lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 1599996
Šiandien: + 7914
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Stebuklinga Amajos istorija

Stebuklinga Amajos istorija

Norim papasakoti istoriją, kur neviltį keičia viltis, nesėkmes - šypsena. Ne kartą matome savo veikloje, kad tikėjimas ir meilė daro stebuklus. Reikia mokėti pakovoti už silpnesnį už save ir nepasiduoti!:)

amaja.jpg

Ačiū visiems, kas padeda ir prisideda, nes Amajos istorija visgi dar nesibaigė...

Ši kalytė, pralindusi pro globėjų tvorą vėlai vakare bėgo per gatvę į  šalia esantį mišką ir buvo partrenkta mašinos. Lūžo dubens kaulai. Deja,  lūžis buvo ne vienintelė problema – dėl iki galo neaiškių priežasčių  kritiškai sutriko inkstų ir kepenų  veikla, kraujo tyrimai buvo labai prasti, išsivystė ascitas (pilvo  ertmėje stipriai kaupėsi skysčiai). Klinika nedavė jokių vilčių, teigė,  kad lūžio metu pažeistas ir šlapimtakis, dėl ko kaupėsi šlapalu užteršti  skysčiai. Siūlė nebekankinti ir eutanazuoti.

Nesutikom. Paprašėm tik  išsiurbti skysčius. Dešimt litrų skysčių... Išsivežėm.

Tada Amajos laukė kelionė pas Kauno specialistus. Šie po apžiūros ir  tyrimų taip pat patvirtino kritinę būklę dėl kepenų ir inkstų veiklos,  bet šlapimtakio pažeidimo nenustatė. Visgi operuoti sužalotų kaulų irgi  negalėjo, nes dėl kritinės būklės Amaja nebūtų išgyvenusi operacijos  metu. Pasiūlė tik savaitę valyti kraują lašinėmis ir tikėtis stebuklo.  Paskyrėm visą laisvą laiką ir bandėm. Būklė negerėjo, Amaja suvizgindavo  uodegą, bet gulėjo kaip lapas, nesikėlė, akių žvilgsnis plaukiojo,  pilvas vėl pradėjo pilnėti. Šiek tiek vilčių teikė tik geras apetitas ir  skysčių vartojimas.

Po nepilnos savaitės lašinių Amajai teko apsilankyti dar vienoje  Vilniaus klinikoje, reikėjo vėl nuleisti susikaupusius skysčius,  patikrinti kraują ir išgirsti papildomą nuomonę. Kraujas ir pilvo ertmė  vis dar buvo kritiškai užteršti šlapalu, visgi pagal jų koncentracijų  skirtumus dar kartą išgirdome gerą žinią – šlapimtakis neturėtų būti  pažeistas.

Nuleisti dar septyni litrai skysčių iš pilvo ertmės. Visgi  išgirdome tą patį – prognozės liūdnos.

Bet stebuklų būna:)

Už poros dienų Amajos būklė vis pradėjo  gerėti, ji vėl ėmė stotis ant kojų, duoti priekinę leteną, skysčiai  liovėsi kauptis. Dar po kelių dienų Amaja nusprendė, kad jai gydytis jau  užtenka ir... išsitraukė lašinėms skirtą kateterį. Teko vežti įstatyti  naujo ir dar kartą padaryti kraujo tyrimus. Išvažiavome jau be liūdnų  prognozių ir netgi be kateterio, tik su rekomendacija toliau vartoti  specialų maistą.

IMG_5566.JPG

IMG_5567.JPG

Amajos būklė toliau gerėjo, pradėjo daugiau vaikščioti, kartais netgi  pabėgioti ant trijų kojų. Vakar vėl nuvežėme pas chirurgą, kuris po  apžiūros vis tik rekomendavo lūžio nebeoperuoti ir leisti klubui sugyti  savaime.

Nervai nepažeisti, o po operacijos būklė nebūtų geresnė nei  leidus kaului toliau gyti pačiam. Dabar tik reikia šiek tiek laiko, kad  Amaja vėl pradėtų vaikščioti visomis keturiomis. Taip, šlubavimo išvengti  nepavyks, bet tai jau tik smulkmena, palyginus su visomis ankstesnėmis  problemomis. Žmones mylinti, kantrioji Amaja, tikime, sulauks ir savo žvaigždžių valandos, kai pagaliau suras savo, nuolatinius, pačius geriausius namus.

Jei norite sužinoti daugiau, 8-602-63641.

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS