lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2483985
Šiandien: + 26304
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Lapė snapė

Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
RSS
Lapė snapė
 
Lapė snapė įsikūrė naujuose namučiuose :) Drąsiai vaikštinėja po viena kambarį kur ir gyvena. Mėgstamiausia jos vieta ant stalo  (x) Vardą dar pergalvosim, kad būtu lengviau ją kviesti  ;) Tik va bėda kad ji nedraugiskai elgiasi su mūsu šuniuku Grantu, vos jam priartejus ima snypsti o tas kvailelis nori su ja pazaisti, bet manau kad su laiku jie susisdraugaus  (x)
 
GABRIELE, kad gyvūnėliai apsiprastų ir, tuo labiau, kas susidraugautų reikia laiko ir kantrybės. Tikiu, kad viskas klostysis gerai. Būtinai rašykite, kaip sekasi jiems bendrauti. Ir nuotraukėlių būtų smalsu pamatyti  ;)
 
[} oi kaip smagu, oi, kaip smagu, nesitikejau, kad parasysite, bent jau taip greitai. Aciu Jums labai. Vis pagalvodavau, kaip ten Jums sekasi...
 
:] pamirsau uzsiregistruoti - Irena. Rasykite, lauksime naujieneliu ;)
Redaguota: Irena Pifo - 2010 03 02 09:41:02
 
Aciu uz puikias naujienas. As beveik garantuoju, kad jie dar kelios dienos ir taps geriausi draugai.

Mano taksiuke kai parsinesiau katina namo, tai nesutare tikraja ta zodzio prasme "kaip suo su kate", kol viena diena negrizus namo pamaciau juos lovoj abu zaidziancius.

Taip prasidejo jos meile katinams. Kai parnesiau is prieglaudeles savo labrikui,tiek katinui nuo tokio draugo, tiek suniui buvo sokas, bet kelios dienos ir ramu. Labradorai myli bet koki drauga, Lapė snapė nemanau kad ilgai priesinsis taip pat, nes ji tikras meilumo issikunijimas.

Dar biski kantrybes ir lauksim naujienu apie neiskiriama suns ir kates draugyste :) :$
 
kaip Lapuke gyvena? gal kokiu nuotraukyciu mums [}
 
labai meilus katinelis  [} megsta gelytes pakramtyt  :=] tik nenori vis dar su musu suniuku draugaut  :-(
 
nuotruakytes  [:)
Redaguota: Gabrielė Narkutė - 2010 03 04 16:28:05
 
http://www.facebook.com/home.php?#!/album.php?aid=7204&id=100000650885260
Redaguota: Gabrielė Narkutė - 2010 03 07 09:44:53
 
Norėtumėm sužinoti , kaip Laputė atkeliavo i jusu prieglaudele?   :&
Redaguota: Gabrielė Narkutė - 2010 03 06 14:35:13
 
O kaip dabar laikosi Lape Snape pas Jus? Nuotraukyciu man jokiu nepavyko paziureti...
Lape Snape i musu prieglaudele atkeliavo is gatves su keletu vos gimusiu mazyliu... Išaugino savo katinukus, o veliau globo kitus rastus mazylius, taip pat ir Pukute, Stebukliuka, Liusyte, Siamuke, ryziukus ir dar kitus. Katyte matesi kad namine, draugiska jau is pirmu dienu buvo, matyt, kazkam pakilo ranka ja atsikratyti del "kraitelio" mazyliu...
 
Laputė laikosi gerai, bet va bėda su šuniuku ji nedraugauja ir panašu, kad nesusidraugaus. Tas tai labai draugiškas, bet ji nė iš tolo, kerta nagais į nosį ir viskas ir tas dvi savaites praktiškai nuo palangės nenulipa, stebi duris kada tas šuo pasirodys. Be to šuo mūsų tarnybinis, naudojamas sprogmenų paieškoje, tai bijom, kad nosies jam nesužalotų. Tai va nežinom ką daryti, svarstom gal ją grąžinti, kol visai neįprato, gal atsiras kiti šeimininkai be šuns, nes katytė labai miela ir dabar patiems mums širdį be galo skauda, įpratom prie jos.  
Parašykit iki kiek prieglaudėlėje kas nors būna, jei kartais nuspręstumėm Laputę grąžinti.
 
:-( liudnoka butu del Laputes, bet Jums geriau matyti. Buname ivairiu laiku, tiesiog nezinau, parasykite kuria diena atvyktumete, jei nusprestumete grazinti. Gal cia itakos turi gyvenimas salia suneliu, kurie loja ir katinams tai nepatinka, jei kuris ibega sunelis i kaciu kambari, visos kates sukyla... Gal dar to nepamirso ir Lape Snape?
Bet nepergyvenkite, Lape Snapei reiktu atlikti sterilizacija ir galetu keliauti i Oza, ji meili, grazi, zmones atkreiptu demesi, tik perspetume del sunu
 
Gabriele,negalima taip neatsakingai elgtis.Pasiėmėtė ir išduodate kaip ankstesni šeimininkai.Graudu ir skaudu visai tai skaityti.Laikykis Laputė tu tikrai rasi vertus tavęs šeimininkus.
 
Kodėl taip iškart neatsakingai.Mums ir katės gaila, kai ji bijo iš kambario išeiti. Šuo tai draugiškas, nori su ja bendrauti, mes galvojom kad jie tikrai susidraugaus. Geriau pabandyti gyvūnėliui suteikti šansą, negu išvis nebandyti. Mums ir taip širdį skauda, o tai ką daryti jei jų vienų negali palikti, patarkit jei tokie protingi.
 
Citata
Gabrielė Narkutė parašė:
o tai ką daryti jei jų vienų negali palikti, patarkit jei tokie protingi.

Gabriele, dar labai labai nedaug laiko praėjo nuo Snapės atsiradimo pas jus. Nereikėjo iš pat pirmos dienos abiejų gyvūnų suleisti kartu, katytę reikėjo izoliuoti kuriam laikui. Dar ne per vėlu, padarykite tai. Tegul katytė pamažu pripranta prie šuniuko kvapo, jo buvimo kitur, už sienos. Katytę reikia supažindinti su šuniuku palaipsniui, pamažu. Katinėliai paprastai būna draugiškesni, o katytės labiau užsispyrusios, konservatyvesnės. Bet viskas įmanoma, jei tik turite kantrybės. Mes turėjom labai daug problemų tarp senbuvių katyčių ir naujo katinuko-berniuko. Negaliu net apsakyti koks košmaras namie buvo. Ir ne savaitę, ne dvi - gal kokį gerą pusmetį. Katytės niekaip neprisiėmė naujoko, abi į dobermanus buvo pavirtę, o dar katinukas ligoniukas pasitaikė, tai išvis nežinojome kurią pusę palaikyti. Visada kas nors iš šeimos narių visus stebėjo, nes ir kraujo praliejimas grėsė.  :-{  Neneigsiu, visi buvom strese, net išdavikiška mintis - padovanoti kam nors naujoką - buvo aplankiusi. Bet paskui aš pati susitvarkiau su savo abejonėmis, užsispyriau, kad būsiu ne aš, jei jie nesusidraugaus.... Už mėnesio bus metai, kai atkeliavo trečiasis, situacija namuose kardinaliai pasikeitė. Iki ašarų gera juos visus stebėti. Na, nesibučiuoja jie dar (tikriausiai ir nesibučiuos), bet gyvenimas verda labai įdomus. Naujokėlis nepaprastai rūpestingas, berniukiškai "auklėja" katytes, o tos, panašu alpsta nuo jo dėmesio, tik moteriškai apsimeta, kad joms tai nė motais  ;)   Nė sekundės nesigailiu dėl savo pasiryžimo, nes ir naujokas nuostabus, ir senbuvės kai ko išmoko. O ką jau kalbėti apie mus - žmones.

   Jei turite kantrybės, Gabriele, tai pasiryžkite ir toliau abu auginkite. Bet ne visų kantrybė turi vienodas ribas, tad sunku ko nors ir reikalauti. Jums geriau matyti. Jei jau nieko nebeišeis, tai pabandykite katytę perdovanoti iš namų - taip visiems, o ypač katytei, bus sveikiau ir mažiau streso. Aš tai suprantu, kad norėjote padaryti gera, nes pati jūsų kailyje esu buvusi, o su mano kantrybe mažai kas gali lygintis   :D   Juokauju čia, nesupykite.  :$
Žmogus, priklausantis katei :-)
 
:-{ jei minejote, kad Lapei Snapei "itartinas" pilvukas, tai nelaukite, susisiekite su Goda kai ir taremes kai ja dovanojome ir reikia kreiptis pas vet. gydytoja Birute del sterilizacijos, pirmoje puseje nieko baisaus, juk katytes sveikata gera. Tik laikas siuo atveju bega ne musu ir jos naudai, reiktu paskubeti sprendziant si klausima
 
p.Gabriele, rasykite drasiai apie Lape Snape, jei yra problemu, kartu ieskosime visiems priimtino varianto
 
pritariu, kad dar labai mažai laiko praėjo, ne visos katytės iškart pasijaučia savos namuose, reikia ilgesnio laiko pripasti tiek prie namų, tiek prie jų gyventojų. Tai, kad šuo nusiteikęs draugiškai jau yra labai gerai, tik aš nepulčiau jo uždarinėti, tiesiog neleisčiau labai arti katytės, ypač jei jis entuziastingai nori žaisti, tegul būna kad ir tame pačiame kambaryje, bet ramiai, nedūkdamas, nelodamas ir kitaip negąsdindamas katytės. Šunį gražiai besielgiantį pagirkite, kad katė nepradėtų asocijuotis vien su draudimais. Katytė tikrai po kiek laiko susipras, kad jai tai ne priešas, kiek susidraugaus nespėliosiu.
Pas mus kai atsirado katytė (1-2 mėn, priglaudėm išmestą), šuo buvo gatavas suėst ją (šuo nedidelis 7 kg) saugojom vieną nuo kito ir ketinom dovanoti, bet paskui katytė taip ir liko. Tiesa katytė nebuvo bailė ir pati labai domėjosi šuniu. Praėjo pora mėn, parsivežėm iš sodo namo, karas kiek ramesnis, bet tesėsi, abu galėjo būti vienam kambary, bet paglosčius katę, šeriant ją, žaidžiant šuo puldavo, bet jau ne su ketindamas papjauti, o tiesiog nuvyti. Db jau pusmetis praėjo, draugais, kurie miega vienam guolyje netapo, pasipyksta dėl maisto bet ant sofos kartu pasėdi, į lauką vedu abu, tai ten visai gražiai laksto ir pažaidžia.
 
Laputė  :$
lapeeee.jpg (62.48 Kb)
Redaguota: Gabrielė Narkutė - 2010 03 17 19:25:28
Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS