lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3676308
Šiandien: + 55340
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Vanilinis tortukas - Ula :)

Vanilinis tortukas - Ula :)

Mano gimtadienis dar negreit, bet kai mačiau vyrą nešiną tortu ir žengiantį pro Akropolio „SOS gyvūnų“ namuko duris šiek tiek apsidžiaugiau. „Tikiuosi, kad šokoladinis“ – pagalvojau aš ir mano pilvukas net suburbuliavo. Deja, bet ten buvo ne tortas, o baltas mažas kamuoliukas su dviem juodais į mane žiūrinčiais taškeliais. Taip, tai Akropolio „SOS gyvūnų“ namuko naujokė. Ji gavo Ulos vardą. Ulai ne daugiau 2 mėn., o jai jau tapo nereikalinga ir kelias dienas gyveno laiptinėje. Laiptinėje visi ėjo pro šalį, kas maistelio numetė, kas namuką pastatė, bet taip niekas jos namo ir neparsinešė (turbūt ji per daug užima vietos ir pas nieką namuose nėra laisvo kampelio). Vienam vyrui labai jos pagailo ir vakar jis ją atvežė pas mus.
Nakčiai Ulą parsivežiau pas save, nes jai labai reikėjo maudynių.
Naktį ji išmiegojo ramių ramiausiai savo patogiame guoliuke, tik ryte radau ją pavogusią mano šlepetes ir įsitaisiusią ant jų.  
Ji labai drąsi ir be galo žaisminga maža šunytė. Jai labai patinka sekioti paskui ir bandyti atsigulti ant kojų. Ula jau moka ir urgzti, ir loti.
Tai gi mažoji Ula dabar jau išmaudyta, išpurkšta nuo blusų ir vieną kartą jau gavo pastos nuo kirminukų.
Spėjame, kad ji bus nedidukė, bet čia tik spėjimas.
Turbūt nereikia net rašyti, kad dovanojam tik gyvenimui kambaryje, atsakingiems, savimi galintiems pasirūpinti pilnamečiams asmenims, kurie supranta skiepų ir sterilizacijos svarbą ir t.t.
Tokiai trapiai būtybei reikalingas ypatingas dėmesys ir priežiūra, kantrybė ir meilė.
Jeigu pamilote šią mažylę ir norite jai suteikti nuolatinius namus, tai skambinkite tel. nr. 868369502 ir atlėkite su ja susipažinti.

Mažylė turi puikų apetitą, todėl būsime labai dėkingi už konservukus mažiems šuniukams.

Dėkojame iš anksto!

SDC13843.JPG

ula.jpg
ulaa.jpg
6.JPG
7.JPG
8.JPG

4.JPG
9.JPG
3.JPG
2.JPG
5.JPGuu.jpg
1.JPG
u.jpg
uuu.jpg
Nuotrauka:

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS