lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 4988056
Šiandien: + 15169
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Atnaujintas reikalingų daiktų sąrašas!

Puslapiai: 1
Atsakyti
RSS
Atnaujintas reikalingų daiktų sąrašas!, pagalba daiktais
 
Neretai žmonės klausia, ar prieglaudai nereikia kokių nors daiktų. Reikia, brangieji, ir kai kurių dalykų - labiau nei kitų.

Šiuo metu situacija su finansais tragiška. Maisto dar yra, bet daugelis kitų dalykų jau eina į pabaigą. Jei galėtumėte pagelbėti, ar atveždami šių daiktų į prieglaudą (Minsko pl. 33a), ar palikdami mūsų stenduose "Akropolyje" (Priešais "Kiką") arba "Vetoje" (priešais Kalvarijų turgų), būtume labai dėkingi. Taip pat galima pervesti į sąskaitą su nuoroda, kam skiriamos lėšos. Jei nebus parašyta, bus naudojamos gyvūnų reikmėms, kam tuo metu labiausiai reikia.

1. Kraikas katėms. Kačių yra apie 30 vienam vagonėlyje ir keliolika kitam. Galite įsivaizduoti, net taupant, kiek jo išeina... Nesant kraiko, naudojami laikraščiai, o tai labai apsunkina švaros palaikymą.

2. Vienkartinės ir daugkartinės guminės pirštinės (S ir M dydžio - plačiadelniai vyrukai, deja, nelabai mums talkina;)).

3. Popieriniai rankšluosčiai ar panašūs sugeriantys popieriai.

4. Šiukšlių maišai ir kitos švaros prekės (paprastos ir vandenį sugeriančios šluotos, semtuvėliai, skudurėliai).

5. Paklotėliai, gultai gyvūnams (kad būtų lengviau skalbiami), kitokie medžiaginiai daiktai, kuriuos galima taip naudoti

6. Indeliai maistui, ypač didesni ir dubenėlio formos, kuriuos galima įdėti stelažuose į specialias kiaurymes.

Daiktai nebūtinai turi būti nauji, gali būti jūsų augintinių jau naudoti.

Galbūt turite nebereikalingų daiktų ar baldų – tai galėtų būti dar tvirta spintelė, lentynos, foteliukas, taburetė, kas padėtų ir gyvūnams įtaisyti jaukesnius kambarėlius, ir tvarkingai susidėti daiktus; labai praverstų nedidelės kopėtėlės, ant kurių pasilipus galima būtų tvarkyti viršutinį stelažų aukštą.

Pavasariui atėjus, jau galėsime rinkti lietaus vandenį plovimo darbams. Gal turite nebereikalingą statinę vandeniui ir galite mums padovanoti? Visada praverčia ir europadėklai: jie gali virsti grindimis, pakyla, lentyna, suoliuku, kad ir naudoti, bet jei nesupuvę - džiaugsimės, jei galite bent kažkiek jų atvežti mums, atšilus orams imsimės darbo!

Taip pat anonsuojame gegužės mėnesį vyksiančią talką: tiek pačioje prieglaudoje, tiek apylinkėse: būtina nušienauti pievą, nes kitaip erkės mus suės... Jei turite benzininę krūmapjovę, trimerį, traktoriuką - bet tvirtus, ne gležnai vejos žolytei pjauti - praneškite iš anksto adresu ilona@sos-gyvunai.lt, mes jus atėjus laikui būtinai pakviesime.
 
Sveiki. Turiu namie nebenaudojamą stalą - pusiau kampinės formos, gana didelis, labai geros būklės (išmesti būtų gaila), gana šviesios spalvos, laminuotas paviršius, be stalčių. Dėl pakeitimų interjere jis man netinka. Gal jums būtų reiklaingas? Padovanuočiau. Pagarbiai,
 
ačiū už pasiūlymą, o gal galite parašyti, kiek tas "labai didelis"?:) ilgiausią kraštinę centimetrais, nes būtų gaila, jei atsigabenus paaiškėtų, kad netelpa į kambariukus, ir tektų laikyti lauke...

Beje, prieglauda neturi krovininio transporto, reiktų ieškoti, kas gali padėti, tai gali užtrukti.
 
Sveiki,
matau, kad reikalingų daiktų sąrašas buvo sudarytas pavasarėjant - ar dabar reikia tų pačių ar kas pasikeitę?
Ar atvežti nurodytu adresu galima bet kada, ar reikėtų pasiskambinti? Jei taip, kokiu Nr.?
 
Oops, nepasižiūrėjau kitur :)
 
Sveika, Loreta,

Vis dar reikia tų pačių, aukščiau išvardintų, daiktų.
Prieš atvažiuodami būtinai pasiskambinkite tel. nr.: 8 683 39826 arba 8 683 69502.

Ačiū...
 
Sveiki,
Turiu nenaudojamą dulkiu siurblį. Jei jums praverstu galėčiau užvežti.
 
Sveika, Simona,

O siurblys didelis ar mažas? Jie mažas, tai būtų labai reikalingas mūsų Akropolio „SOS gyvūnų“ namuke.  
Puslapiai: 1
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS