lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2623737
Šiandien: + 10359
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Faina - Fifi

Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
RSS
Faina - Fifi

Sveiki, ar dar pamenate šią mažyte Lazanijos dukryte?:)

Tai va ji jau gerokai paaugusi, kaip pasiėmėme svėrė 700g., o dabar jau 3 kg., ir gyvena šitaip:

Koks užauges kamuoliukas.Nuostabu  [}

Koks laimingas kleckas  [}

Vaje kaip apsidžiaugiau pamačius Fainos nuotraukytes :D  Teko padeti Ilonai ją ir jos mamyte su sesute iš Grindos parvežti. Neatsistebėjau tada abiejų mažylių grožiu. Paskui staiga jas kažkas įsidukrino. Pergyvenau truputį, nes atrodė jos dar per mažos nuo mamytės gyventi. Bet dabar matydama tokią gražią jau paaugusią Fainą tikrai labai džiaugiuosi. Įdomu būtų dar sužinoti kaips ekasi Čainai - Fainos sesutei.

Aš ir pati norėčiau sužinoti apie jos sesute, kaip ji laikosi :)
Na patiem kaip ja pasiėmėm irgi buvo baisu su tokiu mažu kleckiuku, atsimenu pirmams dienas lovoj miegodavom ant kraštų ir centrą palikdavom jai ir visą naktį pabusdavau jai tik ji su sucypdavo,kad tik jos nesumaigyt:)
O dėl mamytės, tai ji ją greitai susirado:) Po savaitės nuvažiavom į svečius pas taksę, tai Fifi ją pradėjo laikyt mama ir nuo to laiko iš jos visko mokos ir visur paskui sekioja:)

Dar labai didelis didelis AČIŪ tiems kas ją gelbejot iš Grindos  [}

Vau, kokia gražuolėėė  [}

Bet nerealus šuniukas, seniai bemačiau tokį gražų mažylį.... O ten kur tašėj miega, tai atrodo, kaip grynas kūdikėlis (z)

Laurina,
Citata
Laurina parašė:
Bet nerealus šuniukas, seniai bemačiau tokį gražų mažylį.... O ten kur tašėj miega, tai atrodo, kaip grynas kūdikėlis  

Ir labai linksma nuotraukėlė kur Fifi tarp žaislų... Ją atpažinti galima tik iš spindinčių akių [}

Tašė yra jos valda:) Nes kai buvom prieglaudėlėje prie Fifi prilipo Žakas visur paskui sekiojo, o galiausiai ta užpyko ir nuėjo atsigult į savo tašę, bet Žakas užsimanė kartu, buvo labai smagu stebėt kaip didelis šuo bandė sulyst į ją.
O šuniukai tai čia jos chebra, ji visad jiem vadovauja, kaip sakoma gaujos galva :D
Štai dar geletas jos nuotraukėlių:
Pirmasis rytas naujuose namuose:

Pirmą mėnesį miegojom taip:

Modelis:

Štai kokia didelė buvau:

Čia mano tvirtovė:

Po pirmųjų maudynių visą naktį pramiegojau taip:

[} kaip grazu,labai labai-matosi kad ji mylima)))) :!

[} Rodžiau Lazanijai jos dukrytės foto :$ .Manau apsidžiaugė,nes dūkt pradėjo.Sutapimas ar ką?Lazanija gyvena takso draugijoje ir Faina-Fifi su taksu.Tikrai labai panaši į Lazaniją  :-[ Labai labai gražutė mažylė.Įdomu,koks charakteris?
Mūsų Lazanija yra su charakteriu,jei nenori eit, įsispiria priekinėm kojytėm ir nepajudinsi iš vietos.O sargumas neišpasakytas!Savo teritoriją,namus ir mane,saugo kaip kovinis šuo.

Manekenių manekenė, fainuolė [}  Tik baisu, kad per daug neišlepintumėte, nes paskui daug vargo turėsit ;)

kokia nepakartojama miniatiurine mazyle - tikras stebukleli :) Ar zmones kieme neklausineja, koka cia veisle??? Speju, kad tikrai demesio nemazai susilaukiat :)

kokia  miela mazyle ji tokia grazi  ^*^  [}  :$  (z)  (s)  (x)  ;)

Dabar suprantu p.Rita, kad mažoji charakterį paveldėjo iš mamytės :) Ji taip pat nieko nedarys jei tai jai nepatinka. Sargumas tai pat neišpasakytas, saugo mūsų visą namą. Tačiau jai ją kasnors pakalbina labai jau pasitiki visais, na juk tai natūralu, jos niekas nenuvylė šiam gyvenimėlyje. O dėl takso, tai kai jus pasiemete Lazaniją, taip pat galvojom, kad tai matyt likimas, kad mamyte ir dukrytė dabar gyvena su Taksais, juk jie tokie faini  [}
Dėl iš šlepinimo, tai pas mus šuniukai miega ant pagalvių  (s) Nes tikras taksas kitur nemiega, o Fifi taip pat gi nenusileis :) Bet jos abi žino savo vietą ir nelipa per galvą,už begalinę meilę atsilygina paklusnumu :)
O dėl jos veislės tai ne vieną kart buvo klausiama kokia čia veislė, pradžioje žmonės net patys ateidavo paklausti ar čia kartais ne šicu, vėliau buvom išvadinti špicais, o dabar dažnai išgirstam, kad esa čichuaha, kas čia žino gal greit tapsim pudeliais  :D

Faina-Fifi toje nuotraukoje,kur jau paaugus ir guli patale,tai snukutis tikrai Lazanijos.Parodžiau giminaitei,tai pagalvojo,kad Lazanija.  (z)
Mūsų Lazanija nepasitiki niekuom,išskyrus mane.  :!
Miega abu su Lakiu hole ant sofos,turi abu savo patalus,kuriuos karts nuo karto apsimaino  (w).Vakare abu laukia kol užklosiu ir paglostysiu.  ;)   :O
Dienos metu daugiau būna kieme,tik nori išeit už tvoros abu.Nors vedu pasivaikščiot tris kartus dienoje,kadangi šiuo metu nedirbu.Dažnai važiuoju į kaimą pas tėvukus,tai ir Lazanija su Lakiu keliauja su manim,palaiko man kompaniją.Tik niekaip neina susidraugaut mano tėvukams su Lazanija.Nesuprantam kodėl.Šiek tiek liūdna,kadangi kartą į metus dviem savaitėm išskrendam atostogaut,o gyvūnus paliekam mano tėvukų priežiūrai.Ruduo dar toli,tikimės,kad dar Lazanija susidraugaus su tėvukais.

Vis užsuku į šią temelę pasidžiaugti šia gražuole [}  [}

Del miegojimo tai matyt musu mazoji jau niekad nemiegos kitur kaip tik lovoj, nes jeigu jai liepi miegot guoli arba kitoje lovoje su zaislais, tai ji visa nakti blaskos ir nemiega. O pirpratus jau nuo senai, kai sirguliavo norjom,kad guletu patogiai, takse miega, tai kaip nemiegos Fifi? taip ir pripratome buti karalaite :) O ji seip galetu but aktore, nes jos vaidinimai po vaistu leidimo ir skiepu verti oskaru:)Po pirmos dozes vaistu nuo kosulio ilgai tampe koja ir vaidino mirstancia, o po skiepu niekas lovoje negaledavo pasijudint. Ji dar pas mus moka apsimest nekalta, jei ka zbitkina, pabari, ji atsiseda ir pradeda kasytis. Jai niekad nieko neniesti, nebent jai skada daro :D
Keletas akimirku is mazosios gyvenimelio:
Taip as miegu per viduriuka su teveliais:

Cia manes nera:

Seiminke mokes, as jai padejau, man nepatiko parlamentarizmas, tai as ji primusiau:

Maudynes, kaip man patinka kai mane trina, bet jau tas dusas, ko jis taip purskia?:
Redaguota: zaliaskare - 2010 05 18 22:13:33

Ačiū Žaliaskare už juoko dozę!Šiandien vis įeinu pasižiūrėt,laukiu naujienų apie Kuzią.Matai jūsų Fainai-Fifi reikėjo leist vaistus nuo kosulio,o mūsų Lazanijai apsigyvenus pas mus praėjo krenkštimas.Žiūriu į nuotrauką,kurioje Faina šlapia vonioje stovi ir kažkodėl labai gera širdyje paliko...  :$
Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
Skaito temas (2 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS