lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2533045
Šiandien: + 957
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

pamestinuks

Puslapiai: 1
Atsakyti
RSS
pamestinuks
 
Sveiki,turiu klausymeli noriu padeti vienam mielam suniukui,kuri matomai ismete seimininkai,jau bus svaite laiko kai siuniukas gyvena lauke.Problema yra ta,jog jis yra baigstus ir nieko prie saves neprisileidzia,taip yra sunku ji pagauti.Meginam pripratinti ir prisijaukinti maistu,bet rezultatu jokiu,niekaip nepasiduoda.Tad gal galetumet patarti,kokiu budu dar galima butu ji pagauti? Isanksto dekoju.
 
čia pagrindinis būdas, baikštūs šunys mėnesiais pratinami... jei jis be antkaklio, tai sunkiau, nes dar jį reikės uždėti. pažiūrėkite, gal jam patinka žaisti su kitais šunimis, tai galima taip privilioti arčiau.

kiti būdai yra drastiški, pvz., pasikviesti san. tarnybą, bet neaišku, ar pas jus tokia yra, be to, jei jie nepagaus, tai šuo bus ilgam išgąsdintas.
 
Siuniukas turi antkakli ir nesenai paaiskejo,jog jis budi prie rujuojancios pateles laiptines.Palaipsniuj mane jau prisileidzia,siek tiek zaidzia,vakar prisegiau pavadeli prie antkaklio,bet labai sustresavo,pradejo inksti ne savo balsu ir rautis is jo.
Puslapiai: 1
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS