lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2630119
Šiandien: + 16741
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Egzotukės naujasis gyvenimas

Puslapiai: 1 2 Pirmyn
RSS
Egzotukės naujasis gyvenimas
 
Pradžiai daug nerašysiu. Dabar Egzotukės naujas vardas - Pūkė. Naujieji namai Molėtuose. Labai smalsi katytė, naujoje vietoje iškart viską apžiūrėjo ir apuostė ir nepraėjus porai valandų išsirinko vietą ir nulužo . Charakteris persiškas - labai išdidi, bet kompanijos su naująja šeimininke ieško, visur sekioja iš paskos. Pradžiai tiek, prisegu keletą foto:




 
Ba galo dziaugiuosi del sios pikciurnos ;}}
Namie katyte visai kitaip atrodo nei tupedama narvelyje ;}}
 
Sunku patikėti, kad tai ta pati katė, iš kurios narvo net indelio ištraukt neapdraskyta negalėjau (z)

Šaunuoliai, kad nepabūgot pasiimti tokia aršią liūtę, kuri kaip matau namuose greit virto švelniu pūkuotu kamuoliu. Sėkmės!:))
 
Egzotiškoji Pūkė- melomanė  [:) Mažulė, tiek baimės išgyvenus, taip skaniai miega  [:)
 
Na nėra dar viskas idealu. Žmonių nebijo, nakty ateina pas šeimininkę į lovą ir atsigulusi prie kojų užknarkia (tiesiogine ta žodžio prasme), leidžiasi retkarčiais paglostoma, netgi žaidžia, bet labai lengvai supyksta ir bando įkasti ar nagučiais drėkstelėti ir labai mažai valgo, bet kadangi labai mylima yra, tai reik tikėtis, kad viskas susitvarkys.
 
4- tą nuotrauką radio stotis "Relax FM" galėtų nusipirkti ir pasikabinti kaip savo logotipą  (x)
 
Asta visai gerą mintį pametėjo  ;) Gal jos toks charakteris, o gal buvo erzinama ir išliko instinktas gintis  :-{ Bet su laiku turėtų viskas normalizuotis: jus prie jos ir ji prie jūsų pripras  (x)
 
Kaip supratau, katytės šeimininkai buvo kurčnebyliai, reiškia, ji gyveno tyloje - negirdėdama žmogaus balso. Išvykdami šeimininkai ją paliko giminaitei ar pažįstamai, kuriai ši globa pasirodė per sunki (taip sakė grindos darbuotojai, o aš ją tik pervežiau į SOS prieglaudęlę). Manau, kad mergytei visų pokyčių buvo perdaug, dabar ginasi nuo gyvenimo kaip mokėdama. Viskas susitvarkys.
 
Citata
Adelė parašė:
Kaip supratau, katytės šeimininkai buvo kurčnebyliai, reiškia, ji gyveno tyloje - negirdėdama žmogaus balso. Išvykdami šeimininkai ją paliko giminaitei ar pažįstamai, kuriai ši globa pasirodė per sunki (taip sakė grindos darbuotojai, o aš ją tik pervežiau į SOS prieglaudęlę). Manau, kad mergytei visų pokyčių buvo perdaug, dabar ginasi nuo gyvenimo kaip mokėdama. Viskas susitvarkys.

Ačiū - šitos info mes tikrai neturėjom, nors iš kitos puses apsisprendimo jis nebūtu įtakojęs, tik, ko gero, padės suprasti katės "keistenybes"
 
Oi linksmos nuotraukytes (z)
labai dziaugiuosi, kad gavome ziniu is naujuju namu .
sekmes jums, lauksim daugiau ziniu ir nuotraukyciu [}
 
Na šiaip katytė labai gyvybinga ir žaisminga, tik štai yra problema - kažkaip reiks apkarpyti nagus, tik įtariu Pūkei tas nepatiks. O kai jai kažkas nepatinka jin į darbą paleidžia dantukus ir nagučius, dantukai nebaisu, nes kanda labai švelniai, bet štai nagučiai aštrūs. O karpyti juos reikia, nes kliūna už kilimo kai žaidžia.
 
Labai miela ir graži katytė. Gerai, kad surado namučius ir mylinčius šeimininkus  [}  :{
 
susiburkit daugiau zmoniu, ir kuo daugiau zmoniu laiko kate, o kitas stengiasi greitai apkarpyti nagucius  [:)
 
Na, kiek galiu pasakyti iš asmeninės patirties, tai gali ir nepasikeisti katės charakteris, ir liks toki alinkusi pasidraskyti. Mūsų šeimos augintinii, kalbant apie kates, tai kaip sakom, visi "rinktiniai". Pvz., reikia žinoti, kaip paimti ant rankų mūsų katina ir kiek sekundžių galima laikyti, nes taip įsikirs į ranką nagais ir dar baisiau, dantimis,  blogiau už bet kokį šunį.. O šiaip gana meilus, nuolat taikosi ant kelių įsitaisyti, tik va nešeioti jo nereikia. Mamos katė mėgsta drikstelt ranką - ne pyktybiškai, bet tiesiog jos toks mąstymas. Vadinasi, reikia jos neglostyti, kai ji nusiteikusi žaisti, rankos sveikesnės išlieka :) Tėvo katė apskritai visada susiraukusi vaikšto ir bet kokia proga kanda, tik kad labai neskaudžiai, tai nieks jos per daug nebijo:) Tiesiog noriu pasakyti, kad visokių charakterių būna, n\bet dažnai įmanoma sugyventi:)
 
Pūkė jau pripažįsta savo šeimininkę: kai grįžta šeimininkė, tai miauksi, glaustosi (skundžiasi, kad buvo palikta viena  ;) ), leidžiasi vis dažniau paglostoma (žinoma, kai Ji pati to nori), ryte, kai tik pamato, kad šeimininkė jau atsibudo, iškart atbėga į lovą. Žodžiu, viena prie kitos baigia priprasti.  :!
O šiaip tai Pūkė labai tvarkinga mergaitė - labai daug ir ilgai prausiasi, savo dėžutėje daro į vieną kamputį, labai gražiai valgo - jeigu bevalgant koks bubukas nukrenta ant grindų, tai pirma jį suvalgys, o po to ims iš dubenėlio.
Nagiukų nukirpti nepavyko, tačiau katytė juos nusigalanda ir dabar jau nebekliūna už kilimo.
Šiaip Pūkė labai įdomi katytė, tiesiog su ja reikia daug bendrauti, auklėti ir turėti kantrybės. Ji, manau, yra iš tų, kuri prisiriša tik prie vieno žmogaus ir tik jis būna jai autoritetas.
Žodžiu, mažas džiaugsmelis  :$
 
Labai džiaugiuos, kad Pūkė jau apsiprato pas Jus namuose. Dabar įsivaizduoju kokia ji dabar, iš Jūsų pasakojimų, o prisiminus kokia ji Oze buvo tai šiurpas nukrato (z)
 
Citata
Ramūnas Urbanavičius parašė:
Ji, manau, yra iš tų, kuri prisiriša tik prie vieno žmogaus ir tik jis būna jai autoritetas.

Vienus zmones katinai myli ir dievina, o kitus tik... gerbia  :] Kazkur perskaiciau sita minti, taciau saltinio dabar neprisimenu ;)
 
Pasirodo Pūkė mėgsta "Medaus pyragą", kavą ir alyvuoges. Užuodusi šituos produktus, tol lenda, kol negauna paragauti :D
 
Koks idomus "skonis" pas katyte :)) Bet visai nesistebiu - maniskio mama dievino konservuotus kukuruzus, kiti katinai zinau megsta valgyti pomidorus :))
 
Citata
Ramūnas Urbanavičius parašė:
Pasirodo Pūkė mėgsta "Medaus pyragą", kavą ir alyvuoges. Užuodusi šituos produktus, tol lenda, kol negauna paragauti  

Saunuole Puke :$  Tik su cukrumi ir kofeinu, mielieji - atsargiai!
Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Skaito temas (2 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS