilgai ilgai ir draugiškai:)

Ačiū, Asta, už naujienas :) Aš Jums ir dovanojau tą katytę, taip įdomu buvo, kaipg sekasi, ar vyras nesupyko labai? :))

Aciu uz naujienas! labai faina skaityti tokias naujienas :)

Vodka vardas negrazus. Tundra grazesnis :-)
OrintaV, papasakokit jos istorija, prasau.
O kai parsinesiau, vyras ne tai kad nesupyko, bet apsidziauge. Dabar jie draugai (abudu tinginiai miegaliai)

Turiu klausimeli del sterilizacijos. Ten ant pilvuko siules tokios, su zaliais siulais... joms reikia kokios nors ypatingos prieziuros?

Tokia rami katyte, net prie degiuku nelenda. Nu man tai keista. Valgo sausiaka, ir nieko daugiau is manes neima... nei varskes, nei mesos... o va su dukra valgo manu kose :-)

Siūles išimti reikėtų, berods po 10 dienų nuo sterilizacijos. Orinta, gal tu atsimeni, kada Indija sterilizuota buvo?

tai reikia vezti pas veterinara? bet kuri, ar ta pati?

tai bet kuris ištrauks, aš savo šuniui pati ištraukiau, ten nesunku visai

traukiam siulus, as laikau kojas, dukra prieki, o vyras apsiginklaves pincetu ir skalpeliu mesineja... siulai atrodo iauge, vienas teliko, pats maziausias ir sunkiausiai iziurimas, o kate pabego... ir kaip ja dabar iskrapstyt is po lovos?
jataus, kaip gaila.

ASTA, manau, kad kol kas palikite ją ramybėje- nebandykite iškrapštyti iš palovio. Nieko, praeis išgastis- pati išlįs. Gal jai kiek suskaudo, kai traukėte tuos siūlus. Dabar tegul pati aprimsta  :$

Isemem vakar visus siulus, procedura labai nemaloni. Kai pabaigem, Tundra uzmigo pas dukra ant ranku.
Nakti buvo nuejus pavalgyt, o ryte atejo pas mus i lova ir murke. Ko gero, nebepyksta ant musu.

Indija- Tundra labai supratinga mergaitė  ;) Juk buvo nereikalinga, išduota ir pasmerkta, o dabar mylima ir lepinama  [} Todėl ir nepyksta už mažus, bet reikalingus nemalonumus, nes labai daug blogybių mačiusi  :$

Smagu, kad gerai viskas baigės :) lauksim dabar nuotraukyčių

LABAI lauksim nuotraukyčių  [}

Tundra bijo degiuku :-)))
kam pasigirdavau, kad turime kate, visi sako: tai dabar jau jusu peliukam sakes! bet kad degiukai puola artyn noredami susipazint, ji nuo ju traukiasi.
Redaguota: asta riabcoviene - 2010 06 01 08:18:13

Šaunioji bailiukė  :$ Šiais laikais nejuokas- visokios lygios teisės visiems ir pan. nesąmonės- pakibink kokį peliuką, tai dar bėdų turėsi su visokiom kontroliuojančiom instancijom (šiuo atveju- su šeimininkais)  :D

Mano žiurkytė irgi nori su mano katyte susipažnti, pasilabinti, o katė bijosi  (z)  atrodo atvirkščiai turėtų būt, bet va taip jau yra ...  (z)

Tundra pas mus jau visai sava.
Labai megsta plakta zalia kiausini, tik isgirsta musamo kiausinio garsa - jau trinasi aplink kojas ir rekia: duok, duok :-)
Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
Skaito temas (3 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS