lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2623506
Šiandien: + 10128
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Faina - Fifi2

Puslapiai: Atgal 1 2 3 Pirmyn
RSS
Faina - Fifi

Noriu pasigirti kokia mūsų mergaitė stropi mokinė: šianiden išmokome galutinai komanda gulet  :!  :q  Jau mokame: sedėt, op ir bučkis :$ .Kai išgista bučkis taia tbega bučiuotis net iš kito kambario , bunu visa šlapia  :D

Nu faina ta jūsų Faina  (x) .Lazanija irgi bučiuojasi,bet komandų neklauso.Ji savarankiška pas mus mergaitė.Vakar šiek tiek išsigandus buvau,nes eilinį kartą išvedžiau pasivaikščiot į paupį ir atsegus Lazaniją nuo pavadėlio toji nulėkė kaip žaibas savo keliais.Nuėjom su taksu Lakiu ir kaimynų Ledi ieškot,o ji po gerų dešimties minučių atgal parskuodė.Bariau,tai atsigulė ant žemės ir priekinėm kojytėm snukutį užsidengė.Neužilgo vėl vesiu pasivaikščiot,tai abejoju ar šiandien Lazaniją atsegsiu paupyje nuo pavadžio...  :X  Mes paupyje praktiškai būnam vieni ir jiems patinka be pavadėlių palakstyt,pasiraust žemėse ir netgi pabraidžiot  :!

Na va norime pasirodyti ir vėl :)
Lankiausi Valankampių paplūdimyje:

Perkaitau:

Teko pavairuoti:

Va kaip gražiai moku gulėti, braškės mano silpnybė :

Šildau šeimininkei vietą kol ji mokos, o poto miegu jai ant pilvo:

Suraskite mane:

Daržininkaujam su Smilga:

Nuvargus po darbingo savaitgalio:

Tai tiek iš mano spalvoto gyvenimėlio  (s)  [.|.|.|.]  [}

Tai vis dėlto ji yra šuniukas. Ir į Lazanją vis labiau panaši. O buvo tokia voverytė.

O jau užaugusi kokia  [}

Taip ji man labai i Lazanija panasi ir isvaizda ir charakteriu, tik tiek, kad pukuotukas :)

Noreme pasirodyti kaip smagiai leidome savaitgalį prie JŪROS:)
Keliajame:

oho kiek daug smėliuko:

didžiosios pusryčiautojos:

pasivaikštinėjimas(panelės buvo tvarkingos niekur toli nebėgo ir galėjo vaikštinėti be pavadukų):

Susitikimas su jūra:

Pasilakstymai:

Po pasilakstymų reikia pamiegoti:

Ir kelionė atgal:

Kaip jums visiems linksma buvo  [:) Norėjau paklausti, kaip nebijote be pavadėlio vedžioti- tai kokie vaikai, tai koks šuo piktas, tai mašinos, bet kas gali išgąsdinti  :-{ Aš globotinuką (jam buvo 2-3 mėn.) po kiemą tik su pavadėliu vedžiojau. Nepasitikėjau tiek juo, tiek aplinka. Man kažkaip labai jau baisu buvo, kad tik ko neatsitiktų  :-{
Redaguota: Ilo. Kol. - 2010 06 16 22:13:30

Na mes jų taip pat nepažįstamoje aplinkoje nepaleidžiam. Bet Šventojoje gyvenom šale upės kelias visai kitoje pusėje, jos taip toli niekur nenuklysta. Vaikai visi pažįstami, jas labai mylėjo, kelionės metu tiek visko prisiskanavo panos. Kai mes buvome prie jūros tapatį savaitgalį vyko energetikų spartakijada. Taigi aplinkui gyvenantys žmonės buvo visi pažįstami. Ir šeip mūsų taksė labiau zosesnė taigi toliau pasivaikšto,o Fifi nė per žingsnį nuo manęs, aš į namuką ir ji  kartu. Tikrai labai mylime savo mažyles ir žinome ką reiškia tokio džiaugsmelio netekti, taigi tikrai jas saugome, bet kaip ir vaiko taip šuniuko vakume neauginsij jis irginori pasilakstyti laisvas prie jūros ar patirti kitų gyvenimo malonumų :)

Tikra Fi-fi. Net terbelė rožinės spalvos.

Ir dar. Žinau, kad mūsų atvejis unikalus, bet vistiek įspėsiu. Dėl viso pikto. Mano taksė Trepsė, dar jauna būdama, kartą norėjo jūrą išgerti (prieš tai gąsdino lojimu, bet nepasiekė norimo efekto). O jūra buvo truputį banguota, vanduo prie kranto - su smėliu. Tiek prisirijo smėlio, kad užsikimšo žarnos - teko operuoti. Kad priežastis - smėlis, paaiškėjo tik operacijos metu. Ji blogai jautėsi, o pilve čiuopėsi neaiškus darinys.

kaip smagu nuotykius tiokius skaityti...ir dar su puikiom isliustracijom :) Saunuoles maziukes :)

Oj ta Fifi rožinė tarbelė tai jos valda :) kartais jai nori kartu eit, tai atsitempia ją prie durų ir įlipus laukia kur eisim visi kartu :)Ji tikra šaunuolė, ruošiamės į kelionę, mes kraunamės savo tašes,o ji į savąją dedasi taip pat žaisliukus :)  
Ačiū už perspėjimą, nes kartais ir unikalūs atvejai pasikartoja :)

Sumastėm ir mes jums pasirodyti kokios jau dideles užaugome :)

Nuostabu ciucika turite:) tikra lape:) labai dziaugiuosi uz jus ir uz ja, kad vieni kitus suradote:)

žavinga miniatiurinė laputaitė :) Grožis!!!

O kaip pasikeitė  [:) , neatpažint (w)

Oj ji turi ir laputės gudruma ir neapsakoma hiperaktyvuma :D na bet buna smagu su ja pajudėt vakarais:)

Štai kaip mes pramogaujam : [.|.|.|.]
Buvau kaime, kasėm bulves ir keliavom grybauti, aš taip nuvargau,kad miegojau taip :

Mano draugė Mona taip pat nuvargo:

pailsėjusi ir pasiruošusi pozuoti:

Poilsio įpatumai:

[}  Bet ir ūgio, kaip mamytė- nedidukė  [}

Sveiki visi  (s) Šiandiena mūsų namuose šventė :q  Metukai kai Fifytė atkeliavo į mūsų namučius [}  Ta proga labai norime padekoti visiems kas prisidėjo prie jos gelbėjimo iš grindos ir saugojimo, globojimo per praitos žiemos didelius šalčius, didelis jum AČIŪ, nes jau metukai mūsų namuose niekad nebūna ramu, nes čia visad tipinėja mažoji pramuštgavė Fifi :) Prisiminkim kokia didelė ji užaugo :

Puslapiai: Atgal 1 2 3 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS