lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3676308
Šiandien: + 55340
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Rikis Laikinas ieško tik suaugusiųjų draugijos

Rikis Laikinas ieško tik suaugusiųjų draugijos

Prieš kurį laiką iš sanitarinės tarnybos „Grinda“ į mūsų prieglaudą atkeliavo grynaveislis Rusų europinių laikų atstovas, rasti veisėjai, bet niekaip nepavyko atsekti, kam buvo padovanotas. Šunelis rastas lakstantis Vilniuje Fabijoniškių rajone ir taip pateko į „Grindą“. Jis gana greitai surado naujus nuostabius namus, deja, neilgam... Naujuose namuose paaiškėjo, kad Rikis Laikis (buvęs Laikinas) tiesiog nekenčia mažų vaikų ir juos puola. Kelis mėnesius naujieji šeimininkai visaip bandė perauklėti šunelį, bet deja... Kad ir kaip kartais būna sunku, tačiau reikia priimti sprendimus, kurie atrodo teisingiausi.

Taigi Rikis Laikis ir vėl ieško naujų  namų, bet tik tokių, kuriuose nėra mažų vaikų. Jis tobulas draugas suaugusiems žmonėms, tad jeigu ieškote naujo ištikimo draugo, užsukite į prieglaudą su juo susipažinti (Minsko pl. 33A, Vilnius). Būtina iš anksto susitarti atvykimo laiką tel. nr. 868339826.  Rikiui Laikinui apie 4 metus, skiepytas, čipuotas.

llllll.jpg

Rikį Laikiną labai pamilo jo naujieji šeimininkai, skaudančia širdimi su juo skyrėsi...

Štai ką apie jį jie pasakoja:

„Rikis (tikrasis vardas) Laikis (pavardė)  (wild)

Nuostabus grožio ir meilumo šuo, deja tik suaugusiems.

Nežaidžia su kamuoliuku, bet labai mėgsta šokinėti. Užšoka visur, kur tik įmanoma - į mašina pro atvirą langą, ant kėdės, ant stalo, ant šulinio, ant aukščiausios kompostinės dėžės. Užšoka, sėdi ir stebi aplinką...gali ir užmigti. Tikras strakalas!  (fly)

Rikis duoda leteną. Jis mėgsta, kai jam kasai šoniuką - valandų valandas gulėti gali!   (pretty)

Mėgsta, kai jį šukuoji, bet tik paprastomis šukomis ir ne uodegą. Iššukuoti povilnę - tikras vargas - muistosi, griebia už rankos (bet nekanda), todėl patogiau uždėti antsnukį - tiesiog žymiai greičiau atliksite savo darbą, o paprastų šukų tokio šuns kailiui tikrai neužtenka.

Rikis labai mėgsta važiuoti automobiliu. Puikiai žino savo vietą, nesidrasko - būna ramut ramutėlis. Bijo šūvių ir visų skambių garsų - griaustinio, fejerverkų ir pan.

Saugo savo žaislus, miego vietą, maistą - neprileidžia kitų šunų. Žaidžia šiek tiek „per smarkiai“ -  vyriškai - nekanda, bet sukabina rimtai. Agresijos žaidžiant su kitais šunimis tikrai nepastebėjome.
nežinia kuo šuo buvo šertas, tačiau gavęs vištienos nuopjovą (žinoma be kaulų!), ją išspjovė.Tiesa, dabar jau laukia kiekvieno mėsos gabaliuko - išmoko šuo valgyti ne tik sausą maistą. Mėgsta varškę, bet prastai valgo net su kauliukais virtą košę. Kaulus (džiovintas odas) dažniausiai užkasa, o štai džiovintą stemplę ir pimpaliuką graužia su malonumu. Visiškai nevalgo daržovių. Vieną kartą tik pavyko įsiūlyti griežinėlį obuolio. Reikštų, kad reikia labai atidžiai rinktis tokiam šuniui maistą arba vitaminais papildyti racioną.

Paliestas nuo pavadėlio Rikis pabėga gana toli ir ilgam, bet visada grįžta (tiesa , kartais tenka palaukti ir pusvalandį). „Greta“ eina puikiai, kai pavargsta, šiaip pasivaikščiojimo pradžioje gali ir pasitampyti - reikia trumpinti pavadėlį ir jokių problemų neliks. Komandą „pas mane“ irgi žino iki pusės - pribėga ir atsisėda prie žmogaus (neapeina) laukdamas skanėsto.

Atsargiai su katėmis - pamatęs tikrai nusivys!
Nesuprantu kodėl Rikis urzgia ant vaikų (tiktai ant labai mažų). Labai gaila... Kentėjom, laukėm, gal apsipras. Deja... Rikis puolė mažą šalia jo žaidžiančia mergytę, įkando į petį.“


lllllll.jpg

llll.jpg

l.jpg

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS