lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2434714
Šiandien: + 123650
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kozi12

Puslapiai: Atgal 1 ... 8 9 10 11 12
RSS
Kozi

Dėl katytės, tai operuoti turbūt neverta, nes po narkozės gali neatsigauti, beto vėžys po pusės metų gali vėl atsinaujinti. Tai užburtas ratas.
Tegu ji gyvena ir mėgaujasi jūsų meile. Migdyčiau ją jau tada, kai veterinarai patikintų, kad jai skauda ir ji kankinasi.

O dėl šuns, aš bent jau savosios nepaleisdavau, kol nebuvau tikra, kad sugrįš. Todėl, manau, kad pirma komandas "ateik čia" ar "pas mane" šuo turi išmokti būdamas su pavadžiu ir jau tik tada kai jas vykdo, o ne tik žino, galima paleisti. Nes dabar Jūs savo šuns nekontroliuojate, o tai nėra gerai.
Ir tikrai ne visi žmonės, o ypač vaikai džiaugiasi lakstančiu palaidu šunimi. Juk vaikai gali išsigąsti vien pamatę į juos parlekiantį šunį. Beto, jei bėgs prie kokio nors pririšto, tačiau agresyvaus šuns padraugauti, gali ir pati rimtai nukentėti.
Beto, šuniui nepakanka vien ilgų bėgiojimų. Jam reikia ir protinių pratimų. Tada labiau išvargsta, todėl lauke žaidimus reikėtų kaitalioti su dresūros pratimais.

o aš sakyčiau, kad Kozi būtina rimtesnė dresūra - patarčiau pavaikščioti į dresūros užsiėmimus. Gali būti, kad daug klaidų pati dresuodama darai, todėl nepavyksta išauklėti. Nemanau, kad Kozi tokia jau beviltiška, bet turbūt kažką ne taip darai, jei ji kviečiama neateina, t.y. mano, kad gali neateiti...
Dėl katytės labai gaila, bet patart labai sunku. Turbūt tik šeimininkas geraiusiai supranta skauda jai ar ne.
Puslapiai: Atgal 1 ... 8 9 10 11 12
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS