lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2623737
Šiandien: + 10359
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Lapė snapė3

Puslapiai: Atgal 1 2 3
RSS
Lapė snapė
 
GABRIELE, maniškis taip užpuldinėja mane  :D Jau ketveri metai, kaip rankos ir kojos "nutarkuotos" nagais, vienus dreskimus pakeičia kiti. Vasaromis suknelių jau nenešioju- tik kelnes  :D Laputė žaidžia, o šunelis jai kaip žaidimų draugas ar broliukas. Jei katinėlis žaismingas, vadinasi viskas jo gyvenime tvarkoje  (x)
 
Laputė gyvena labai gerai :) O jau kokia žasiminga! Reikia atsargiai vaikščioti, nes kai Laputė išsilaksto gali lengvai tave pargriauti  :q Apetitu irgi nesiskundžia .Netgi truputį išlepo, sausiukų beveik nebeeda tik konservus :)Laputė jau tapo daug drąsesnė, dar nelabai drąsiai eina pro šuniuką, bet vaikštinėja po visus namus ir šuniukui esant :) tik gaila kad vis nemyli šuniuko  :-(
 
(x) Smagu, kad pazengete i prieki del suniuko, jau bent pratipena pro suniuka ramiai Lapiune [}
Aciu uz naujienas. Tikimes paties geriausio. Gal tapsite konsultantais kaip pratinti sutarti skirtingus gyvunus, manau turetumete ka papasakoti (z)
 
Laputė su šuniuku nesusidraugavo, todėl iškeliavo pas močiutę, kas jai labai patiko. Dabar gyvena kaip karalienė. Pajautė, kad prie nieko nereikia taikytis, kad joks pavojus ( šuo) negresia tai atsiskleidė visu gražumu. Močiutė labai patenkinta, lepina skanumynais, kartu miega ir daug žaidžia.
 
Svarbiausia, kad neišsigando pasikeitusios aplinkos ir nepabėgo  ;) Beje, Gabriele, kadangi Lapiukė gyvens kaime ir daug laiko leis lauke, būtų labai puiku, kad nepamiršumėte jos paskiepyti kartą per metus. Dėl viso pikto, kad kokia liga neužpultų.
 
Mūsų Laputė gyvena mieste, trijų kambarių bute :) O aplinkos pasikeitimas jos visai neišgąsdino, apėjo,apžiūrėjo ir nusprendė , kad apartamentai jai tiks  (x) svarbiausia , kad ten nėra šunų  ;)
 
:D  Štai ką reiškia įprotis- man jeigu jau seneliai, tai būtinai kaime su daržu, sodeliu ir tvarteliu pilnu gyvulių  :D
Vistiek džiaugiuosi, kad Laputė turi namus ir yra išmyluota lepūnėlė  ;)
 
lauksime nuotraukeliu is naujuju Laputes namu, manau Jus ja aplankysite
 
Laputė miega :)
DSCF4894.JPG (25.97 Kb)
 
[}  [:) pasiilgom labai, dekui, kad nepamirstate musu :$
 
Laputė iškeliavo į Vaivorykštės šalį...  Vargšelę pasiglemžė kepenų vėžys.  Liūdim labai visi - ji buvo tikras svajonių katinėlis, o taip neilgai ją teturėjom, toks liūdnas jos likimas... Tikiuosiu jog ten kur ji dabar yra bus labai labai laiminga.
 
Gaila katytės:-(.
Puslapiai: Atgal 1 2 3
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS