lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 4988056
Šiandien: + 15169
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Jos turi tik viena kita, bet labai nori tureti namus

Puslapiai: 1
Atsakyti
RSS
Jos turi tik viena kita, bet labai nori tureti namus, 4 stoties katytes iesko namu
 
Labas vakaras. Rasau su viltimi atrasti 4 katytems galimybe atrasti namus ar kokia saugu silta kampeli. VILNIUJE SODU G.salia viesbucio Gintaras nuosavo namo kieme apsigyveno dvi kates. Nama nupirko nauji seimininkai ir katelems neliko net mazo kampelio tame kieme. Salia viesbutis ir gelezinkelis, nera kur prisiglausti net per salti ar lietu. Dviems rainiukems ir dviems ju paauglems katytems reikslingas saugus kiemas ar namai. Ar galima joms padeti? Tel. Namo savininko, kurio kiene jos yra  868650156 Mantas. Aciu.
 
Namo seimininkas padetu pagauti jas, paaugliukes yra viena visiskai baltos sniego spalvos, o jos sesute sidabrinio pilko atspalvio.
 
sveiki, kai tokie beglobių gyvūnų kiekiai, paliktas telefonas neišgelbės, reikia, kad patys suinteresuoti žmonės skambintų prieglaudoms ir tartųsi. neaišku, ar katės jaukios, ar baikščios. baikščios jau paaugusios katės dažnai neturi šansų tapti naminėmis, nebent namų globoje, kur jai skiriama daug dėmesio. prieglaudoje jos 90 proc. tokiu atveju liks laukinukėmis ir niekados neras namų, nes prieglaudoje valandą kalbinti vieną gyvūną na tikrai neįmanoma.

šiaip labai padeda nuotraukos, kai pamatomas gyvūnas, kartais daug greičiau pagalba atsiranda. nuotraukas ir aprašymą reikia siųsti visoms Vilniaus globos organizacijoms, taip pat paskelbkite naujieną gyvunugloba.lt, tik nepamirškite jos, komentuokite, atsakinėkite, nes globėjų ir ieškančių globos gyvūnų proporcija yra vienas prie 100, ir tada, kai siūloma pagalba, būna lengviau apsispręsti, juk globa - tai ir išlaidos, ir rūpestis.

(jei savininkas nesugeba pastatyti net dėžutės, tai, aišku, nėra apie ką net kalbėti, tokiems žmonėms gyvūnas tik kliuvinys...)
 
Deja naujam savininkui kates nerupi, jis ismete ju namelius per salcius, neseria ju, jos badauja ir maitinasi kas ka numeta ar prie Macdonaldo ismaldos iesko, ju vaikai jau rudeni mire is alkio. Niekam jos nerupi, eina kalbos kad norima jas nunuodyti.
 
Gal kas galetu bent atvaziuoti ju nufotografuoti, aciu
 
Vargeli tu mano, juk šiais laikais visi turi mobiliuosius. Nufotografuok, paskambink į visas prieglaudas. galų gale, sėsk ir nuvažiuok, pasitarsi, ką daryti. Nenoriu priekaištauti, bet reikia suktis, aktyviau norėti padėti. Na, atsibuskime. Juk galima padėti. Nenusisukite.
 
Sos, jau savaite visos 4 katytes vienu metu dingo, panasu kad kazkas negero, serianti 76 moteris praso pagalbos, gal kas gyvena netoli stoties ir galetu paieskoti, jos tel 867951041
Puslapiai: 1
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS