lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3531669
Šiandien: + 38940
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Panevėžiečio Mikio (Rapoliuko) linkėjimai iš namų :)

Panevėžiečio Mikio (Rapoliuko) linkėjimai iš namų :)

Daugelis turbūt dar prisimena filosofiškąjį "SOS Gyvūnų" globotinį katinuką Rapoliuką, bailios laukinės katės-mamytės visai nebailų, ramų ir itin meilų vaikelį, kuris atkeliavo ieškoti geresnio gyvenimo iš vieno Senamiesčio kiemo. Jo mama buvo sterilizuota, pasisvečiavo prieglaudoj po operacijos ir po to grįžo atgal į savo kiemą (neseniai mačiau - gerokai pastambėjusi, sveika ir graži), o draugiškasis murkaliukas Rapoliukas liko laukti savo šanso. Laukė, laukė, kantriai ir gana ilgai, kol galiausiai sulaukė - spalio mėnesį katulis išvyko į Panevėžį, kur jam savo namus pasiūlė šeima, neseniai netekusi keturiolika metų auginto šunelio.
Taip Rapoliukas tapo Mikiu, vieninteliu namų numylėtiniu, kurio prieraišumu ir geru būdu negali atsidžiaugti naujoji šeimininkė p.Danutė:"Mikutis labai linksmas ir patenkintas gyvenimu. Kartais paišdykauja, nors šiaip tvarkingas ir labai gero charakterio. Nuo manęs neatsitraukia ir kaip šuniukas vaikšto iš paskos, kur tik aš, ten ir jis. Ryte atsikėlęs ir veidą laižo, ir rankas, jaučia dėkingumą. Jau gerokai paaugo ir pastorejo, kailiukas blizga, gražuolis".

Belieka pateikti tik daiktinius įrodymus, kuriais mielai pasidalino Mikutį auginanti p.Danutė. Kad kailiukas blizga, tai tikrai matyti :)
Nuotrauka:
0
Ugniukas
2018-06-29 15:02:51
Atsakyti Nuoroda 0

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS