lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3735499
Šiandien: + 28200
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Mūsų naujokai murkliai. Privaloma paskaityti :)

Mūsų naujokai murkliai. Privaloma paskaityti :)

Šiame dienoraštukyje rasite visus mūsų šviežiausius naujokus katinus, kates ir kačiukus,kuriems labai reikia visų jūsų dėmesio, paramos ir palaikymo.

Ryžulė Sofija iš Grindos. Ši simpatiška katė į Grindą buvo atnešta vienų žmonių tiesiog kartoninėje dėžėje, sakėsi, kad gatvėje rado. Dėl maro pavojaus Grinda katės priimti negalėjo, kitose prieglaudose vietos neatsirado, tad taip ir liko Sofija tupėti toje dėžėje prie Grindos durų. Atvažiavome, paėmėme, įkurdinome ankštame stelaže, bet tai geriau, nei kartoninė dėžė ar ledinė gatvė. Grinda Sofiją paskiepijo pilnu skiepu. Katė buvo peršalusi, tad gydėme antibiotikais. Dabar katulė sveika, tad liko ją sterilizuoti ir suženklinti.

Sofijai reikia 30 Eur paramos.

image.jpeg

Narnija ir Niuksas

Šie du nepaprastai gražūs paaugliukai buvo atvežti tiesiai į prieglaudą. Žmonės gatvėje rado. Kačiukams apie 3,5 mėn., abu be galo žavūs! Niuksas labai draugiškas, žaismingas, sesutė Narnija kol kas atsargi. Abu nukirminti, nublusinti, už skiepus klinikai likome skoloje 16 Eur + 20 Eur suženklinimas.

Paaugliukams reikia 36 Eur paramos.

Niuksas

image.jpeg

Narnija

image.jpeg

Arizona

Ši pūkuota gražuolė buvo gaudyta pagal PSP programą (pagauk- sterilizuok-paleisk). Paleisti atgal į gatvę nebekyla ranka, nes katės jaukumas ir meilumas atima žadą. Gal Arizona ieškoma??? Katė rasta Ateities g. Katulė neseniai sterilizuota, greitu metu bus paskiepyta, suženklinta ir galės ieškoti namų.

Arizonai reikia apie 50 eur paramos.

image.jpeg

Vanila

Vanila taip pat buvo gaudyta pagal PSP programą. Riebi, meili, jauki, nereali katė, TIKRAI NAMINĖ. Sterilizavome, paskiepijome, liko suženklinti ir galės keliauti į namus, o gal atsiras tikrieji katės šeimininkai? Nors abejotina,  kaip nesterilizuota katė gali klaidžioti gatvėmis žiemą? Apie 2 metų amžiaus.

Klinikai už Vanilos sutvarkymą likome skoloje apie 50 Eur.

image.jpeg

Rainiukai kačiukai

Nuostabių rainiukų kačiukų komanda. Apie 2,5 mėn amžiaus, kol kas dar bailiukai. Nuo lapkričio 2 dienos tupi klinikos stacionare. Gavo vaistų nuo kirminų, blusų, paskiepyti. Klinikai už kačiukus tikrai jau prikapsėjo 40-50 Eur, nežinia kiek dar prikapsės, nes tiesiog neturime kur jų dėti. Bet galime juos dovanoti :) Kreipkitės!

image.jpeg

Rainiukas Terliukas

Mažylis buvo atneštas į prieglaudą. Blusuotas, kirminuotas, bet labai meilus ir žaismingas. Gavo vaistukų nuo parazitų, dar teks skiepytis ir ženklintis, tad nusimato apie 20 Eur išlaidų.

image.jpeg

Šalna

Šalna atklydo į Šalčininkų kelių postą, kur įsitaisė kartoninėje dėžėje ir niekur nesitraukė. Ten dirbanti moteris suskubo katei ieškoti pagalbos ir taip Šalna atvyko į mūsų prieglobstį, Ačiū Dovilei, kuri apmokėjo Šalnos visas procedūras -  katė nuoarazitinta, paskiepyta, suženklinta, paaukota pinigėlių būsimai sterilizacijai. Katei apie 4 m., kol kas šiek tiek nusiminusi, bet labai draugiška.

image.jpeg

Visi katuliai ieško namų. Pasirašoma dovanojimo sutartis. Dėl kačiųkreiokitės į Linksminę tel.nr. 861626728, rašykite linksme@sos-gyvunai.lt.

Labai tikimės finansinės jūsų paramos, juk patys matote, kaip brangiai viskas kainuoja, be jūsų mes bejėgiai.
Kaip paaukoti rasite čia - http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/
Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodykite kam skirta jūsų auka, ačiū!
Nuotrauka:
0
iks
2016-11-25 11:35:42
Ačiū už paramą Sofijai ir Terliukui! Terliukui vargšui išlindo virusas, tad jis dar turės pakentėti gydymo procedūras.
Sofija, Šalna, Vanila, Narnija periskraustė į Akropolio "SOS gyvūnų" namelį. Arizona jau padovanota.
Atsakyti Nuoroda 0

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS