lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2483985
Šiandien: + 26304
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

"Akropolio SOS gyvūnų" projektas: kam ir kodėl?

"Akropolio SOS gyvūnų" projektas: kam ir kodėl?

Jau turbūt žinote, kad "SOS gyvūnai" pradėjo naują projektą - greta "Akropolio" Vilniuje įsikūrė nedidukas mūsų namelis, kuriame gyvena jaukūs, draugiški, sveiki gyvūnai. Pastebimi daugelio jie galės kur kas lengviau rasti namus.

DSCF5114.JPG


Nuo atsidarymo praėjo dar nedaug laiko, bet padovanotas jau ne vienas, ir katinėliai, ir šuneliai. Norime pabrėžti, kad  dovanojama nėra "kiekvienam užsimaniusiam", namelyje budi savanorė Gintarė, kuri bendrauja su žmonėmis, prižiūri tvarką ir padeda susipažinti potencialiems šeimininkams su tais, kurie jiems krito į akį. Su naujaisiais šeimininkais pasirašomos dovanojimo sutartys.


DSCF5088.JPG

Kaip visada atsiranda žmonių, kurie iš nesusivokimo ar piktumo susigalvoja, kad gyvūnai neva nešeriami, nelakinami, šunys nevedžiojami, o gal dar ir migdomųjų katinams duodama, kad ramūs būtų.... Norisi tokiems pasakyti - jei norėtume kenkti gyvūnams, neinvestuotume tiek laiko, sveikatos, nervų, lėšų nei į tokius projektus, nei apskritai užsiimtume gyvūnų globa. Šis mūsų "filialas" yra aprobuotas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, o savanoriai gyvūnus myli ir rūpinasi.

DSCF5121.JPG

DSCF5055.JPG

DSCF5071.JPG


Beje, norime informuoti, kad projektas skirtas ne vien "sosinukams", bet norime ir privatiems globėjams padėti padovanoti katinėlius, mažus šunelius, kad nesustotų globa, kad "užėmus namus" vienais, kiti, dar esantys gatvėje, neliktų pamiršti. Prieglaudos vienos nepajėgs išgelbėti visų, todėl labai svarbus ir pavienių žmonių indėlis.

Labai norėtume, kad tie, kas neša sveikus, naminius gyvūnus į vet. kliniką užmigdyti arba priduoda į sanitarinę tarnybą, meta į gatvę, nes neva neranda kitos išeities, praregėtų ir neišduotų savo augintinių... Tačiau jei tai neįgyvendinama svajonė, "SOS gyvūnai" pasistengs pagelbėti, tik svarbu, kad tos pagalbos neprireiktų šią pat akimirką, nes viskas priklauso nuo atsilaisvinančių vietų, be to reikia išsiaiškinti, ar naujokas gali gyventi su kitais gyvūnais vienoje erdvėje. Agresyvių, piktų, labai stresuojančių, kai juos apžiūrinėja žmonės, deja, ten priimti negalima.

Kokios yra sąlygos dėl visų keliaujančių į "Akropolio SOS gyvūnus"? Sveiki, paskiepyti, apžiūrėti veterinaro, čipuoti, jei pagal amžių galima - kastruoti/sterilizuoti. Laukinukų, baikštukų į projektą negalime priimti, visų pirma juos reikia prijaukinti, laikant namų sąlygomis.

Jei turite kandidatų į "Akropolio" namelį, dėl čipavimo, apžiūros ir kitų klausimų kreipkitės ilona@sos-gyvunai.lt arba 8 683 69502 (dienos metu).

Jei norite apsilankyti, kiekvieną dieną nuo 10 iki 21 valandos galite tą padaryti (P.S. 21 val. jau norėtume suguldyti globotinukus miegoti, tad neužgaiškite:)). Namelis stovi antroje "Akropolio" pusėje, prie autoplovyklos.

DSCF5106.JPG
2
2014-01-01 21:08:38
"SOS gyvūnus" žinau jau kažkiek metų. Su Ilona taip pat tenka daug bendrauti. Tad, atrodo, jos ir organizacijos darbai nebeturėtų kelti nuostabos. Bet... Aš nežinau, ar kada ateis tokia diena, kai nenustebins energija, ryžtas ir valingas siekis žingsniuoti pirmyn. Šaunuoliai. Sveikatos jums visiems.
Atsakyti Nuoroda 2
0
2014-01-01 23:59:34
Jau turiu vieną klientę į Akropolio namelį - puošnaus plauko (nepilnai ilgaplaukė), stambokų rynių apie 5 mėn. pilkšva rainiukė.(funny)Tik nuo mūsų vienos akytės dar nepilnai pasitraukė baltmė (todėl ir skiepytis nerekomendavo). (sad)Ir katulė dar mažutė (nė pirmos rujos nebuvo), tai dar ir nesterilizuota. Katytė yra žaidimi ir murkimo mašina. Šiuo metu gyvena su trimis šuneliais, Vilniuje.
http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.64201
Atsakyti Nuoroda 0

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS